Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 24.6.19 | 19:00 | P1 | Rumpra Praha FC Bronx KKK A | 11. | 6:5 |
Po 10.6.19 | 19:30 | CESMI | 4 TD Ala Bundy A Rumpra Praha FC | 10. | 1:5 |
Po 3.6.19 | 18:15 | KBELY | Rumpra Praha FC 1.FC Žižkov | 9. | 5:5 |
Po 27.5.19 | 19:15 | SCBEC | Torolka Rumpra Praha FC | 8. | 4:8 |
Po 20.5.19 | 20:15 | P3 | Rumpra Praha FC Šrot FC | 7. | 3:6 |
Po 13.5.19 | 18:00 | ZAK | Ujde to 1980 SK Rumpra Praha FC | 6. | 4:4 |
Po 6.5.19 | 20:45 | BECH | Přezletice SK RSC Rumpra Praha FC | 5. | 4:6 |
Po 29.4.19 | 19:15 | STER1 | Rumpra Praha FC Kvantanámo | 4. | 1:2 |
Po 15.4.19 | 20:15 | ZABEH | Green shock FC Rumpra Praha FC | 3. | 3:7 |
Po 8.4.19 | 19:15 | STER2 | Rumpra Praha FC Gente - Yeti FC | 2. | 5:3 |
Po 1.4.19 | 19:00 | ZABEH | Deportivo bez Coruna A Rumpra Praha FC | 1. | 6:9 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ujde to 1980 SK | 11 | 9 | 1 | 1 | 63:22 | 19 |
2. | Rumpra Praha FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 59:43 | 16 |
3. | Kvantanámo | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:31 | 16 |
4. | 1.FC Žižkov | 11 | 6 | 1 | 4 | 47:32 | 13 |
5. | Deportivo bez Coruna A | 11 | 6 | 1 | 4 | 53:46 | 13 |
6. | 4 TD Ala Bundy A | 11 | 4 | 3 | 4 | 40:36 | 11 |
7. | Torolka | 11 | 4 | 2 | 5 | 44:52 | 10 |
8. | Gente - Yeti FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 30:42 | 10 |
9. | Přezletice SK RSC | 11 | 4 | 1 | 6 | 39:41 | 9 |
10. | Bronx KKK A | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:35 | 8 |
11. | Šrot FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 34:52 | 7 |
12. | Green shock FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 23:79 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 9.5.19 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Indus SUP A (SVL1A) |
Čt 9.5.19 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Super Naděje A (SVL1A) |
Čt 9.5.19 | 20:45 | BECH | Tohle není hokej? Šejk Peterka (HL6G) |
Út 28.5.19 | 17:45 | MIKU1 | Oblouci 81 AFC SUP Klokan Perón club SUP (SVL1A) |
Út 28.5.19 | 19:00 | MIKU1 | Klokan club Perón V Traktor humus VET A (VL1A) |
Út 28.5.19 | 20:15 | MIKU1 | Speciál Bráník B A.G.Č.V. (HL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Baláž Marian | 7 | 3 |
Búžik Leo | 11 | 27 |
Čáp Ondřej | 11 | 5 |
Doležel Jiří | 11 | 14 |
Falby David | 5 | 2 |
Hancko Daniel | 8 | 3 |
Kochman Tomáš | 10 | 2 |
Pospíšil Martin | 8 | 0 |
Praženica Lukáš | 5 | 0 |
Svetlichnyy Vladislav | 8 | 1 |
Vojtek Lukáš | 3 | 1 |