Ne 12.5.19 17:30 HANSP Mestek 97 FC Beerchester United   (HL6L)
Ne 12.5.19 18:45 HANSP Poštmistři VET B TBC Lachtan VET   (VL4E)
Út 4.6.19 18:15 DEKAN Radouč FC B VV Vokra SV   (SVL3B)
Út 4.6.19 19:30 DEKAN MIFA Fighters FO Gumídci Méďové FC   (HL4C)
Út 4.6.19 20:45 DEKAN Emergency Merck stars   (HL7D)

21. 6. 19 18:00 ZAK Rasta Velbloudi Bruchos HFC 11. 2:4 (0:2)
Domácím šlo o postup, hostům o nic, snad právě proto hráli uvolněně a došli si pro vítězství.
Rasta Velbloudi Bruchos HFC
Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc vs Filip Čabrádek – Jaroslav Červený, Adam Doležal, Petr Jež, David Jun, Jan Macík ml., Jan Makarský, Radek Žalud
34. Ondřej Špolc
52. Jan Kolísko
9. Jan Macík ml.
11. David Jun
51., 60. Radek Žalud
7. 6. 19 18:15 HANSP Bruchos HFC Hells Bells 1.FC 10. 3:2 (1:0)
Bruchos si dobře rozehraný zápas zkomplikovali vyloučením gólmana a hosté dokázali v přesilovce vyrovnat. V závěru ale strhli výhru na svou stranu přeci jen domácí. Husák
Bruchos HFC Hells Bells 1.FC
Dominik Fujera – Filip Čabrádek, Jaroslav Červený, Tomáš Heger, Marián Hrouda, Petr Jež, David Jun, Jan Makarský vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Martin Schuster
47. Martin Schuster
2. 6. 19 15:00 HANSP My Bruchos HFC 9. 2:2 (1:1)
Zápas v úmorném vedru, na dobré úrovni. Hosté byli aktivnější v první půli, ve druhé půli domácí, když hostům došel dech. Remíza je spravedlivá.
My Bruchos HFC
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček vs Dominik Fujera – Filip Čabrádek, Adam Doležal, Tomáš Heger, Petr Jež, David Jun, Jan Macík ml., Jan Macík st., Jan Makarský
27. Lukáš Rejmon
44. Robert Grande
1., 31. Tomáš Heger
19. 5. 19 16:15 HANSP Bruchos HFC Lipodur FC A 8. 2:4 (1:3)
Vyrovnané utkání, až na prvních deset minut. Hosté nakonec se štěstím vyhráli 4:2.
Bruchos HFC Lipodur FC A
Dominik Fujera – Filip Čabrádek, Adam Doležal, Tomáš Heger, Petr Jež, Jan Macík ml., Jan Macík st. vs Jan Plachý – Jakub Ács, Jan Jaroš, Jiří Jaroš, Marko Thiemel, Dominik Turchich, Eduard Zeldin
28., 37. Tomáš Heger 3., 5. Jakub Ács
10. Jan Jaroš
36. Eduard Zeldin
10. 5. 19 19:30 STOD Legendy FC Bruchos HFC 7. 2:2 (2:2)
Přestože hostů bylo dvakrát více, více než na bod nedosáhli.
Legendy FC Bruchos HFC
Pavel Macák – Jakub Klucký, Jan Macák, Jiří Macák, Tomáš Rejlek, Ondřej Šmejc vs Lukáš Řepka – Filip Čabrádek, Dominik Fujera, Tomáš Heger, Marián Hrouda, Petr Jež, David Jun, Martin Macháček, Jan Makarský, Martin Medřický
8. Ondřej Šmejc
29. Jakub Klucký
15. Martin Medřický
25. Dominik Fujera
13. Jan Makarský
5. 5. 19 12:30 HANSP Bruchos HFC Horsis heads 6. 6:1 (4:1)
V pohledném utkání se výrazně lépe dařilo týmu Bruchos, který zaslouženě vysoko vyhrál. Hošek
Bruchos HFC Horsis heads
Dominik Fujera – Filip Čabrádek, Jaroslav Červený, Tomáš Heger, Marián Hrouda, Petr Jež, Martin Macháček, Jan Macík ml., Jan Macík st., David Valeš vs Jaroslav Šmiták – Stanislav Bartek, Jan Burda, Ondřej Havel, Jan Havelka, Zdeněk Kricner, Vladimír Němeček, Štěpán Prodanec
12. Petr Jež
14. Filip Čabrádek
25., 30., 51. Tomáš Heger
49. David Valeš
28. Štěpán Prodanec
28. 4. 19 15:00 HANSP Heliport SK Bruchos HFC 5. 1:1 (0:0)
Bojovná hra se spravedlivým koncem. Janča
Heliport SK Bruchos HFC
Martin Dienstbier – Michal Kolář, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma vs Filip Čabrádek – Jaroslav Červený, Martin Cibulka, Adam Doležal, Tomáš Heger, Martin Macháček, Jan Macík ml., Jan Macík st., Jan Makarský, David Valeš
43. Alan Mašláni 40. Tomáš Heger
14. 4. 19 17:30 HANSP Bruchos HFC DDR FC 4. 4:1 (2:0)
Domácí byli celou dobu utkání lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Pešek
Bruchos HFC DDR FC
Martin Cibulka – Filip Čabrádek, Adam Doležal, Tomáš Heger, Petr Jež, Martin Macháček, Jan Macík ml., Jan Macík st., Jan Makarský vs Karel Horyna – Lukáš Chytráček, Fedor Krajčík, Jan Pouska, Pavel Pudil, Tomáš Pudil, Miroslav Sedláček
20. Adam Doležal
25., 51. Tomáš Heger
40. Martin Macháček
52. Lukáš Chytráček
5. 4. 19 19:15 P1 Bruchos HFC Žlutá křídla 3. 1:5 (0:3)
Žlutá křídla rozhodla zápas už v prvním poločase, kdy vstřelila Bruchos tři góly. Navíc měla výborného gólmana. Čapla
Bruchos HFC Žlutá křídla
Martin Macháček – Filip Čabrádek, Adam Doležal, Dominik Fujera, Marián Hrouda, Petr Jež, Jan Makarský vs Lukáš Hlaváček – Josef Dub, Jakub Fajfr, Jan Jaroš, Jakub Pečánka, Oldřich Petránek, Michal Šmíd, Tomáš Soukup, Jan Vácha, Martin Vágner
55. Petr Jež 6. Michal Šmíd
13. Martin Vágner
26. Jan Vácha
56. Jakub Fajfr
60. Oldřich Petránek
31. 3. 19 17:30 P3 1.FC Zahradní Město Bruchos HFC 2. 0:0 (0:0)
Spravedlivá remíza. Výsledek mluví jasně.
1.FC Zahradní Město Bruchos HFC
Šimon Štrop – Dominik Dobšíček, Tomáš Hyánek, Adam Kollár, Michael Málek, Tomáš Moudrý, Tomáš Palme, Jakub Tomeš, Tomáš Zelenka vs Martin Cibulka – Filip Čabrádek, Adam Doležal, Tomáš Heger, Petr Jež, Martin Macháček, Jan Makarský
22. 3. 19 19:15 P2 Bruchos HFC Šnek FC A 1. 3:6 (0:4)
Hosté byli v první půli lepší hlavně v zakončení. Domácí se po přestávce probrali i střelecky a nakonec se hrálo o body až do konce. Kohout
Bruchos HFC Šnek FC A
Martin Macháček – Filip Čabrádek, Martin Cibulka, Adam Doležal, Tomáš Heger, Ladislav Salač, Radek Žalud vs Jan Šmíd – Ondřej Bazal, Ondřej Borovička, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Tomáš Vávra, Petr Vršinský