Út 9.4.19 19:30 HANSP Nova LFC B The Hamptons   (HL8F)
Út 30.4.19 19:15 MOTO4 Dehet Old 1.FC SUP 1.FC RUM SUP   (SVL3B)
Út 30.4.19 20:30 MOTO4 Bröndby codein IF Killing power FC   (HL8D)

27. 6. 19 20:15 MIKU3 Napoleoni CFG Suchdol 11. 3:2 (0:1)
Domácí v závěru krásně otočili zápas. Husák
Jakub Stejskal – Michal Černý, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený vs Bohumír Nepožítek – Petr Coka, Vojtěch Doležal, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, David Murár, Michal Novák, Jaroslav Novotný, Jiří Pavlíček, Josef Rožnovský, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
56., 58. Michal Černý
7. Michal Novák
52. Josef Rožnovský
13. 6. 19 20:30 SCBEC AC Tylen Napoleoni 10. 4:3 (1:2)
Hrál se pěkný vyrovnaný fotbálek. Vůbec nebylo poznat, kdo je první a kdo poslední.
AC Tylen Napoleoni
Tomáš Voborský – Filip Chaloupecký, Milan Durovič, Adam Fenton, Vojtěch Matoušek, Lukáš Semerád, Jakub Sinčák, František Vavruška vs Jakub Stejskal – Michal Černý, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek
20., 58. Filip Chaloupecký
39. Adam Fenton
52. František Vavruška
21. Tomáš Juritka
28. Michal Černý
55. Denis Maizner
6. 6. 19 18:00 STER1 Napoleoni Sculpturo FC 9. 0:4 (0:2)
Velmi vyrovnaný zápas, který se za velmi těžkých podmínek odehrál na Štěrboholské pláni. Hosté dávali krásné góly.
Napoleoni Sculpturo FC
Jakub Stejskal – Michal Černý, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený vs Miloš Vladyka – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Jan Řeřicha, David Sysel, Filip Tomáš, Martin Voldřich
14. Filip Tomáš
20. Aleš Beránek
38. Jan Řeřicha
47. Pavel Duras
30. 5. 19 20:30 STER3 Suchá dáseň AC Napoleoni 8. 2:1 (0:1)
První půle přinesla vyrovnanou hra se spoustou šancí na obou stranách, kdy hosté prolomili střeleckou smůlu a vyhráli poločas 1:0. Druhá půle přinesla srovnání skóre a v 56. minutě vítězný gól domácích, kteří se štěstím vyhráli. Janča
Suchá dáseň AC Napoleoni
Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Filip Miškovský, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda vs Jakub Stejskal – Michal Černý, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený
32. Martin Šašek
56. Tomáš Pytl
28 Daniel Kulich 10. Michal Černý 58. Michal Černý
16. 5. 19 18:00 STER1 Prtzalona C.F. Napoleoni 7. 5:3 (1:0)
Zápas dobré úrovně pro sebe rozhodli hráči Prtzalony důraznější koncovkou.
Prtzalona C.F. Napoleoni
David Sedliský – Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Lukáš Jakoubek, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Tomáš Stejskal vs Jakub Stejskal – Michal Černý, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek
10., 32., 35. Martin Schönfeld
40., 42. Tomáš Stejskal
48. David Schleif
50. Michal Černý
58. Denis Maizner
9. 5. 19 20:45 CESMI Napoleoni Orange Predators B 6. 1:6 (0:2)
Utkání se odehrálo v kvalitním tempu.
Napoleoni Orange Predators B
Jakub Stejskal – Michal Černý, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený vs Natálie Pavlisová – Václav Martínek, Radek Nebeský, Ondřej Soudný, Aleš Studnička, Jakub Tesař, Michael Trnka, Jiří Zika
59. OG 18. OG
19. Jakub Tesař
36., 53. Aleš Studnička
49., 60. Radek Nebeský
2. 5. 19 19:15 MOTO3 Pigs FC Napoleoni 5. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání plné spálených šancí. Jediným gólem rozhodl Slivenecký. Martin Wagner, Dominik Sagan
Pigs FC Napoleoni
Václav Svatoch – Jakub Dekr, David Jirotka, Tomáš Kaucký, Jakub Marek, Ondřej Marek, Jiří Romanovský, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek vs Jakub Stejskal – Michal Černý, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený
45. Miroslav Slivenecký
25. 4. 19 18:00 STER1 Napoleoni Ol´school Fellas BK 4. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
11. 4. 19 19:30 BECH No fear KK Napoleoni 3. 8:1 (3:0)
První půle přinesla mimo tří hezkých gólů spoustu neproměněných šancí na obou stranách. Gólman domácích chytal výborně, všechny střely s přehledem vychytal. Ve druhé půli domácí svou hezkou hrou navýšili skóre o pět gólů. Janča
No fear KK Napoleoni
Petr MikulecTomáš Kundrát, Jakub Odstrčil, Lukáš Prokop, Roman Šimek, Pavel Šmidt, Ondřej Štefl vs Denis Maizner – Michal Černý, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený
1., 38., 55. Lukáš Prokop
10., 18., 44., 52. Tomáš Kundrát
60. Jakub Odstrčil
54. Jan Utěšený
4. 4. 19 20:45 ARIT Napoleoni Real Hagrid CF 2. 1:1 (0:1)
Obě mužstva chtěla oba body, nakonec mají každý jeden.
Napoleoni Real Hagrid CF
Jakub Stejskal – Michal Černý, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Daniel Koubek, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený vs Lukáš Matera – Richard Bandžak, Jan Frauknecht, Jakub Heřmánek, Matouš Lorenc, Josef Matys, Michal Novák, Ondřej Pavelka, Vít Pavelka, Antonín Vydra, Martin Žatečka, Tomáš Žatečka
55. David Schleif 9. Jakub Heřmánek
28. 3. 19 20:45 STER3 J.R.Club B Napoleoni 1. 7:2 (2:2)
Rozhodčí se nedostavil. Jednoznačný zápas.
J.R.Club B Napoleoni
Arnošt Havrlant – Filip Malý, Marek Martínek, Dan Merta, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan vs Jakub Stejskal – Michal Černý, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek