Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 18.6.19 | 19:00 | P2 | One Team, One Dream Kojots United | 11. | 6:0 |
Út 18.6.19 | 19:00 | ARIT | Petřiny 09 FC K.K.K. | 11. | 2:0 |
Út 18.6.19 | 19:00 | MIKU1 | Notorkros FK Zmaštěný stroje SC | 11. | 2:4 |
Út 18.6.19 | 19:00 | P3 | Prastará dáma Jacobs | 11. | 1:5 |
Út 18.6.19 | 19:00 | STER3 | Real Praha A Hoblina Jižák FC | 11. | 5:10 |
Út 18.6.19 | 19:00 | BECH | Tatran Válec Rebel Circus | 11. | 1:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rebel Circus | 11 | 10 | 0 | 1 | 39:18 | 20 |
2. | Jacobs | 11 | 8 | 1 | 2 | 44:20 | 17 |
3. | Petřiny 09 FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 40:32 | 16 |
4. | Kojots United | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:33 | 11 |
5. | Hoblina Jižák FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:43 | 10 |
6. | Prastará dáma | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:35 | 10 |
7. | Real Praha A | 11 | 3 | 3 | 5 | 36:45 | 9 |
8. | Tatran Válec | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:44 | 9 |
9. | One Team, One Dream | 11 | 4 | 3 | 4 | 32:22 | 7 |
10. | Notorkros FK | 11 | 1 | 4 | 6 | 33:31 | 6 |
11. | Zmaštěný stroje SC | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:53 | 6 |
12. | K.K.K. | 11 | 2 | 1 | 8 | 14:29 | 5 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 20.3.19 | 18:45, 20:00 | BIHOR | Rebel Circus |
St 20.3.19 | 19:30, 20:45 | STER3 | K.K.K. |
St 3.4.19 | 18:45, 20:00 | BIHOR | One Team, One Dream |
Čt 4.4.19 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Hoblina Jižák FC |
St 10.4.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU4 | Tatran Válec |
St 10.4.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU2 | Kojots United |
Ne 14.4.19 | 17:30, 18:45 | CESMI | Real Praha A |
St 17.4.19 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Petřiny 09 FC |
St 17.4.19 | 18:45, 20:00 | BIHOR | Prastará dáma |
Pá 26.4.19 | 18:15, 19:30 | HOSTI | Zmaštěný stroje SC |
Pá 26.4.19 | 18:15, 19:30 | HANSP | Jacobs |
Po 29.4.19 | 19:30, 20:45 | LITVI | One Team, One Dream |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Lukáš Vaněček | Petřiny 09 FC | 13 |
2. | Jaroslav Novák | Notorkros FK | 12 |
3. | Jan Jelínek | Hoblina Jižák FC | 11 |
4. | Filip Donát | Kojots United | 11 |
5. | David Schlindenbuch | Rebel Circus | 10 |
6. | Michal Nussbauer | Zmaštěný stroje SC | 9 |
7. | Tomáš Bechtold | Notorkros FK | 9 |
8. | Petr Kellner | Real Praha A | 8 |
9. | Jiří Krob | Zmaštěný stroje SC | 7 |
10. | Martin Pokora | Jacobs | 7 |
11. | Martin Eisman | Turbosršni CF | 7 |
12. | Ondřej Jupa | Kojots United | 7 |
13. | Miroslav Javorský | Petřiny 09 FC | 7 |
14. | Dejan Kirda | Hoblina Jižák FC | 7 |
15. | Martin Struška | Jacobs | 7 |
16. | Jiří Lemberger | Masokombinát | 7 |
17. | Petr Bělohoubek | Real Praha A | 6 |
18. | Jan Svoboda | Jacobs | 6 |
19. | Oldřich Kopecký | Lucky team | 6 |
20. | Roman Borek | One Team, One Dream | 6 |