Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 25.6.19 | 20:15 | P1 | Kehar Club FC Steve | 11. | 4:7 |
Út 11.6.19 | 19:00 | P2 | Steve Smíchov PSK | 10. | 5:2 |
Út 4.6.19 | 19:00 | P2 | Inter Bubeneč Steve | 9. | 3:2 |
Út 21.5.19 | 19:00 | P2 | Steve Pavilon 8 AHC | 8. | 3:2 |
Út 14.5.19 | 18:45 | ZAK | Blaženka spiders Steve | 7. | 0:0 |
Út 7.5.19 | 19:00 | P2 | Steve Raiffani | 6. | 2:2 |
Út 30.4.19 | 19:00 | P2 | Gumídci Méďové FC Steve | 5. | 4:6 |
Út 16.4.19 | 19:00 | P1 | Steve Palouk SK | 4. | 3:7 |
Út 2.4.19 | 18:15 | LITVI | Demoliční četa Steve | 3. | 0:7 |
Út 26.3.19 | 19:00 | P2 | Steve MIFA Fighters FO | 2. | 2:0 |
Út 19.3.19 | 19:00 | P2 | Absinth Steve | 1. | 7:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palouk SK | 11 | 9 | 0 | 2 | 73:37 | 18 |
2. | Raiffani | 11 | 7 | 2 | 2 | 33:27 | 16 |
3. | Pavilon 8 AHC | 11 | 7 | 1 | 3 | 46:26 | 15 |
4. | Absinth | 11 | 6 | 2 | 3 | 41:21 | 14 |
5. | Steve | 11 | 6 | 2 | 3 | 38:31 | 14 |
6. | Demoliční četa | 11 | 6 | 1 | 4 | 30:34 | 13 |
7. | MIFA Fighters FO | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:30 | 12 |
8. | Inter Bubeneč | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:33 | 11 |
9. | Blaženka spiders | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:34 | 9 |
10. | Kehar Club FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 34:52 | 4 |
11. | Gumídci Méďové FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 27:53 | 4 |
12. | Smíchov PSK | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:55 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 15.5.19 | 17:45 | ZABEH | PH Servis Traktor humus VET A (VL1A) |
St 15.5.19 | 19:00 | ZABEH | Akta - rez Lucián FC A (HL2A) |
St 15.5.19 | 20:15 | ZABEH | Pneuservis-Bartoušek Torpedo Barrandov (HL2B) |
Pá 21.6.19 | 18:00 | P2 | My Heliport SK (HL7I) |
Pá 21.6.19 | 19:15 | P2 | Velký klády FC Lužinýýý Boys (HL6I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Autrata Jan | 11 | 6 |
Exner Petr | 9 | 5 |
Hájek Jan | 6 | 4 |
Hrbek Filip | 10 | 10 |
Kokeš Jan | 9 | 5 |
Kosek Rostislav | 11 | 0 |
Kuča Martin | 7 | 3 |
Laibl Jan | 5 | 2 |
Lizé Bastien | 1 | 0 |
Tichý Martin | 1 | 0 |
Trepera Slavomír | 11 | 3 |