Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 17.6.19 | 19:00 | P3 | Vošach gang-bang Bee Well Čelákovice | 11. | 5:0 |
Po 3.6.19 | 19:00 | METE2 | Bee Well Čelákovice Perros FC | 10. | 4:2 |
Po 27.5.19 | 19:15 | STER3 | Střílíme veverky FC Bee Well Čelákovice | 9. | 2:11 |
Po 20.5.19 | 20:30 | STER2 | Bee Well Čelákovice Sanitka AS | 8. | 1:5 |
Po 13.5.19 | 19:15 | STER3 | Kaizer chiefs FC Bee Well Čelákovice | 7. | 3:6 |
Po 6.5.19 | 19:15 | STER3 | Bee Well Čelákovice Hajduk Hůrka B | 6. | 4:2 |
Po 29.4.19 | 19:15 | STER3 | Guláš FC Bee Well Čelákovice | 5. | 2:4 |
Po 15.4.19 | 18:00 | HRAB1 | Bee Well Čelákovice Senioři Praha A | 4. | 5:1 |
Po 1.4.19 | 19:15 | STER3 | FC 1869 Bee Well Čelákovice | 3. | 5:11 |
Po 25.3.19 | 20:45 | STER2 | Bee Well Čelákovice Digi Prague FC | 2. | 9:2 |
Po 18.3.19 | 19:15 | TEMPO | Bee Well Čelákovice Vysmátí zajíci B | 1. | 6:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sanitka AS | 11 | 9 | 1 | 1 | 55:23 | 19 |
2. | Bee Well Čelákovice | 11 | 8 | 1 | 2 | 61:35 | 17 |
3. | Vošach gang-bang | 11 | 7 | 2 | 2 | 32:19 | 16 |
4. | Perros FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 25:17 | 15 |
5. | Senioři Praha A | 11 | 6 | 1 | 4 | 25:22 | 13 |
6. | Kaizer chiefs FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 47:37 | 11 |
7. | FC 1869 | 11 | 4 | 2 | 5 | 43:34 | 10 |
8. | Hajduk Hůrka B | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:23 | 9 |
9. | Vysmátí zajíci B | 11 | 4 | 1 | 6 | 39:46 | 9 |
10. | Guláš FC | 11 | 2 | 3 | 6 | 25:40 | 7 |
11. | Střílíme veverky FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 34:60 | 6 |
12. | Digi Prague FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 17:72 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 19.3.19 | 19:00 | METE2 | Jedna noha netleská Pivušky FC (HL8C) |
Út 19.3.19 | 20:15 | METE2 | Black mamba IBD Kříženeček (HL5C) |
Po 8.4.19 | 18:00 | HRAB3 | Havri Havri Jardovi Hřebíci (HL5A) |
Po 8.4.19 | 19:15 | HRAB3 | PFC Kodymka B Pětapůl TJ (HL8B) |
Čt 6.6.19 | 19:30 | CESMI | Fugas CF A Princ Praha FC (HL5E) |
Čt 6.6.19 | 20:45 | CESMI | Orange Predators B CFG Suchdol (HL7H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benda Vojtěch | 11 | 1 |
Herian Ondřej | 5 | 5 |
Koliandr Michal | 5 | 1 |
Löffelmann Tomáš | 11 | 2 |
Mrklas Josef | 11 | 6 |
Mrklas Vojtěch | 6 | 1 |
Patrushev Dmitrii | 8 | 3 |
Sládek Robert | 5 | 8 |
Sosna Ondřej | 3 | 1 |
Soukup Vojtěch | 9 | 7 |
Šťastný Radek | 3 | 2 |
Tichý Theodor | 10 | 23 |
Votoupal Matěj | 9 | 0 |
Weiser Marek | 2 | 1 |