So 1.6.19 11:15 P3 Pogo Praha FC Gremio   (HL8L)
Út 18.6.19 18:00 HRAB3 Felix club Black mamba IBD   (HL5C)
Út 18.6.19 19:15 HRAB3 Pod parou Boží bojovníci   (HL8C)

16. 6. 19 18:45 P3 Vzteklé Želvičky Puk PFC 11. 1:9 (1:3)
Jakub Tománek – Michal Kaplan, Ján Mikulovský, Zdeněk Pospíchal, Ladislav Šašek, Tomáš Surovec vs Petr Pánek – Pavel Ferstl, Matěj Kurdiovský, Antonín Patočka, Jakub Peroutka, Vojtěch Polan, Jan Špinka, Adam Stehlík, Jan Volšík
26., 45. Jan Špinka
30., 49. Adam Stehlík
51. Matěj Kurdiovský
2. 6. 19 11:15 TEMPO Tempo 01 HFC Vzteklé Želvičky 10. 9:4 (2:2)
Domácí v první půli nevyužívali šance, ale po výměně stran už začali střílet ostrými a zvítězili 9:4. Smetana
Tempo 01 HFC Vzteklé Želvičky
Martin Pytlíček – Filip Babický, Tomáš Havlíček, Ondřej Hrachovský, Jáchym Jalůvka, Svatopluk Plíšek, Marek Schätz vs Pavel Štěrba – Jan Černohaus, Ján Mikulovský, Ladislav Šašek, Tomáš Surovec, Jakub Tománek, Jiří Tomášek, Karel Winter
48., 58. Jiří Tomášek
26. 5. 19 15:00 P2 Romania F.C. Vzteklé Želvičky 9. 5:1 (1:0)
Zasloužená výhra domácích. Smetana
Romania F.C. Vzteklé Želvičky
Igor Ceban – Maxim Andritchi, Mihail Botnari, Andrei Cepoi, Ion Cepoi, Petru Cerevatov, Gabriel Feraru, Cristian Modol, Andrei Trahim vs Pavel Štěrba – Jan Černohaus, Michal Kaplan, Zdeněk Pospíchal, Ladislav Šašek, Jakub Tománek, Jiří Tomášek, Karel Winter
18. Maxim Andritchi
39. Mihail Botnari
41., 49. Andrei Trahim
52. Igor Ceban
50. Jan Černohaus
19. 5. 19 16:15 P1 Vzteklé Želvičky Horst 1.FC 8. 1:1 (1:1)
Za hezkého počasí se hrál hezký a velmi klidný fotbálek.
Vzteklé Želvičky Horst 1.FC
Jakub Tománek – Jan Černohaus, Michal Kaplan, Zdeněk Pospíchal, Ladislav Šašek, Tomáš Surovec, Jiří Tomášek, Karel Winter vs Karel Schaffner – Lucián Baltaretu, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Václav Nič, Martin Pistulka, Vojtěch Schaffner, Zdeněk Uher
20. Zdeněk Pospíchal 6. Martin Pistulka
12. 5. 19 18:45 MIKU3 Parádníci Vzteklé Želvičky 7. 5:4 (4:3)
Vcelku vyrovnaný duel skončil po první půli nerozhodně 3:3. V druhé půli utekli Parádníci o dva góly a to rozhodlo. Vzteklé želvičky ve 43. minutě dotáhly pouze na 5:4 a další branku již vstřelit nedokázaly. Šťastná výhra Parádníků.
Parádníci Vzteklé Želvičky
The Anh Nguyen – Jan Brinar, Josef Čekan, Vladimír Faktor, Matěj Gosman, Filip Knobloch, Vojtěch Urban, Viet Anh Vu vs Pavel Štěrba – Jan Černohaus, Michal Kaplan, Ján Mikulovský, Zdeněk Pospíchal, Ladislav Šašek, Tomáš Surovec, Jakub Tománek, Jiří Tomášek, Karel Winter
1. Jan Brinar
1., 3., 36. Matěj Gosman
28. Vojtěch Urban
13. Zdeněk Pospíchal
15., 24. Karel Winter
43. Jakub Tománek
5. 5. 19 16:15 DEKAN Vzteklé Želvičky Květák 6. 4:3 (2:1)
Bojovné utkání, vyhrál lepší tým.
Vzteklé Želvičky Květák
Pavel Štěrba – Jan Černohaus, Michal Kaplan, Ján Mikulovský, Zdeněk Pospíchal, Ladislav Šašek, Tomáš Surovec, Jiří Tomášek vs Štěpán Havel – Vít Havel, Ondřej Koc, Radek Láska, Jiří Matějíček, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Petr Solil, Jan Tesař
59. Petr Pospíšil
28. 4. 19 14:45 PLAM Komety FC B Vzteklé Želvičky 5. 3:3 (3:1)
Béčko Komet třikrát vedlo, ale Želvičky se nedaly a dokázaly vždy srovnat. Hošek
Komety FC B Vzteklé Želvičky
Yevgen Getman – Denis Davydov, Stanislav Ineshin, Seit Kasymbekov, Pavel Khandecký, Martin Křivánek, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Karim Niyazov, Hajimurad Razagov, Denis Savin vs Pavel Štěrba – Michal Kaplan, Ján Mikulovský, Zdeněk Pospíchal, Ladislav Šašek, Jakub Tománek, Karel Winter
10., 12. Mark Litvinov
27. Martin Křivánek
11., 41. Zdeněk Pospíchal
39. Karel Winter
14. 4. 19 17:30 ZABEH Vzteklé Želvičky Gang of Jan Palach 4. 5:8 (2:3)
Intenzivní utkání, které bylo až na jednu výjimku odehráno v duchu fair - play. Vítěz přehrál soupeře v koncovce. Jan Starec, Jakub Špalek
Vzteklé Želvičky Gang of Jan Palach
Jakub Tománek – Jan Černohaus, Michal Kaplan, Zdeněk Pospíchal, Ladislav Šašek, Jiří Tomášek, Karel Winter vs Radek Dán – David Carzoli, Dan Heuer, Jan Kubíček, Theodor Peake, Daniel Plecháč, Jonáš Pospíšil, Jindřich Šálek
42. Jan Kubíček
7. 4. 19 16:15 P1 Drsný šrouby Vzteklé Želvičky 3. 2:4 (1:2)
Zápas fotbalový, dynamický, šance na obou stranách. Želvičky byly v závěru lepší a zaslouženě vyhrály. Šťástka
Drsný šrouby Vzteklé Želvičky
David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš vs Jakub Tománek – Jan Černohaus, Michal Kaplan, Ján Mikulovský, Tomáš Surovec, Jiří Tomášek, Karel Winter
26. Michal Roubal
32. Bohdan Jelen
16., 21. Karel Winter
40. OG
55. Ján Mikulovský
31. 3. 19 18:45 MIKU2 Vzteklé Želvičky Čanda bůráků 2. 0:7 (0:2)
Zpočátku relativně vyrovnané utkání nabralo jednoznačnější charakter při třetím, respektive čtvrtém gólu hostů. Ti pak ovládli hru a soupeře do konce zápasu k ničemu nepustili.