Út 7.5.19 17:30 MALES Nounejm Omlékované Sojky   (HL6B)
Út 7.5.19 18:45 MALES Miminka AC VET Křídla Ďáblic VET B   (VL4A)
Po 27.5.19 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Cvrčci FC   (HL6B)
Po 27.5.19 20:45 CESMI Orange Predators A Jižní Sheepy   (HL4B)
Út 25.6.19 19:00 ZAK Sorry FC F.C.K.   (HL6C)
Út 25.6.19 20:15 ZAK Pavilon 8 AHC Demoliční četa   (HL4C)

27. 6. 19 20:15 P2 Tuscarora 03 ExŠemíci 11. 0:2 (0:1)
Velmi svěží zápas, ve kterém hosté předvedli pěkný kombinační fotbal a i bez střídání zaslouženě vyhráli.
Tuscarora 03 ExŠemíci
Marek Farda – Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček vs Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Jan Maršálek, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Oleksij Šutko
22 Tomáš Rummel 7. Pavel Černatovič
37. Oleksij Šutko
13. 6. 19 20:45 BECH ExŠemíci Šejk Peterka 10. 18:5 (11:3)
Hosté se sešli bez střídání, zatímco domácích bylo jak na velký fotbal. Domácí byli velmi při chuti a deklasovali svého soupeře rozdílem třídy.
ExŠemíci Šejk Peterka
Jiří Nemeš – Pavel Černatovič, Ondřej Kříž, Jakub Madej, Tadeáš Madej, Jan Maršálek, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Oleksij Šutko vs Michal Srnec – David Chmelař, Petr Chmelař, Petr Hach, Ondřej Kopal, Lukáš Šalamoun
60. Lukáš Šalamoun
6. 6. 19 19:15 MOTO3 Pivní balet ExŠemíci 9. 4:6 (0:3)
Pěkné, klidné utkání s řadou šancí na obou stranách. Boubín
Pivní balet ExŠemíci
Josef Soukup – Martin Míča, Lukáš Podaný, Filip Průcha, Jan Šikl, Petr Strnad vs Bohumil Šišpera – Pavel Černatovič, Ondřej Kříž, Jakub Madej, Tadeáš Madej, Jan Maršálek
36., 57. Martin Míča
40. Filip Průcha
43. Lukáš Podaný
5. Jakub Madej
8., 59. Pavel Černatovič
15., 38., 45. Tadeáš Madej
23. 5. 19 17:45 MIKU3 ExŠemíci Nevím FC 8. 6:10 (3:8)
První poločas jasná záležitost Nevím FC. Ve druhém poločase se domácí probudili a začali stahovat skóre. Hosty uklidnil až v 54. minutě gólem Kříž.
ExŠemíci Nevím FC
Jiří Nemeš – Pavel Černatovič, Ondřej Kříž, Jakub Madej, Tadeáš Madej, Jan Maršálek, Filip Procházka, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera vs Jakub Hudík – Michal Kracík, Ondřej Kříž, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový, Jaroslav Paseka
28. Jan Monhart
16. 5. 19 19:00 P3 Tutto bene B ExŠemíci 7. 3:8 (1:4)
Jednoznačné utkání jednoho hráče. Madej Tadeáš z týmu Exšemíci v zápase exceloval a vyhrál hostům zápas.
Tutto bene B ExŠemíci
Jakub Šimovček – Jiří Číp, Jiří Küfner, Jiří Marek, Jiří Novák, David Pham, Patrik Popelka, Michal Prošek, Marek Surovčík, Marek Tomeček vs Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Ondřej Kříž, Jakub Madej, Tadeáš Madej, Jan Maršálek, Filip Procházka, Bohumil Šišpera, Oleksij Šutko
1. David Pham
33. Jiří Novák
45. Jiří Marek
9., 10., 15., 49., 54., 58. Tadeáš Madej
17. Bohumil Šišpera
34. Pavel Černatovič
9. 5. 19 19:30 ZAK ExŠemíci GE Team 6. 1:5 (0:2)
GE bylo od začátku jasně lepším týmem a jen kvůli nepřesnosti svých střelců a výbornému gólmanovi byl rozdíl jen čtyři góly. Jiří Bouše
ExŠemíci GE Team
Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Ondřej Kříž, Tadeáš Madej, Jan Maršálek, Filip Procházka, Bohumil Šišpera, Oleksij Šutko vs Davide Ricciardi – Roi Fux, Paul Ginnane, Sebastian Gross, Karlo Marinovič, Antongiulio Migliacci, Martin Carlos Monton, Philip Maximilian Overhage, Ivan Radošević
45. Tadeáš Madej 5. Roi Fux
11., 54. Ivan Radošević
34., 60. Karlo Marinovič
54. Davide Ricciardi
2. 5. 19 20:15 P1 ExŠemíci XXX 5. 3:3 (1:2)
Bojovné utkání s velkým nasazením a množstvím osobních soubojů. Zasloužená remíza.
ExŠemíci XXX
Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Ondřej Kříž, Jakub Madej, Tadeáš Madej, Jan Maršálek, Jiří Nemeš, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Oleksij Šutko vs Martin Bílka – Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Petr Kratochvíl, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Sedlák
4. Pavel Černatovič
33. Bohumil Šišpera
58. Jan Řezáč
15. Jan Kubr
20. Petr Sedlák
56. Milan Kejzlar
25. 4. 19 20:45 ZAK ALT 1.AK ExŠemíci 4. 2:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas skončil zaslouženou remízou. Janča
ALT 1.AK ExŠemíci
Karel Kučera – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Ondřej Kříž, Jakub Madej, Tadeáš Madej, Jan Maršálek, Jiří Nemeš, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Oleksij Šutko
31. Ondřej Sirko
39. Jaroslav Čejka
36. Jan Řezáč
11. 4. 19 20:30 KORAB ExŠemíci Bílá pohroma 3. 6:8 (4:2)
Vývoj skóre vypovídá za vše. Domácí v první půli diktovali tempo, ovšem laxnost v zakončování dalších šancí a vzepětí Pohromy přineslo neskutečný obrat ve skóre. Kohout
ExŠemíci Bílá pohroma
Bohumil Šišpera – Ondřej Kříž, Jakub Madej, Tadeáš Madej, Jan Maršálek, Jiří Nemeš, David Procházka, Jan Řezáč, Oleksij Šutko vs Josef Viktora – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal