St 27.3.19 18:15, 19:30 PRKOP Veselá Kráva TJ
Čt 28.3.19 17:00, 18:15 DEKAN Tream Deam FC
Út 2.4.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU4 Bratři v triku
St 3.4.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU2 D.G.Team
Čt 4.4.19 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Kontis 1.FC
Út 9.4.19 18:15, 19:30 PRKOP Black Ballet
St 10.4.19 18:45, 20:00 BIHOR Hubertův Tuřín
Čt 11.4.19 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Limita
Út 16.4.19 17:00, 18:15, 19:30 HANSP A - klub 90
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Šampionem skupiny se stává D.G. Team. V posledním utkání si poradil v přestřelce 7:5 s Hubertovým Tuřínem. Vítěz soutěže udržel na zádech Veselou Krávu, která skončila pouze o skóre druhá. Roman Barcal se nakonec dvěma vstřelenými góly ještě vyrovnal v tabulce kanonýrů na prvním místě se svým kolegou Michalem Kafuňkem. Druhá Veselá Kráva byla v roli kata. Jednoznačně totiž porazila 8:3 Duklu Praha a zajistila tím její sestup. Zachránila se devátá Limita, která uhrála potřebný bod za remízu 3:3 s Black Ballet. Závěr jara nezvládl celek Tream Deam, který postupně vyklidil pozice v boji o postup a nakonec po prohře s A – klubem 1:4 skončí šestý. Naopak soupeř uzmul poslední postupové místo, přestože prvních patnáct minut hrál o hráče v poli méně. Už najisto sestupující Atlético Cerveza prohrálo 2:3 se čtvrtou Lipnicí. Bratři v triku končí poslední, ani v závěrečném duelu jim nebylo přáno, mohli vyhrát, ale v poslední minutě srovnal na 2:2 Konečný z Kontisu.

17. 6. 19 18:15 BECH Hubertův Tuřín D.G.Team 11. 5:7 (2:3)
D.G.Team si vytvořil dvougólový náskok, který ale v polovině prvního poločasu ztratil, když Hubertův Tuřín snížil. Nakonec ve druhém poločase D.G.Team přidal další branky a dotáhl zápas do vítězného konce. Husák
Hubertův Tuřín D.G.Team
Lukáš Macek – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Filip Vymyslický vs Tomáš RottenbergRoman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, Pavel Mlíkovský, Miguel Santos, Lumír Šindela