Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 25.6.19 | 20:15 | MIKU1 | Litrpůl FC PFC Kodymka B | 11. | 3:7 |
Po 10.6.19 | 20:45 | ARIT | PFC Kodymka B ZAK Praha | 10. | 5:6 |
Po 3.6.19 | 19:15 | HRAB2 | Kluci bez budoucnosti PFC Kodymka B | 9. | 5:2 |
Po 27.5.19 | 19:15 | HRAB2 | PFC Kodymka B Ruchadlo Praha FC | 8. | 2:2 |
Po 20.5.19 | 19:15 | HRAB3 | Hustý FC PFC Kodymka B | 7. | 2:0 |
Po 13.5.19 | 19:15 | HRAB1 | PFC Kodymka B Pražská legie 2000 | 6. | 7:1 |
Po 6.5.19 | 19:15 | HRAB2 | Alténa ST PFC Kodymka B | 5. | 2:5 |
Po 29.4.19 | 19:15 | HRAB2 | PFC Kodymka B Zelení študáci | 4. | 2:5 |
Po 15.4.19 | 19:15 | HRAB1 | Club Penguin FC PFC Kodymka B | 3. | 2:3 |
Po 8.4.19 | 19:15 | HRAB3 | PFC Kodymka B Pětapůl TJ | 2. | 1:5 |
Po 1.4.19 | 19:15 | HRAB2 | England United FC PFC Kodymka B | 1. | 7:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kluci bez budoucnosti | 11 | 11 | 0 | 0 | 72:10 | 22 |
2. | Litrpůl FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 58:30 | 18 |
3. | Pětapůl TJ | 11 | 7 | 0 | 4 | 49:29 | 14 |
4. | ZAK Praha | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:40 | 12 |
5. | Alténa ST | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:41 | 11 |
6. | England United FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 40:38 | 10 |
7. | Club Penguin FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 53:59 | 10 |
8. | PFC Kodymka B | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:40 | 9 |
9. | Pražská legie 2000 | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:38 | 8 |
10. | Hustý FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 20:36 | 8 |
11. | Zelení študáci | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:59 | 8 |
12. | Ruchadlo Praha FC | 11 | 0 | 2 | 9 | 17:51 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 24.3.19 | 16:15 | BECH | Atlanta Žižkov FC Fernet team Říčany (HL6L) |
Ne 24.3.19 | 17:30 | BECH | Terasy KFC A Vozovna Hloubětín A (HL8N) |
Ne 24.3.19 | 18:45 | BECH | Běchovice VET Typos - Garda FC (VL3D) |
Ne 7.4.19 | 16:15 | BECH | Huňáč PK Světlušky (HL4F) |
Ne 7.4.19 | 17:30 | BECH | Atomový veverky B Vozovna Hloubětín A (HL8N) |
Ne 7.4.19 | 18:45 | BECH | Homogen 1.FC A Splašený kozy TR (HL5H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Abrahamčík Jan | 8 | 4 |
Abrahamčík Jiří | 10 | 1 |
Brož Jindřich | 10 | 3 |
Dupal Radek | 8 | 2 |
Hrdina Milan | 11 | 8 |
Kroupa Lukáš | 5 | 3 |
Prokůpek Ivan | 10 | 7 |
Špička Vít | 11 | 3 |
Vošický Jan | 5 | 3 |