St 3.4.19 17:45 MIKU2 Demínka A S nadhledem   (HL8G)
St 3.4.19 19:00 MIKU2 Mystique Dynamo CF Santa Tranta PC C   (HL3C)
St 3.4.19 20:15 MIKU2 JUDr. Brouk Pytlík OrangeBoom   (HL8F)
Út 23.4.19 17:45 MIKU2 Pivson a Pofel Opatovští kanonýři FC   (HL4D)
Út 23.4.19 19:00 MIKU2 Slepí koně SUP Kolotouš FC SUP   (SVL3B)
Út 23.4.19 20:15 MIKU2 Jacobs Zmaštěný stroje SC   (HL6D)

17. 6. 19 18:15 BECH Hubertův Tuřín D.G.Team 11. 5:7 (2:3)
D.G.Team si vytvořil dvougólový náskok, který ale v polovině prvního poločasu ztratil, když Hubertův Tuřín snížil. Nakonec ve druhém poločase D.G.Team přidal další branky a dotáhl zápas do vítězného konce. Husák
Hubertův Tuřín D.G.Team
Lukáš Macek – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Filip Vymyslický vs Tomáš RottenbergRoman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, Pavel Mlíkovský, Miguel Santos, Lumír Šindela
38. Pavel Mlíkovský
3. 6. 19 19:00 DABLI D.G.Team Dukla Praha FK 10. 5:2 (1:1)
Výsledek neodpovídá hře, ve které měla převahu Dukla, ale góly dával D.G.Team.
D.G.Team Dukla Praha FK
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský vs Tibor Szenczi – Jaroslav Dušek, Radek Dvořák, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe, Adam Stoklasa, Lukáš Túbl
12., 50., 55. Michal Kafuněk
36., 42. Roman Barcal
19 Jiří Bradka 5. Radek Dvořák
60. Jaroslav Dušek
27. 5. 19 18:15 KBELY D.G.Team Veselá Kráva TJ 9. 5:2 (3:0)
Kráva vesele prospala první poločas a tak v něm D.G.Team rozhodl o zaslouženém vítězství. Hošek
D.G.Team Veselá Kráva TJ
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Miguel Santos vs Jakub Rýdl – Daniel Babický, Petr Heršálek, Luděk Mlýnek, Ondřej Novák, Vojtěch Petrík, Jan Račanský, Ondřej Šimáček, Jakub Strauss, Karel Sudek
4. David Kafuněk
6., 28. Pavel Mlíkovský
55. Roman Barcal
59. Michal Kafuněk
39. Ondřej Šimáček
44. Petr Heršálek
22. 5. 19 18:15 CESMI Bratři v triku D.G.Team 8. 4:8 (2:3)
Zápas se rozhodl až v posledních deseti minutách, kdy hosté dali čtyři góly.
Bratři v triku D.G.Team
Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Daniel Veselý vs Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský
51., 58. Roman Barcal
13. 5. 19 20:30 STER3 D.G.Team Black Ballet 7. 2:7 (0:4)
Rozhodčí se nedostavil. Jednoznačný zápas, který vyzněl pro Black ballet pozitivně. Naprosto zdecimovali svého soupeře.
D.G.Team Black Ballet
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Petr Roušar, Miguel Santos, Lumír Šindela, Petr Šňupík vs Miroslav Tošner – Michal Algayer, Jakub Čihák, Martin Čunta, Ladislav Dely, Nicolas Dofek, David Hora, Illya Leheta, Filip Syrový, Stanislav Sýs, Vojtěch Tomášek
55. David Hora
8. 5. 19 20:15 P3 Atlético Cerveza D.G.Team 6. 1:7 (1:4)
Zasloužená výhra D.G.Teamu.
Atlético Cerveza D.G.Team
Daniel Kropík – Tomáš Beneš, Petr Engliš, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek, Petr Vančura vs Tomáš Rottenberg – Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Miguel Santos
27. Tomáš Beneš 8. Michal Kafuněk
13., 25., 46. Pavel Mlíkovský
27. Václav Blažek
35. Tomáš Rottenberg
55. David Kafuněk
1. 5. 19 20:15 METE1 D.G.Team A - klub 90 5. 6:1 (4:1)
Hosté začali velmi dobře, povedlo se jim vstřelit rychlý úvodní gól. Jak rychle začali, tak rychle skončili. Od doby vstřeleného gólu hrál už jen tým domácích, který svému soupeři nedal žádnou šanci. Novotný
D.G.Team A - klub 90
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Miguel Santos vs Bedřich Bílka – Václav Křivák, František Mrázek, Zdeněk Pavlík, Ondřej Šuchman, Milan Svoboda, Jaroslav Žabka
9., 56. David Kafuněk
12. Miguel Santos
20., 27., 37. Roman Barcal
5. Václav Křivák
15. 4. 19 19:00 ZABEH Tream Deam FC D.G.Team 4. 2:2 (1:2)
Slušný zápas se spravedlivou remízou. Pavel Potměšil
Tream Deam FC D.G.Team
Tomáš Janský – Petr Aksamít, Ondřej Černík, Adam Drnek, Pavel Janský, Petr Nepraš vs Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Miguel Santos
8. Pavel Janský
54. Adam Drnek
24., 28. Michal Kafuněk
8. 4. 19 19:00 MIKU4 D.G.Team Lipnice 3. 2:5 (1:4)
Po třech minutách vedli hosté už 2:0 a vypadalo to na jednoznačný průběh. Domácí pak hru vyrovnali, ale na hosty to nestačilo.
D.G.Team Lipnice
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Miguel Santos vs Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík
25. Michal Kafuněk
51. Roman Barcal
2., 21., 25. Bohdan Pavlík
3. Marek Frýdl
32. Richard Kubát
25. 3. 19 20:30 MOTO3 Limita D.G.Team 2. 1:3 (1:0)
Pěkné, bojovné utkání, kdy se domácí dostali do rychlého vedení a po celou první půli drželi tempo hry na svých kopačkách. Po změně stran domácí polevili, hosté zápas otočili a po zásluze vyhráli.
Limita D.G.Team
Filip Matoušek – Michal Hanzlík, Adam Kirschner, Radek Matoušek, Richard Rosenkranz, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička vs Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Miguel Santos, Lumír Šindela, Petr Šňupík
8. Michal Hanzlík 48. Michal Kafuněk
50. Roman Barcal
60. Jiří Bradka
20. 3. 19 19:00 METE2 D.G.Team Kontis 1.FC 1. 4:0 (1:0)
Kontis se jen bránil, když se nadechoval k vyrovnání, pohřbil ho výstavní trefou Balcar. Zasloužené vítězství D.G. Teamu.
D.G.Team Kontis 1.FC
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Petr Roušar, Miguel Santos, Lumír Šindela vs Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Jan Malý, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Vršecký