Čt 2.5.19 20:15 MIKU2 Sokol Picasso A Santa Tranta PC C   (HL3C)

18. 6. 19 19:00 BECH Tatran Válec Rebel Circus 11. 1:7 (0:2)
Jednoznačný zápas ze strany hostů, kteří zaslouženě vyhráli. Krajči
Robert Johánek – Viktor Berdan, Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Jakub Liška – Erik Čech, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, David Schlindenbuch, Jakub Štolba, Miroslav Žáček
51. Tomáš Dvořák
57. Jakub Štolba
57. David Schlindenbuch
4. 6. 19 20:45 BECH Zmaštěný stroje SC Tatran Válec 10. 2:4 (1:2)
Velmi dobrý zápas. Vítězové se prezentovali soustředěnějším výkonem a jako mladší, běhavější tým. Předčili soupeře důrazem a výtečně organizovanou hrou.
Zmaštěný stroje SC Tatran Válec
Ondřej Kovář – Jakub Adam, Adam Daníček, Matěj Fausek, David Hlavinka, František Kosař, Jiří Krob, Michal Nussbauer, Jiří Simpartl, Marek Starosta vs Robert Johánek – Viktor Berdan, Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Ondřej Havlas, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Matěj Šplíchal
4. Jiří Simpartl
34. Jiří Krob
4. Filip Koudelka
25. Ondřej Havlas
45. Viktor Berdan
54. Petr Dlouhý
28. 5. 19 20:45 BECH Real Praha A Tatran Válec 9. 4:4 (2:0)
Na kluzkém terénu se hrál pěkný kombinační fotbal. Remíza je spravedlivá.
Real Praha A Tatran Válec
Jakub Třešňák – Petr Bělohoubek, Petr Blahušiak, Miloš Čížkovský, Marek Gerschon, Petr Kellner, Petr Plíhal vs Robert Johánek – Viktor Berdan, Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
17. Petr Bělohoubek
27., 55. Petr Kellner
56. Petr Plíhal
47 Petr Bělohoubek 32., 56. Filip Koudelka
40., 48. Viktor Berdan
37. Pavel Pastorčák
21. 5. 19 20:45 BECH Tatran Válec Prastará dáma 8. 5:2 (1:1)
V úvodu vyrovnaný zápas se ve druhé půli začal lámat na stranu Tatranu, jemuž se povedlo dvěma slepenými góly odskočit na rozdíl dvou branek. Další dvě branky přišly v průběhu druhého poločasu a náskok 5:1 byl již výrazný na to, aby s ním Prastará dáma něco udělala. Snížení přišlo tři minuty před koncem, nic víc.
Tatran Válec Prastará dáma
Robert Johánek – Viktor Berdan, Petr Ctibor, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Ondřej Havlas, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák, Matěj Šplíchal vs Karel Helman – Michal Chudoba, Tomáš Kříž, Matěj Veselovský, Martin Veselý, Jan Vosátka, Jan Žižka, Michal Žofka
57. Michal Žofka
7. 5. 19 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Tatran Válec 7. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání s lepší koncovkou domácích. Kohout
Petřiny 09 FC Tatran Válec
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Robert Johánek – Viktor Berdan, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček
48. Lukáš Dlouhý
30. 4. 19 20:45 BECH Tatran Válec One Team, One Dream 6. 3:2 (2:1)
One Team, One Dream se představil rychlou kombinační hrou podporovanou individuálně vyspělými výkony. Ani to však nestačilo na precizně zorganizovanou obranu Tatranu Válec, který uměl potrestat každé zaváhání soupeře v obraně.
Tatran Válec One Team, One Dream
Robert Johánek – Viktor Berdan, Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Robert Dusil – Roman Borek, Vojtěch Brabenec, Jakub Haken, Jakub Kovář, Karel Matoušek, Jiří Moos, Ondřej Rájecký
15., 33. Marek Dastych
24. Lukáš Dlouhý
25. Jakub Haken
40. Roman Borek
23. 4. 19 19:00 MIKU3 Notorkros FK Tatran Válec 5. 1:2 (0:0)
Velmi bojovné utkání. Tatran Válec byl o něco málo lepší.
Notorkros FK Tatran Válec
Daniel Prosenc – Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Petr Menzl, Jaroslav Novák, Lukáš Rohlík, Patrik Škorpil, Jan Zenkl vs Robert Johánek – Viktor Berdan, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
39. Tomáš Bechtold 2 Patrik Škorpil 38., 40. Lukáš Dlouhý 2. Marek Dastych
11. Pavel Pastorčák
16. 4. 19 20:45 BECH Tatran Válec Kojots United 4. 3:6 (2:3)
V první půli vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Po změně stran své šance začali proměňovat hráči Kojots a nakonec po zásluze zvítězili. Novotný
Tatran Válec Kojots United
Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Martin Šimek – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Pavel Svoboda