12. Rumové pralinky VET 11 1 0 10 20:59 2

Po 1.4.19 19:30 DEKAN Lucián FC SUP Podolka FC SUP   (SVL2A)
Po 1.4.19 20:45 DEKAN Litrpůl FC Pětapůl TJ   (HL8B)
Po 29.4.19 18:00 HRAB3 Felix club super Kings of Kent B.O.   (SVL2A)
Po 29.4.19 19:15 HRAB3 Texaské hyeny AC Speciál Bráník A   (HL3A)
Po 20.5.19 18:00 HRAB3 UltraNova L.F.C. II Ladronka U70 II   (UVL2B)
Po 20.5.19 19:15 HRAB3 Hustý FC PFC Kodymka B   (HL8B)

27. 6. 19 19:00 HOSTI Hertha ZMZ VET Deko VET 11. 3:3 (2:1)
Pěkné bojovné utkání. Hosté se dostali po krásné akci do vedení, ale hned z rozehrávky inkasovali. Poté byli domácí aktivnější, do půle zápas otočili, ale výsledek neudrželi, protože hosté zápas podruhé otočili. Poslední slovo však měli domácí.
Hertha ZMZ VET Deko VET
Tomáš Pospíšil – Libor Čapla, Milan Čihák, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Tomáš Lisko, Jaroslav Novotný, Jiří Pergl, Richard Šuta, Tomáš Zvěřina vs Roman Kovář – Ota Járka, Martin Klikorka, Pavel Krištůfek, Milan Pulec, Pavel Sládek, Petr Štěpán
10. Tomáš Lisko
21. Tomáš Zvěřina
59. Jiří Havel
9., 53. Pavel Sládek
45. Ota Járka
13. 6. 19 19:00 MIKU2 Deko VET Dřevosprint SC 10. 3:4 (2:1)
Vyrovnaný zápas, kterému by slušela remíza, ale oba body bere Dřevosprint.
Deko VET Dřevosprint SC
Roman Kovář – Ota Járka, Martin Klikorka, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Jaromír Tomaides
8., 27. Petr Štěpán
57. Martin Klikorka
16., 34. Jaromír Tomaides
53. Pavel Bokůvka
56. Pavel Kačírek
6. 6. 19 19:30 ARIT Deko VET Stýbla Ďáblic VET 9. 2:5 (2:2)
Nádherné utkání, oba týmy hrály krásný fotbal. Vyhrál šťastnější tým hostů. Husák
Deko VET Stýbla Ďáblic VET
Roman Kovář – Ota Járka, Pavel Krištůfek, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán vs František Moravec – Michal Bartůněk, Václav Friml, Aleš Jehlička, Petr Kačerovský, Jan Mach, Pavel Novák, Jaroslav Sekera, Vladimír Stibora, Roman Štochl, Roman Venc, Miroslav Weiner
18. Pavel Sládek
26. Pavel Krištůfek
6., 52. Václav Friml
29., 57. Roman Venc
56. Michal Bartůněk
30. 5. 19 17:00 DEKAN Stará Garda VET Deko VET 8. 3:5 (2:3)
Hosté rozhodli o zaslouženém vítězství díky přesnější hře a koncovce.
Stará Garda VET Deko VET
Tomáš Geist – Roman Albín, Jan Aubrecht, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, Jiří Pelán, Tomáš Vodička, Petr Voves vs Roman Kovář – Ota Járka, Pavel Krištůfek, Jiří Krs, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán
17. Tomáš Hosnedl
30. Jiří Pelán
40. Tomáš Vodička
3., 39. Jiří Krs
8., 13., 33. Pavel Krištůfek
23. 5. 19 18:15 HANSP Deko VET Inter Lotyšák VET A 7. 5:6 (4:5)
Pěkné utkání se spoustou neproměněných tutovek, ale i tak s pěknou gólovou nadílkou. Trnka
Deko VET Inter Lotyšák VET A
Roman Kovář – Ota Járka, Martin Klikorka, Pavel Krištůfek, Jiří Krs, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán vs Roman Dobiáš – Petr Houra, Jan Klofáč, Jan Malypetr, Václav Pabst, Oldřich Šára, Jaroslav Sirotek
40. Jan Malypetr
14. 5. 19 18:00 KORAB Estudiantes VET B Deko VET 6. 3:1 (1:1)
Estudiantes vyhráli zaslouženě. V druhém poločase dokázali rozhodnout o své výhře.
Estudiantes VET B Deko VET
Vilém Hodulák – Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Karel Hynek, Miroslav Kalvas, Jan Kůstka, Michal Matejka, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Petr Štěpán – Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Martin Rychlý, Pavel Sládek
25. David Nekvasil
46. Vilém Hodulák
57. Tomáš Vích
14. Martin Klikorka
2. 5. 19 19:15 TEMPO Deko VET Bránický tank VET 5. 17:2 (7:2)
Domácí mohli klidně sestavit dva týmy, zatímco hosté nastoupili o jednoho hráče oslabeni. V prvním poločase ještě Braničtí bojovalli o slušný výsledek, po přestávce už to byla čistá exhibice domácích, kde jedinou otázkou byla výše skóre.
Deko VET Bránický tank VET
Roman Kovář – Ota Járka, Martin Klikorka, Pavel Krištůfek, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán vs Jiří Humhal – Pavel Kadleček, Petr Kadleček, Pavel Roubíček, Jiří Trnka