St 19.6.19 20:15 P1 Šrot FC VET Kříženeček plus   (VL3C)

18. 6. 19 19:00 BECH Tatran Válec Rebel Circus 11. 1:7 (0:2)
Jednoznačný zápas ze strany hostů, kteří zaslouženě vyhráli. Krajči
Robert Johánek – Viktor Berdan, Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Jakub Liška – Erik Čech, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, David Schlindenbuch, Jakub Štolba, Miroslav Žáček
51. Tomáš Dvořák
57. Jakub Štolba
57. David Schlindenbuch
4. 6. 19 18:00 HRAB3 Rebel Circus Real Praha A 10. 6:2 (3:2)
Domácí tým byl střelecky aktivnějším týmem, který si rozložil své góly do celého zápasu. Na hostech bylo vidět, že jim to vedro nesedlo.
Rebel Circus Real Praha A
Tomáš Dvořák – Erik Čech, Stanislav Cifrinec, Martin Eisman, David Schlindenbuch, Jakub Štolba, Petr Veselý vs Jakub Třešňák – Petr Bělohoubek, Marek Gerschon, Petr Kellner, Daniel Krchov, Petr Plíhal
27. Marek Gerschon
28. 5. 19 17:45 MIKU3 Prastará dáma Rebel Circus 9. 2:4 (1:2)
Začátek v režii domácích, ale závěr patřil hostům. Janča
Prastará dáma Rebel Circus
Tomáš Kříž – Lukáš Černý, Michal Chudoba, Karel Helman, Michal Koch, Matěj Veselovský, Martin Veselý, Jan Vosátka, Jan Žižka, Michal Žofka vs Jakub Liška – Erik Čech, Stanislav Cifrinec, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, David Schlindenbuch, Jakub Štolba, Petr Veselý, Miroslav Žáček
9. Jan Žižka
41. Michal Chudoba
15. OG
27. Tomáš Dvořák
58. David Schlindenbuch
60. Miroslav Žáček
21. 5. 19 19:30 HANSP Rebel Circus Petřiny 09 FC 8. 3:1 (1:0)
Domácí byli v prvním poločase lepší, zaslouženě vedli. Hosté zvýšenou bojovností vyrovnali skóre a následně se v posledních minutách podařilo domácím urvat body zpět díky tečovaným střelám. Kohout
Rebel Circus Petřiny 09 FC
Jakub Liška – Erik Čech, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, David Schlindenbuch, Jakub Štolba, Petr Veselý, Miroslav Žáček vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček
25. Martin Eisman
57. Erik Čech
37. Dalibor Mondek
8. 5. 19 19:15 KORAB One Team, One Dream Rebel Circus 7. 1:2 (1:2)
Dynamický, bojovný fotbal. Domácí vedli v desáté minutě, hosté dokázali v průběhu otočit skóre a první půli zaslouženě vyhráli. Ve druhé půli domácí tým neproměnil žádnou šanci a hosté získali oba body. Janča
One Team, One Dream Rebel Circus
Roman Borek – Jan Hála, Tomáš Kadič, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Jiří Moos, Ondřej Rájecký, Martin Žárský vs Jakub Liška – Erik Čech, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, Jan Rohlík, Jakub Štolba, Petr Veselý
10. Tomáš Kadič 26., 27. Jan Rohlík
30. 4. 19 19:00 MIKU2 Rebel Circus Notorkros FK 6. 3:2 (2:1)
Rebelové tlačili do poslední chvíle, ale hosté se i přes porážku rvali jako lvi. Battseren Baterdene
Rebel Circus Notorkros FK
Jakub Liška – Erik Čech, Stanislav Cifrinec, Tomáš Dvořák, Jan Rohlík, David Schlindenbuch, Jakub Štolba, Petr Veselý, Miroslav Žáček vs Daniel Prosenc – Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Petr Menzl, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Patrik Škorpil, Jan Zenkl
11., 31. David Schlindenbuch
17. Jakub Štolba
29. Pavel Ryšica
55. Tomáš Bechtold
24. 4. 19 18:00 HRAB2 Kojots United Rebel Circus 5. 1:3 (0:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání. V druhém se ukázala početní převaha hostujícího týmu. Dušan Maga
Kojots United Rebel Circus
Martin Šimek – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Tomáš Kosař, Pavel Svoboda vs Jakub Liška – Erik Čech, Stanislav Cifrinec, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, Jan Rohlík, Jakub Štolba, Petr Veselý
34. Filip Donát 40 Tomáš Kosař 24., 50. Jan Rohlík
38. Martin Eisman
16. 4. 19 17:45 MIKU1 Rebel Circus K.K.K. 4. 2:0 (2:0)
Jednoznačný zápas pro domácí.
Rebel Circus K.K.K.
Jakub Liška – Erik Čech, Tomáš Dvořák, Jan Rohlík, David Schlindenbuch, Jakub Štolba, Petr Veselý, Miroslav Žáček vs Adrián ŠalachaPetr Brabec, Jakub Haken, Libor Jelen, Jan Macháček, Dejan Milinkovič, Jan Podestát, Michal Šmíd, Martin Špína
7., 29. David Schlindenbuch
3. 4. 19 17:30 ARIT Jacobs Rebel Circus 3. 0:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, spravedlivá by byla remíza. Rozhodl jediný vsítěný gól Rebelů. Dušan Blaha, Pavel Najman
Jacobs Rebel Circus
Jan Mohapl – Jakub Los, Dominik Marášek, Martin Novák, Andrej Petráš, Martin Sosna, Martin Struška, Jan Svoboda, Václav Vydra vs Jakub Liška – Erik Čech, Stanislav Cifrinec, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, David Schlindenbuch, Petr Veselý, Miroslav Žáček
36. David Schlindenbuch
26. 3. 19 18:00 HRAB3 Rebel Circus Hoblina Jižák FC 2. 5:4 (3:2)
Domácí doplatili na svou liknavost a málem byli dostiženi týmem hostů. Janča
Rebel Circus Hoblina Jižák FC
Jakub Liška – Stanislav Cifrinec, Martin Eisman, Antonín Houdek, Jan Rohlík, David Schlindenbuch, Jakub Štolba, Miroslav Žáček vs Miroslav Olšák – Jan Carbol, Lukáš Černý, Jan Jelínek, Dejan Kirda, Jiří Lemberger, Martin Škop, Jakub Vincenc