Po 25.3.19 18:15 ARIT Bakera VET Ekonom WT VET   (VL2A)
Po 25.3.19 19:30 ARIT Ekonom WT Texaské hyeny AC   (HL3A)
Po 25.3.19 20:45 ARIT Weekend Warriors FC Serval KPKS   (HL5B)
Po 15.4.19 17:45 MIKU3 Prague City FC KáGéčko B   (HL6A)
Po 15.4.19 19:00 MIKU3 Eukaryota 2.LKW VET Bronx KKK VET B   (VL4A)
Po 15.4.19 20:15 MIKU3 Typos FC Úderka Žižkov junioři   (HL2A)

25. 6. 19 20:15 DEKAN MIFA Fighters FO Inter Bubeneč 11. 1:4 (0:1)
První půle byla bohatá na šance, ale chudá na góly. Druhá půle přinesla góly na obou stranách, se šťastnějším koncem pro hosty. Janča
MIFA Fighters FO Inter Bubeneč
David Svoboda – Tomáš Chalupský, Lumír Františák, Martin Hošek, Ondřej Pero, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Jan Slavík, David Staněk vs Filip Karel – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Antonín Kubín, Jaroslav Kuneš, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický
38. Lumír Františák 27. Antonín Kubín
48., 58. Jaroslav Radovnický
52. OG
11. 6. 19 19:30 HOSTI Inter Bubeneč Kehar Club FC 10. 1:5 (1:2)
Jednoznačné utkání, zasloužená výhra hostů. Šťástka
Inter Bubeneč Kehar Club FC
Filip Karel – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický, Bohuslav Stalmach vs Michal Brumovský – Jiří Beneš, Martin Dražan, Petr Kaminski, Michael Mráz, Jan Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Daniel Šmíd
24. Karel Pohan 19., 30. Jan Rákosník
40. Martin Dražan
43. Martin Sekerka
49. Michael Mráz
4. 6. 19 19:00 P2 Inter Bubeneč Steve 9. 3:2 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání, které se rozhodlo až v posledních deseti minutách.
Inter Bubeneč Steve
Filip Karel – Josef Beneš, Antonín Greschner, Tomáš Langer, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický, Bohuslav Stalmach vs Rostislav Kosek – Jan Autrata, Petr Exner, Jan Hájek, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Jan Laibl, Slavomír Trepera
2. Josef Beneš
42. Karel Pohan
57. Jaroslav Radovnický
47. Jan Laibl
54. Filip Hrbek
21. 5. 19 18:45 ZAK Blaženka spiders Inter Bubeneč 8. 2:1 (0:0)
Napínavé utkání až do posledních minut. Blaženka vyhrála díky střele v poslední minutě. Vyrovnaný zápas, uspěl bojovnější tým. Petr Jambor
Blaženka spiders Inter Bubeneč
Roman Kopecký – Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Ivan Pleskač, Martin Pleva, Martin Telipský, Lukáš Vavrla vs Filip Karel – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický, Bohuslav Stalmach
57. Marek Kotala
60. Karel Masařík
52. Karel Pohan
16. 5. 19 19:00 MIKU4 Inter Bubeneč Gumídci Méďové FC 7. 1:2 (0:1)
Hezký kombinační fotbal z obou stran. Gumídci byli v prvním poločase lepší, ale po přestávce začali domácí tlačit, ale branku dlouho nemohli dát. Když se jim to konečně povedlo, tak vzápětí dostali druhý a rozhodující gól.
Inter Bubeneč Gumídci Méďové FC
Filip Karel – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický, Bohuslav Stalmach vs Michal Krušina – Tomáš Čeleda, Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Jaroslav Kubík, Milan Tichý, Tomáš Voráček
54. Jaroslav Radovnický 13. Robert Hecht
55. Tomáš Čeleda
7. 5. 19 18:15 LITVI Demoliční četa Inter Bubeneč 6. 5:1 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Demoliční četa Inter Bubeneč
Vít Klupák – Petr Beneš, David Brdek, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Martin Marek, Petr Nebeský, Michal Sofron, Tomáš Vrána, Robert Žemlička vs Filip Karel – Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Antonín Kubín, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický, Bohuslav Stalmach
5. Jaroslav Dobrý
29. David Brdek
43. Tomáš Čedík
47. Tomáš Vrána
50. Martin Marek
40. Karel Pohan
30. 4. 19 19:00 MIKU3 Inter Bubeneč Absinth 5. 4:4 (1:3)
Vyrovnaný zápas, který skončil zaslouženou remízou. Svoboda
Inter Bubeneč Absinth
Filip Karel – Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Antonín Kubín, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický vs Michael Štván – Kamil Bašista, Jiří Medvec, Martin Moník, Marek Stockinger, Martin Zeman
3., 43. Karel Pohan
46., 47. Ondřej Čmelík
2., 23., 42. Marek Stockinger
28. Martin Moník
16. 4. 19 18:15 SLIVE Smíchov PSK Inter Bubeneč 4. 2:8 (1:4)
Hosté byli o trochu rychlejším a přesnějším týmem, hlavně ale využili všechny svoje šance.
Smíchov PSK Inter Bubeneč
Radek Dvořák – Pavel Čihák, Jiří Gabzdyl, Jan Kašný, Luboš Krejza, Jakub Novák, Michal Pavlík, Marek Pořízka vs Filip Karel – Antonín Greschner, Tomáš Langer, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna
25. Luboš Krejza
58. Marek Pořízka
18., 30., 33., 54. Karel Pohan
27. Jaroslav Radovnický
30., 41. Pavel Viochna
51. OG
4. 4. 19 19:00 MIKU3 Inter Bubeneč Pavilon 8 AHC 3. 4:3 (1:2)
Pěkné utkání, ve kterém Inter většinu času dotahoval, aby nakonec překvapivě v závěru otočil výsledek. Hošek
Inter Bubeneč Pavilon 8 AHC
Filip Karel – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický vs Patrik Balej – Jakub Hnaníček, Jakub Jirousek, Michal Knotek, Tomáš Nosek, Michal Schneider, Martin Semrád, Štěpán Široký, Radek Vondráček, Josef Žemlička
28., 33., 39., 56. Karel Pohan 10., 39. Štěpán Široký
12. Tomáš Nosek
26. 3. 19 19:00 MIKU4 Raiffani Inter Bubeneč 2. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
19. 3. 19 19:00 P1 Inter Bubeneč Palouk SK 1. 6:7 (3:2)
Dobrý zápas s mnoha šancemi na obou stranách pro sebe nakonec rozhodl Palouk.
Inter Bubeneč Palouk SK
Filip Karel – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Antonín Kubín, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna vs Matěj Štěpánek – Jiří Böhm, Pavel Brejška, Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, Vít Kocur, Mikhail Svanidze, Adam Varkoček