Ne 31.3.19 16:15 TEMPO Real Prd VET MoKo VET   (VL4E)
Ne 31.3.19 17:30 TEMPO Typos - Garda FC Heart Attack   (VL3D)
Ne 12.5.19 17:30 BECH Buzuluk Úvaly FC Vozovna Hloubětín A   (HL8N)
Ne 12.5.19 18:45 BECH Heart Attack Běchovice VET   (VL3D)
Ne 9.6.19 18:45 ZAK Debakl FC Dropa FC A   (HL3D)
Ne 9.6.19 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Tycho de Brahe VET   (VL3D)

16. 6. 19 18:45 DEKAN Splašený kozy TR Hattrick Prosek FC 11. 0:1 (0:0)
Prohrál lepší tým. Hosté byli stoprocentní v proměňování svých šancí.
Splašený kozy TR Hattrick Prosek FC
Jan Kec – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Michal Hladík, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Lukáš Tejnor, David Wister vs Patrik Hozák – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Lukáš Březina, Petr Honka, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek
51. Miroslav Bořil
2. 6. 19 17:30 MIKU2 Strážci Pomeranče Splašený kozy TR 10. 6:4 (4:2)
Vyrovnané utkání z obou stran. Ke konci první půle hosté dostali dva góly. Domácí drželi tempo a hostům docházely síly, protože neměli na střídání.
Strážci Pomeranče Splašený kozy TR
Richard Zandt – Jakub Crha, Tomáš Prokš, Slavomír Stárek, David Šťastný, Petr Tinka, Šimon Větrovský vs Milan Flanderka – Martin Danielovský, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Lukáš Tejnor, David Wister
34., 57. Tomáš Krajčovič
25. 5. 19 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Splašený kozy TR 9. 3:3 (1:3)
Úvod zápasu patřil Splašeným kozám a v 9. minutě bylo 0:2, Sen Černý Most jen snížil ve 23. minutě na 1:2. ale poté poločas skončil 1:3. V zápase bylo dost soubojů. Ve 36. minutě dal Bambas gól a srovnal na 3:3. Spravedlivá dělba bodů.
Sen Černý Most II PG Splašený kozy TR
Lukáš Hamouz – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, František Hamouz, Martin Horvát, Tomáš Kebísek, Petr Kolář, Lukáš Markvart vs Petr Polednik – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Michal Hladík, Jan Kec, Lubor Matras, Lukáš Tejnor, David Wister
23., 32. Tomáš Kebísek
36. Ondřej Bambas
7. David Wister
9. Lubor Matras
27. OG
19. 5. 19 15:00 MALES Splašený kozy TR SAS fans 8. 5:0 (2:0)
Zpočátku vyrovnané utkání, ale postupem času domácí diktovali tempo hry a hosté nevyužívali šance. Ve druhé půli domácí přidali další branky a bylo rozhodnuto.
Splašený kozy TR SAS fans
Jan Kec – Martin Danielovský, Michal Hladík, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik, Lukáš Tejnor, David Wister vs Slavomír Giertli – Peter Giertli, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána
20., 33., 60. David Wister
23., 38. Tomáš Krajčovič
11. 5. 19 10:00 HOSTI Sananim FC A Splašený kozy TR 7. 1:0 (0:0)
První půle nevýrazná, opatrná. V druhé půli po chybě hostů v rozehrávce Sananim rozhodl.
Sananim FC A Splašený kozy TR
Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Tomáš Veselý vs Martin Danielovský – Milan Flanderka, Michal Hladík, Tomáš Krajčovič, Petr Polednik, David Wister
51. Tomáš Veselý 43 Jiří Kacovský 58. Martin Danielovský
5. 5. 19 16:15 MOTO1 Splašený kozy TR PPPO 6. 3:3 (2:1)
Utkání slušné úrovně, vyrovnané, které skončilo spravedlivou dělbou bodů.
Splašený kozy TR PPPO
Martin Danielovský – Milan Flanderka, Michal Hladík, Lubor Matras, Petr Polednik, David Wister vs Jan Dolejška – Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Jan Vyšín
13. Petr Polednik
16., 42. David Wister
18., 58. Ondřej Čerbačeský
40. Jakub Chundela
28. 4. 19 16:15 ZAK Guaraní Splašený kozy TR 5. 3:7 (1:2)
Vítězný tým měl po většinu zápasu herně navrch a soupeře předčil i důrazem. Voldán
Guaraní Splašený kozy TR
Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Ezequiel González, Rodrigo Gracia, Damian Soubeste, Oleksandr Vovchuk vs Lubor Matras – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Jan Kec, Tomáš Krajčovič, Petr Polednik, Lukáš Tejnor, David Wister
28. Ezequiel González
41., 51. Oleksandr Vovchuk
4., 16., 55. Lukáš Tejnor
38., 44. Jan Kec
40., 49. David Wister
14. 4. 19 17:30 P3 Splašený kozy TR Hypochondři 4. 3:2 (0:1)
V prvním poločase byli lepší Hypochondři, kteří šli zaslouženě do vedení, ve druhém poločase ale jakoby jim docházely síly, karta se obrátila a domácí nakonec dokonali obrat.
Splašený kozy TR Hypochondři
Jan Kec – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Oliver Genský, Michal Hladík, Lubor Matras, Petr Polednik, Lukáš Tejnor, David Wister vs Jaroslav Béreš – Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jan Stokláska, Robert Sýkora, Pavol Volkay
42. Lukáš Tejnor
49. Milan Flanderka
52. Michal Hladík
28., 34. Michal Hejč
7. 4. 19 18:45 BECH Homogen 1.FC A Splašený kozy TR 3. 4:7 (2:4)
Pěkné utkání s několika vstřelenými góly. Produktivnější v zakončení byli hráči hostů.
Homogen 1.FC A Splašený kozy TR
Ondřej Šinágl – Michael Bárta, Yordan Ganchev, Lukáš Hron, Alexandr Kedyarov, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Vít Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon, Jan Toufar vs Jan Kec – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Oliver Genský, Michal Hladík, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik, Lukáš Tejnor, David Wister
16., 29. Yordan Ganchev
35. Vít Mašek
59. Pavel Mašek
4., 56. Milan Flanderka
10. OG
21., 28., 37., 38. Martin Danielovský
30. 3. 19 10:00 BECH Splašený kozy TR Hoptajch team 2. 0:1 (0:1)
O výsledku duelu rozhodla jediná trefa už v 9. minutě. Splašený kozy měly více ze hry, ale nedokázaly se prosadit.
Splašený kozy TR Hoptajch team
David Wister – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Oliver Genský, Michal Hladík, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik vs Marek Ferstl – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Miroslav Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Robert Nykl, Vladyslav Spirin
9. Robert Nykl
24. 3. 19 18:45 P3 Callida CS Splašený kozy TR 1. 7:2 (2:2)
Zápas byl dlouho vyrovnaný, po vyloučení hostujícího gólmana už to bylo jednoznačné. Milan Badal, Matěj Šarboch
Callida CS Splašený kozy TR
Vojtěch Piatak – Marek Červenka, Dušan Kundrát, Marek Michálek, Michal Nehyba, Marek Štěpán, Jiří Tresner, Petr Vacík vs Lukáš Tejnor – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Michal Hladík, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik, David Wister