10. Postupická veterans TJ 11 3 0 8 26:37 6

Út 16.4.19 18:15 LITVI Demoliční četa Gumídci Méďové FC   (HL4C)
Út 16.4.19 19:30 LITVI Black mamba IBD El Barto   (HL5C)
Út 16.4.19 20:45 LITVI Bröndby codein IF Polnohospodár Praha   (HL8D)
Út 4.6.19 19:00 P3 Modrá vopice TJ F.C.K.   (HL6C)
Út 4.6.19 20:15 P3 Medvědi B Vo   (HL8D)

19. 6. 19 20:45 TEMPO Surtep Beroun Nova LFC B 11. 5:3 (3:3)
Vyrovnané, ale nepřesné utkání z obou stran. Domácí šli brzo do vedení, které si udrželi. Vostatek
Surtep Beroun Nova LFC B
Lukáš Liška – Vlastimil Bělohoubek, Petr Husák, Tomáš Husák, Jan Kratochvíl, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Dmitriy Slabospitskiy, Václav Švarc, Zdeněk Žižka vs Jan Kroj – Tomáš Jandečka, Radim Knoll, Zbyněk Laisek, Petr Mikula, Patrik Musil, Jan Uhlíř ml.
2., 60. Václav Švarc
6., 18. OG
45. Alexander Lengyel
10. Tomáš Jandečka
12., 27. Petr Mikula
5. 6. 19 18:15 HANSP Nova LFC B OrangeBoom 10. 4:4 (3:1)
Pohodové utkání slušné úrovně s mírnou převahou LFC, kde nakonec o remíze rozhodl smolný gól minutu před koncem. Leoš Knap
Nova LFC B OrangeBoom
David Kučera – Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Radim Knoll, Ladislav Král, Michal Krátký, Jan Kroj, Zbyněk Laisek, Petr Mikula, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml. vs Ondřej Dušek – Petra Hromádková, Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel
59. Petra Hromádková
29. 5. 19 18:15 HANSP Výstavby KK Nova LFC B 9. 8:2 (3:1)
První polovina vyrovnané utkání, ve druhé začali úřadovat domácí a zaslouženě vyhráli. Jaromír Hajn, Zdeněk Vondrát
Výstavby KK Nova LFC B
Vilém Smižanský – Roman Bartoš, Jan Böhm, Jiří Ečer, Martin Kubín, Michael Pečinka, David Pelc, Petr Svatoň, Antonín Tyxa, Petr Uhlíř vs David Kučera – Adam Jablonský, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Radim Knoll, Michal Krátký, Zbyněk Laisek, Petr Mikula, Patrik Musil, Jan Uhlíř ml.
45. Radim Knoll
21. 5. 19 18:15 PRKOP Nova LFC B Praetorians FC A 8. 2:5 (1:2)
Domácí se sice dostali do vedení, ale byli to hosté, kdo poté diktoval tempo hry a vyhrál.
Nova LFC B Praetorians FC A
Jan Kroj – Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Radim Knoll, Michal Krátký, Zbyněk Laisek, Petr Mikula, Patrik Musil, Martin Svárovský vs Daniel Kübl – Peter Bilka, Tomáš Cigánek, Jan Hedbávný, Richard Kubernát, Michal Provazník, Jakub Ryšlavý
17. Petr Mikula
52. Radim Knoll
20., 43. Peter Bilka
29., 34. Jakub Ryšlavý
59. Tomáš Cigánek
15. 5. 19 20:15 MIKU4 JUDr. Brouk Pytlík Nova LFC B 7. 0:9 (0:3)
Jednostranné utkání. Vukovič
JUDr. Brouk Pytlík Nova LFC B
Jakub Škarda – Lukáš Dolejška, Jan Duben, Jan Kosina, Vladimír Oliberius, Luděk Rýdlo, Aleš Vaněk vs Jan Kroj – Adam Jablonský, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Michal Krátký, Zbyněk Laisek, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.
16., 30., 43., 45., 55. Tomáš Jandečka
28. Zbyněk Laisek
44., 49. Jan Uhlíř ml.
58. Michal Krátký
1. 5. 19 17:45 MIKU3 Nova LFC B Postupická veterans TJ 6. 2:0 (0:0)
První půle ve znamení neproměněných šancí a dohadů. Domácí tým měl více šancí a v závěru dvě proměnil a zaslouženě zvítězil. Ladislav Kurucz, Šimon Miler
Nova LFC B Postupická veterans TJ
Jan Kroj – Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Ladislav Král, Zbyněk Laisek, Petr Mikula, Patrik Musil, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml. vs Martin Veselý – Martin Bejček, Lukáš Janečka, Dominik Kebrle, Dan Langšádl, Adam Lejsek, Denis Neumann, Filip Rýgl, Marek Soukup, Jan Volenec, Matěj Zdobinský
53. Zbyněk Laisek
59. Petr Mikula
17. 4. 19 19:00 MIKU4 Playboy team AC Nova LFC B 5. 1:3 (0:2)
Hosté byli od úvodních minut lepší a hladovější.
Playboy team AC Nova LFC B
David Presler – Arylson Caetano, Jan Dostál, Michal Koch, Ivan Kopchyk, Jiří Kopecký, Michal Nesvadba, Dan Presler, Petar Ralev vs Tomáš Jandečka – Adam Jablonský, Petr Janeš, Zbyněk Laisek, Petr Mikula, Patrik Musil, Jan Uhlíř ml.
54. Ivan Kopchyk 7. Tomáš Jandečka
18. Jan Uhlíř ml.
9. 4. 19 19:30 HANSP Nova LFC B The Hamptons 4. 1:2 (0:1)
Hosté byli mírně lepším týmem, ale i oni zahazovali své šance. Stejně jako domácí, kteří mohli urvat alespoň bod, ale vyrovnat se jim nepovedlo.
Nova LFC B The Hamptons
Jan Kroj – Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Michal Krátký, Zbyněk Laisek, Petr Mikula, Patrik Musil, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml. vs Jan Stejskal – Vít Češka, Robin Fingerhut, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal
35. Zbyněk Laisek 26. Jakub Stejskal
38. Vít Češka
3. 4. 19 19:15 HRAB1 Nova LFC B Senioři Praha B 3. 2:1 (1:0)
Utkání se spoustou šancí. Mírná převaha domácích se potvrdila a berou těsné vítězství.
Nova LFC B Senioři Praha B
Jan Kroj – Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Michal Krátký, Petr Mikula, Patrik Musil, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml. vs Karel Koschin – Maxim Agapov, Vadzim Ausianik, Lukáš Boček, Carlos Martinez Exposito, Petr Pokorný, Daniel Růžička, Tomáš Vítek
28., 31. Martin Svárovský 57. Carlos Martinez Exposito
27. 3. 19 18:45 ARIT SLPČ FK Nova LFC B 2. 4:0 (1:0)
Zápas dvou generací, který se na 8.ligu odehrál ve slušném tempu. V první půli ještě stačili starší hosté dravým domácím sekundovat, ve druhé půli se přece jen projevilo více energie na straně domácích. Jan Chytil, Petr Špaček
SLPČ FK Nova LFC B
Jan Chrbolka – Šimon Andráško, Timotheos Apatsidis, David Bradáček, Sebastien Honců, Vojtěch Kurz, Denis Maršík, Matěj Třeček vs David Kučera – Adam Jablonský, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Ladislav Král, Jan Kroj, Petr Mikula, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.
15. Šimon Andráško
44. Sebastien Honců
49. Matěj Třeček
55. Vojtěch Kurz
37 Denis Maršík
20. 3. 19 19:30 STER3 Nova LFC B Gobi dezert 1. 8:0 (3:0)
Jednoznačná záležitost domácích, kteří hosty nepustili do žádných velkých šancí. Janča
Nova LFC B Gobi dezert
David Kučera – Tomáš Jandečka, Ladislav Král, Jan Kroj, Petr Mikula, Martin Svárovský vs Martin Havel – Jaroslav Doleček, Tomáš Hejna, Miroslav Kozel, Miloš Plachý