Čt 4.4.19 17:45 ZABEH Gold La Plate Trops 1.SK SUP   (SVL3C)
Čt 4.4.19 19:00 ZABEH KáGéčko A Indus   (HL5F)
Čt 4.4.19 20:15 ZABEH DHL Bad Diablos Zelení lenochodi FC   (HL7F)
Pá 24.5.19 18:00 P1 Ducksicks Velký klády FC   (HL6I)
Pá 24.5.19 19:15 P1 Žlutá křídla Hells Bells 1.FC   (HL7I)

17. 6. 19 17:45 ARIT Kontis 1.FC Bratři v triku 11. 2:2 (0:1)
Každý tým si vypracoval převahu v jednom ze dvou poločasů, výsledek odpovídá průběhu. Kovařík
Kontis 1.FC Bratři v triku
František Havlíček – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Martin Boháček, Roland Ilko, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Daniel Veselý
50., 60. Lubomír Konečný 25. Daniel Veselý
46. Pavel Beránek
3. 6. 19 20:30 ZAK Black Ballet Kontis 1.FC 10. 4:5 (2:1)
Pěkné, svižné utkání se spoustou šancí i branek. Jen občas se hráči obou týmů zbytečně věnovali řečnění.
Black Ballet Kontis 1.FC
Miroslav Tošner – Ladislav Dely, Nicolas Dofek, David Hora, Illya Leheta, Artem Sajkin, Filip Syrový, Stanislav Sýs, Vojtěch Tomášek vs František Havlíček – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
16., 48. Artem Sajkin
27., 38. Nicolas Dofek
25., 42., 54. Milan Pastvinský
51. Jan Malý
58. Lubomír Konečný
29. 5. 19 19:15 HRAB2 Kontis 1.FC Atlético Cerveza 9. 2:2 (0:0)
Pohledné utkání, ve kterém si oba týmy vytvářely mnoho šancí, které v první půli skvěle vychytali oba brankáři. Druhá půlka byla už střelecky bohatší, kdy domácí skóre otočili, ale vedení neudrželi.
Kontis 1.FC Atlético Cerveza
Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Petr Vančura – Tomáš Beneš, Petr Dědina, Daniel Kropík, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek
41., 45. Lubomír Konečný 38. Tomáš Beneš
60. Jan Procházka
54. Daniel Kropík
22. 5. 19 20:00 ARIT A - klub 90 Kontis 1.FC 8. 2:2 (2:1)
Bojovné utkání skončilo spravedlivou remízou. Čapla
A - klub 90 Kontis 1.FC
Bedřich Bílka – Lukáš Bartoš, Jiří Kožela, Václav Křivák, Lukáš Lebánek, František Mrázek, Ondřej Šuchman, Milan Svoboda, Jaroslav Žabka vs František Havlíček – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Ondřej Kubelka, Milan Pastvinský, Otto Pípla, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
7. Ondřej Šuchman
26. František Mrázek
18. Jan Řechtáček
48. Otto Pípla
13. 5. 19 19:00 ZABEH Kontis 1.FC Tream Deam FC 7. 3:2 (3:1)
Tream Deam hrál ve čtyřech hráčích v poli, gólman se snažil zapojovat do kombinace. Kontis se přesto ujal dvougólového vedení, potom i Tream Deam vstřelil gól po pěkné akci. Nakonec poločas dovršil Kubelka hattrickem. Ve druhém poločase se Kontisu nepodařilo dát branku, pouze jedenkrát skóroval Tream Deam, ale až v 60. minutě. Husák
Kontis 1.FC Tream Deam FC
Otto Pípla – Lukáš Karásek, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Milan Pastvinský, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Petr Aksamít – Ondřej Černík, Adam Drnek, Pavel Janský, Petr Nepraš
10., 11., 26. Ondřej Kubelka 21., 60. Pavel Janský
6. 5. 19 19:00 MIKU3 Lipnice Kontis 1.FC 6. 5:3 (3:0)
Domácí byli po celý zápas lepší a zaslouženě vyhráli. Trnka
Lipnice Kontis 1.FC
Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík vs Ondřej Kubelka – Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký
59. Otto Pípla
29. 4. 19 20:30 MOTO1 Kontis 1.FC Limita 5. 2:2 (1:1)
Zápas měl spád. Hra se přelévala z jedné půlky na druhou. Málo gólových šancí, hodně osobních soubojů.
Kontis 1.FC Limita
Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Vršecký vs Radek Matoušek – Adam Kirschner, Filip Matoušek, Richard Rosenkranz, Michal Šťastný, Vojtěch Zderadička
13., 51. Václav Kovařík 25 Jan Vršecký 17., 38. Richard Rosenkranz 17. Michal Šťastný
15. 4. 19 20:30 MOTO2 Veselá Kráva TJ Kontis 1.FC 4. 4:1 (1:1)
Pěkné utkání, kde oba týmy hrály kombinační fotbal. Domácí využili své šance a po zásluze vyhráli. Boubín
Veselá Kráva TJ Kontis 1.FC
Jakub Rýdl – Petr Heršálek, Luděk Mlýnek, Ondřej Šimáček, Jakub Strauss, Karel Sudek, Jan Tročil vs Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký
8., 46. Jan Tročil
42. Jakub Strauss
59. Ondřej Šimáček
14. Lukáš Karásek
8. 4. 19 20:30 MOTO1 Hubertův Tuřín Kontis 1.FC 3. 1:2 (0:1)
Bojovné, nervózní utkání. I když měli hráči Tuřínu v závěru tlak, vyrovnat se jim už nepodařilo. Janda
Hubertův Tuřín Kontis 1.FC
Karel Musil – Jan Grebík, David Jelínek, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Michal Macek, Martin Matys vs Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký
57. David Jelínek 28. Jan Vršecký
35. Otto Pípla
25. 3. 19 20:45 DEKAN Kontis 1.FC Dukla Praha FK 2. 8:2 (1:2)
Po vyrovnané první půlce rozhodla větší hladovost domácích po výhře. Dukla v závěru vůbec nestíhala.
Kontis 1.FC Dukla Praha FK
Lukáš Karásek – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Tibor Szenczi – Jaroslav Dušek, Ondřej Havlík, Martin Michálek, Filip Obermajer, Martin Rothe, Adam Stoklasa, Lukáš Túbl