So 25.5.19 10:00 P2 Šnek FC B Brazzers Praha FC B   (HL8K)
So 25.5.19 11:15 P2 Tus Pelotas Taggart   (HL6J)
So 25.5.19 12:30 P2 Lesser Side FC Nulová šance   (HL7J)

16. 6. 19 18:45 ZABEH Parádníci Drsný šrouby 11. 5:3 (1:2)
Drsný šrouby trestaly z protiútoků, ale Parádníci skóre otočili a vyhráli. Hošek
Parádníci Drsný šrouby
The Anh Nguyen – Josef Čekan, Robin Erde, Vladimír Faktor, Matěj Gosman, Filip Knobloch, Martin Moravec, Martin Neumahr, Vojtěch Urban vs David Roubal – Michal Balcárek, Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Michal Zlatoš
24. OG
33. Josef Čekan
39., 58. Vladimír Faktor
52. Vojtěch Urban
8., 15., 59. Michal Roubal
2. 6. 19 16:15 DEKAN Drsný šrouby Květák 10. 4:3 (3:1)
Zaslouženě vyhrál tým domácích.
Drsný šrouby Květák
David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Michal Zlatoš vs Petr Solil – Vít Havel, Radek Láska, Jiří Matějíček, Petr Pospíšil, Václav Skála, Jan Tesař
25., 60. Michal Roubal
27. Bohdan Jelen
30. Michal Balcárek
10. Jiří Matějíček
42. Vít Havel
50. Radek Láska
26. 5. 19 14:45 PLAM Komety FC B Drsný šrouby 9. 3:2 (1:0)
Hostům absolutně chyběla soudnost, každé rozhodnutí byl pro ně problém. Paradoxně to byly ale Komety, kdo se po zkratu gólmana musel popasovat s oslabením. Nakonec ale inkasovaly už pouze jednou a dovedly utkání do vítězného konce. Čapla
Komety FC B Drsný šrouby
Boris Bichkenov – Alexander Bondarev, Denis Davydov, Seit Kasymbekov, Pavel Khandecký, Martin Křivánek, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Karim Niyazov, Denis Savin, Viacheslav Sazonov vs David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš
22., 32., 35. Mark Litvinov 44 Boris Bichkenov 43. Tomáš Zahrádka
56. Michal Roubal
44. Michal Roubal
19. 5. 19 16:15 P2 Drsný šrouby Gang of Jan Palach 8. 2:2 (0:2)
Zasloužená remíza, kdy Gang vedl po první půli 2:1, ale to samé daly Drsný šrouby ve druhé půli a díky tomu skončil zápas remízou.
Drsný šrouby Gang of Jan Palach
David Roubal – Michal Balcárek, Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš vs Radek Dán – David Carzoli, Dan Heuer, Jan Pavel Jíša, David Kaminski, Jan Kubíček, Kilian Marques, Mikuláš Minčič, Theodor Peake
35. Tomáš Zahrádka
56. Bohdan Jelen
5. Dan Heuer
27. Kilian Marques
12. 5. 19 11:15 TEMPO Drsný šrouby Tempo 01 HFC 7. 1:9 (1:6)
Poměrně jednoznačný zápas v režii Jalůvky.
Drsný šrouby Tempo 01 HFC
David Roubal – Petr Boháč, Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Adam Šimáček, Michal Zlatoš vs Martin Pytlíček – Ondřej Hrachovský, Jáchym Jalůvka, Svatopluk Plíšek, Marek Schätz, Jáchym Trajhan
17. Michal Roubal 4., 8., 10., 17., 23., 58. Jáchym Jalůvka
15., 37. Jáchym Trajhan
39. Marek Schätz
5. 5. 19 17:30 P3 Čanda bůráků Drsný šrouby 6. 3:4 (2:1)
Na začátku utkání byl domácí tým jasně lepší, ale hosté začali hru vyrovnávat. Lepším proměňováním šancí se dostali ve druhém poločase do vedení a zaslouženě vyhráli. Šťástka
Čanda bůráků Drsný šrouby
Vojtěch Svoboda – Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Dominik Sűč, Václav Voslář vs David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Michal Zlatoš
4., 29. Dominik Sűč
46. Josef Münzberger
8., 50. Michal Roubal
40. Michal Zlatoš
45. Jiří Franěk
22. David Roubal
28. 4. 19 16:15 P3 Drsný šrouby Améby AFC B 5. 9:2 (2:1)
Hosté měli více ze hry, byli celý zápas lepší, ale naprosto vyhořeli v koncovce a gólman domácích zachytal neskutečně. Také domácí předvedli výborný týmový výkon. Svoboda
Drsný šrouby Améby AFC B
David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Michal Zlatoš vs Ivan Lach – Richard Adamec, Marek Čekan, Jakub Ehespanner, František Kroužil, Lukáš Mařík, Daniel Souček
7., 34., 35., 39., 50., 59. Michal Roubal
17. Michal Balcárek
33., 57. Jiří Franěk
11., 44. Marek Čekan
14. 4. 19 16:15 P1 Puk PFC Drsný šrouby 4. 6:2 (2:0)
Domácí byli lepší v produktivitě. Šrouby nedokázaly proměnit své šance. Hráči Puku branky vstřelili a zaslouženě vyhráli. Kohout
Puk PFC Drsný šrouby
Adam Stehlík – Pavel Doktor, Pavel Ferstl, Lukáš Karpíšek, Matěj Kurdiovský, Jakub Peroutka vs David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Michal Zlatoš
13. Pavel Doktor
20. Lukáš Karpíšek
33., 37., 42. Pavel Ferstl
41. Jakub Peroutka
36., 38. Michal Roubal
7. 4. 19 16:15 P1 Drsný šrouby Vzteklé Želvičky 3. 2:4 (1:2)
Zápas fotbalový, dynamický, šance na obou stranách. Želvičky byly v závěru lepší a zaslouženě vyhrály. Šťástka
Drsný šrouby Vzteklé Želvičky
David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš vs Jakub Tománek – Jan Černohaus, Michal Kaplan, Ján Mikulovský, Tomáš Surovec, Jiří Tomášek, Karel Winter
26. Michal Roubal
32. Bohdan Jelen
16., 21. Karel Winter
40. OG
55. Ján Mikulovský
31. 3. 19 13:45 ZAK Romania F.C. Drsný šrouby 2. 4:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas rozhodlo neproměňování šancí hostujícího týmu. Skvěle chytal brankář domácích. Ve druhém poločase lepší domácí tým. Tomáš Matějka, Pavel Hromádka
Romania F.C. Drsný šrouby
Igor Ceban – Maxim Andritchi, Mihail Botnari, Andrei Cepoi, Ion Cepoi, Gabriel Feraru, Cristian Modol, Andrei Trahim vs David Roubal – Petr Boháč, Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš
4., 32. Cristian Modol
41. Igor Ceban
58. Andrei Trahim
52. Michal Roubal
24. 3. 19 16:15 P3 Drsný šrouby Horst 1.FC 1. 3:2 (2:0)
Drsný šrouby vedly již o tři branky, ale o výhru bojovaly až do samého konce.
Drsný šrouby Horst 1.FC
David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš vs Václav Nič – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Martin Pistulka, Jiří Pohl, Vojtěch Schaffner, Zdeněk Uher