St 5.6.19 19:00 METE1 Proradost FK Botostroj SK   (HL8H)
St 5.6.19 20:15 METE1 Integrita Jinonice Sparta Pivaři AC   (HL5D)

18. 6. 19 20:15 KORAB 64! FC Kobylisy B Mořský panny 11. 6:2 (1:0)
Přemysl Vodička – Kristian Chmel, Matej Hušták, Petr Kašpárek, Jiří Petrášek, Jakub Routner, Petr Schütz, Tomáš Tumpach, Lukáš Vysokomenský, Jonáš Zýka vs Martin Lippert – Michal Pergl, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Filip Zejman, Petr Židoň
51., 51. Petr Kašpárek
55. Jakub Routner
58., 59. Matěj Příhoda
4. 6. 19 18:00 STER1 Mořský panny Praga Calcio CC 10. 2:6 (1:2)
První poločas nabídl napínavou bitvu. Domácí vstřelili první gól, ale Praga ještě do poločasu otočila skóre. Druhý poločas byl už zcela v režii hostů.
Mořský panny Praga Calcio CC
Martin Lippert – Michal Pergl, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Daniel Zejman, Filip Zejman, Petr Židoň vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Tomáš Valouch
52. Martin Hladílek
30. 5. 19 18:00 STER3 Mořský panny Vlci samotáři 9. 3:9 (0:4)
První půle jednoznačně v režii hostů, kteří se do soupeře obuli a vedli o čtyři branky. Druhý poločas byl vyrovnanější a Panny alespoň mírně zkorigovaly skóre. Janča
Mořský panny Vlci samotáři
Martin Lippert – Miroslav Beran, Michal Pergl, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Daniel Zejman, Filip Zejman, Petr Židoň vs Marcel Biederman – Jan Abel, Jan Chalupecký, David Kratina, Jan Šlapák, Karel Šlapák, Václav Zamrazil
45. Jan Chalupecký
22. 5. 19 18:30 zzHAGIB Perpetis Mořský panny 8. 1:0 (0:0)
Utkání hrané za stálého deště, na velmi kluzkém povrchu a se spoustou nepřesností. Nakonec vyhrál šťastnější tým.
Perpetis Mořský panny
David Král – Karel Jančák, Ladislav Koucký, Miroslav Lacman, Petr Nezbeda, Zdeněk Vaněček, Martin Vlk, Michal Vlk vs Martin Lippert – Miroslav Beran, Michal Pergl, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Daniel Zejman, Filip Zejman, Petr Židoň
52. Ladislav Koucký 51. Daniel Zejman
16. 5. 19 18:00 STER2 Mořský panny Měcholupská střeva 7. 2:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas rozhodl jediný střelec Měcholup. Utkání by slušela remíza.
Mořský panny Měcholupská střeva
Martin Lippert – Miroslav Beran, Michal Pergl, Vojtěch Šalanský, Vojtěch Tichý, Daniel Zejman, Filip Zejman, Petr Židoň vs Jan Brožíček – Martin Fiala, Vít Gaupmann, Tomáš Kordiak, Lukáš Kuřina, Ondřej Matějka, David Snop, Ladislav Sojka, Jakub Stárek, Jan Trögl, Juraj Vrla
10. Filip Zejman
11. Vojtěch Tichý
9., 26., 55. David Snop
8. 5. 19 20:30 SCBEC Literpool United Mořský panny 6. 2:1 (1:1)
Podprůměrné utkání plné nepřesností, kdy rozhodla větší produktivita týmu Literpool.
Literpool United Mořský panny
Jiří Samek – Ivan Groh, Martin Kraus, Petr Sekyra, Andrej Smíkal, Jakub Stránský, Jakub Žerebný vs Martin Lippert – Miroslav Beran, Michal Pergl, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Daniel Zejman, Filip Zejman, Petr Židoň
2. Petr Sekyra
51. Martin Kraus
14. Michal Pergl
23. 4. 19 18:00 SCBEC Mořský panny Divočáci 5. 3:6 (1:2)
Poklidné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Vyhráli zaslouženě hosté. Zkušenější tým postupně navyšoval vedení až do stavu 6:2. Martin Ouředníček, Radek Ouředníček
Mořský panny Divočáci
Martin Lippert – Miroslav Beran, Michal Pergl, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Daniel Zejman, Filip Zejman, Petr Židoň vs Rudolf Pícha – David Bazal, Vladimír Bazal, Petr Matura, Ondřej Moravec, Martin Včelák
16. Daniel Zejman
36. OG
57. Matěj Příhoda
11., 25., 41. Martin Včelák
32., 47. Petr Matura
46. OG
16. 4. 19 18:00 STER3 Viktoria Bítovská B Mořský panny 4. 2:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém se rozhodovalo v posledních patnácti minutách. Konečný výsledek je spravedlivý, obě mužstva hrála velice slušně a bylo radost pískat. Josef Kobza, Stanislav Petroušek
Viktoria Bítovská B Mořský panny
Tomáš Svoboda – Jakub Červenka, Michal Kriml, Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský, Petr Šimůnek, Michal Štembera, Lukáš Vitovský vs Miroslav Beran – Michal Pergl, Matěj Příhoda, Martin Sus, Daniel Zejman, Filip Zejman
54. Petr Šimůnek
57. Michal Štembera
45., 60. Filip Zejman
11. 4. 19 20:30 MOTO4 Mořský panny Rychlí banáni 3. 1:4 (0:1)
Vypjatý zápas rozhodla větší produktivita hostů a jejich rozdílového hráče. Martin Cyrner, Jakub Těšínský
Mořský panny Rychlí banáni
Martin Lippert – Miroslav Beran, Michal Pergl, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Daniel Zejman, Filip Zejman, Petr Židoň vs Václav Kružík – Petr Český, Alexandru C. Cocuz, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Alexander Šafařík Pštrosz
36. Matěj Příhoda 8., 60., 60. Alexandru C. Cocuz
44. Martin Kružík
4. 4. 19 19:30 CESMI Punisher FC Mořský panny 2. 6:2 (4:1)
Zápas ve vysokém tempu vyhráli domácí.
Punisher FC Mořský panny
Michal Polášek – Danilo Antić, Václav Dvořák, Karel Hanzlík, Lubomír Hebký, Tomáš Hrouda, Petr Karoch, Michal Kroupa, Matěj Schmalz, Marek Vilánek vs Martin Lippert – Miroslav Beran, Michal Pergl, Matěj Příhoda, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Daniel Zejman, Filip Zejman
9., 33., 48. Danilo Antić
16., 18., 29. Marek Vilánek
20. Daniel Zejman
57. Filip Zejman
26. 3. 19 18:15 STER3 Mořský panny Primitivové 1. 1:5 (1:3)
V zápase byli vítězové výrazně lepším celkem a již v první půli si vypracovali dvougólový náskok. Ten ve druhé půli ještě postupně navýšili, zatímco soupeř se druhé trefy již nedočkal. Zasloužená výhra.
Mořský panny Primitivové
Martin Lippert – Miroslav Beran, Michal Pergl, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Daniel Zejman, Filip Zejman, Petr Židoň vs Ondřej Kuchta – Mike Ernesto Hönnicke, David Kratochvíl, Robert Kuchta, Tomáš Kuchta, Martin Macháček, Michal Polesný, Petr Svoboda, Martin Tožička, Jiří Zemek