Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 20.6.19 | 19:00 | MIKU2 | Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet | 11. | 4:6 |
Čt 6.6.19 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Oblouci 81 AFC SUP | 10. | 4:1 |
Čt 30.5.19 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Zelená liška TJ SUP A | 9. | 8:4 |
Út 21.5.19 | 17:45 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Sen ČM PG supervet | 8. | 4:0 |
Čt 9.5.19 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Super Naděje A | 7. | 2:3 |
Út 30.4.19 | 19:30 | BECH | Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet | 6. | 11:0 |
Čt 25.4.19 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Defect SUP | 5. | 2:9 |
Čt 11.4.19 | 19:00 | ZABEH | Indus SUP A Sen ČM PG supervet | 4. | 8:0 |
Čt 4.4.19 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Starci na chmelu SUP A | 3. | 3:2 |
Čt 28.3.19 | 19:30 | BECH | SG Malešice Sen ČM PG supervet | 2. | 6:3 |
Čt 21.3.19 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet DP Xaverov SUP | 1. | 3:9 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 61:7 | 21 |
2. | DP Xaverov SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 90:16 | 20 |
3. | Indus SUP A | 11 | 9 | 1 | 1 | 65:21 | 19 |
4. | Defect SUP | 11 | 8 | 0 | 3 | 67:35 | 16 |
5. | Super Naděje A | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:40 | 13 |
6. | Pražačka seniors A | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:33 | 10 |
7. | Sen ČM PG supervet | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:61 | 8 |
8. | Tučňáci SUP A | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:49 | 6 |
9. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:60 | 6 |
10. | SG Malešice | 11 | 2 | 2 | 7 | 33:70 | 6 |
11. | Oblouci 81 AFC SUP | 11 | 1 | 3 | 7 | 24:69 | 5 |
12. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:51 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 26.3.19 | 17:45 | MIKU3 | Kerata Chíjos Lokál United (HL7C) |
Út 26.3.19 | 19:00 | MIKU3 | Restaurace U Pecků B Dvacítka (HL3B) |
Út 26.3.19 | 20:15 | MIKU3 | Planners Prague FC A Real Spořilov (HL7D) |
Po 24.6.19 | 18:15 | LITVI | UTS Vršovice VET Flamengo CR VET (VL2A) |
Po 24.6.19 | 19:30 | LITVI | Sean team A Zimbru Olymp A (HL3A) |
Po 24.6.19 | 20:45 | LITVI | Kapr tým SUP Daltonové SUP (SVL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ackermann Miroslav | 4 | 1 |
Baláž Pavel | 9 | 9 |
Fridrich Petr | 8 | 1 |
Gajdica Martin | 1 | 0 |
Hamouz František | 5 | 0 |
Janeček Miroslav | 4 | 1 |
Kolář Zdeněk | 6 | 0 |
Motl Miroslav | 11 | 3 |
Netušil Robert | 2 | 1 |
Nykl Robert | 11 | 9 |
Prekop Milan | 1 | 0 |
Šiler Josef | 11 | 4 |
Vachta Miroslav | 1 | 0 |
Volf Petr | 11 | 1 |
Vostarek Miroslav | 4 | 0 |