Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 26.6.19 | 18:00 | P1 | Kovárna PC Warrior MAC | 11. | 5:3 |
St 12.6.19 | 18:15 | PRKOP | Klamovka Praha FK Kovárna PC | 10. | 3:3 |
St 29.5.19 | 19:15 | HRAB3 | Kovárna PC Gangbeng | 9. | 2:8 |
St 22.5.19 | 18:00 | STER1 | FELace FK Kovárna PC | 8. | 1:6 |
St 15.5.19 | 18:00 | HRAB3 | Kovárna PC Dynamo Prak | 7. | 2:4 |
St 8.5.19 | 19:00 | MIKU3 | Dejnámbůra FC Kovárna PC | 6. | 0:2 |
St 24.4.19 | 20:45 | DEKAN | Kovárna PC Uličníci FC | 5. | 9:3 |
St 17.4.19 | 20:45 | TEMPO | Serus AC Kovárna PC | 4. | 0:6 k. |
St 10.4.19 | 19:30 | PRKOP | Kovárna PC RAF Jinonice | 3. | 5:3 |
Čt 4.4.19 | 20:30 | STER2 | Pivojs s.r.o.1.FC Kovárna PC | 2. | 0:3 |
Út 26.3.19 | 20:45 | STOD | Kovárna PC Midget | 1. | 3:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Warrior MAC | 11 | 9 | 0 | 2 | 52:27 | 18 |
2. | Kovárna PC | 11 | 8 | 1 | 2 | 46:26 | 17 |
3. | Uličníci FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 51:40 | 15 |
4. | Gangbeng | 11 | 6 | 2 | 3 | 44:33 | 14 |
5. | Klamovka Praha FK | 11 | 5 | 3 | 3 | 72:42 | 13 |
6. | Midget | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:26 | 12 |
7. | Pivojs s.r.o.1.FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:28 | 12 |
8. | Dejnámbůra FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:35 | 10 |
9. | RAF Jinonice | 11 | 2 | 2 | 7 | 41:61 | 6 |
10. | FELace FK | 11 | 2 | 1 | 8 | 21:44 | 5 |
11. | Dynamo Prak | 11 | 3 | 0 | 8 | 30:64 | 5 |
12. | Serus AC | 11 | 2 | 0 | 9 | 28:60 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 11.4.19 | 18:15 | ARIT | Ol´school Fellas BK Prtzalona C.F. (HL7H) |
Čt 11.4.19 | 19:30 | ARIT | Deko VET MVS Recycled (VL3B) |
Čt 11.4.19 | 20:45 | ARIT | Real Hagrid CF Sculpturo FC (HL7H) |
Út 28.5.19 | 19:15 | STER2 | Gekad Bröndby codein IF (HL8D) |
Út 28.5.19 | 20:30 | STER2 | Libeň SK A AG team (HL6B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bažata Petr | 9 | 8 |
Doubek Jan | 8 | 2 |
Doubek Patrik | 10 | 5 |
Ernest Michal | 9 | 1 |
Grunt Zdeněk | 9 | 6 |
Košata Michael | 10 | 1 |
Plachý Pavel | 8 | 1 |
Pleštil Patrik | 3 | 4 |
Procházka Tomáš | 7 | 0 |
Rešl Petr | 2 | 0 |
Veselý Michal | 6 | 12 |
Zmeškal Josef | 2 | 0 |