11. Viktoria Bítovská B 11 1 1 9 18:50 3

Pá 29.3.19 18:00 P1 Pyjavíce FK Co je?   (HL5G)
Pá 29.3.19 19:15 P1 Žlutá křídla Lipodur FC A   (HL7I)
Čt 25.4.19 19:30 CESMI Polární záře Fugas CF A   (HL5E)
Čt 25.4.19 20:45 CESMI Suchá dáseň AC Orange Predators B   (HL7H)
Pá 17.5.19 18:15 HANSP Velký klády FC Yugo FC   (HL6I)
Pá 17.5.19 19:30 HANSP Rito Pls Notor Střešovice FC   (HL5G)

18. 6. 19 20:15 BECH Punisher FC Měcholupská střeva 11. 6:8 (5:2)
Domácí nastoupili bez střídání a v prvním poločase zaslouženě vedli. Bohužel ve druhé části jim došli síly a vítězství neudrželi. Krajči
Punisher FC Měcholupská střeva
Michal Polášek – Lubomír Hebký, Tomáš Hrouda, Lukáš Kalous, Matěj Schmalz, Marek Vilánek vs Jan Brožíček – Martin Fiala, Vít Gaupmann, Tomáš Kordiak, Lukáš Kuřina, Ondřej Matějka, Vojtěch Reischl, David Snop, Ladislav Sojka, Jakub Stárek, Jan Trögl, Juraj Vrla
4., 9., 27., 29., 56. Lukáš Kalous
22. Marek Vilánek
13., 40., 53., 55. David Snop
25., 58. Jakub Stárek
43. Vojtěch Reischl
45. Tomáš Kordiak
4. 6. 19 20:30 STER2 Literpool United Punisher FC 10. 1:4 (0:1)
Utkání bohužel provázela zranění, která domácí donutila dohrávat v pěti. I přesto byli hosté fotbalovější a zaslouženě vyhráli.
Literpool United Punisher FC
Jiří Samek – Ivan Groh, Michal Jágrik, Artem Movsesyan, Petr Sekyra, Jakub Stránský, Jakub Žerebný vs Michal Polášek – Karel Hanzlík, Lubomír Hebký, Lukáš Kalous, Matěj Schmalz, Marek Vilánek
36. Petr Sekyra 20. Lubomír Hebký
50., 57. Lukáš Kalous
57. Karel Hanzlík
28. 5. 19 18:00 SCBEC Punisher FC Divočáci 9. 6:0 k.
23. 5. 19 18:00 STER1 Viktoria Bítovská B Punisher FC 8. 2:9 (1:2)
Domácí celý zápas hráli v pěti a byla jen otázka času, o kolik prohrají. Punisher ale nehrál nic moc a místy se na utkání nedalo koukat.
Viktoria Bítovská B Punisher FC
Michal Sucharda – Jakub Červenka, Benoit Marcoux, Vojtěch Miškovský, Petr Šimůnek, Michal Štembera vs Lubomír Hebký – Danilo Antić, Tomáš Hrouda, Lukáš Kalous, Petr Karoch, Michal Kroupa, Michal Polášek, Matěj Schmalz, Marek Vilánek
58. Petr Karoch
16. 5. 19 18:00 STER3 Punisher FC Rychlí banáni 7. 7:8 (3:3)
Bojovné, gólově bohaté utkání, ve kterém zvítězili hosté. Plucar
Punisher FC Rychlí banáni
Michal Polášek – David Antić, Karel Hanzlík, Tomáš Hrouda, Lukáš Kalous, Michal Kroupa, Matěj Schmalz, Marek Vilánek vs Jan Mrázek – Petr Český, Alexandru C. Cocuz, Ondřej Křivánek, Václav Kružík, Alexander Šafařík Pštrosz, Jakub Vaníček
48. Alexandru C. Cocuz
9. 5. 19 20:30 STER2 Vlci samotáři Punisher FC 6. 7:3 (4:2)
Domácí předvedli vyspělý, technicky dobře zvládnutý výkon, kterým svého soupeře přehrávali po celý zápas. Pokud ze svého výkonu nesleví, měli by postoupit do vyšší soutěže.
Vlci samotáři Punisher FC
Jan Šlapák – Jan Abel, Jan Chalupecký, David Kratina, Karel Šlapák, Marcel Šlapák, Martin Štědronský, Václav Zamrazil vs Lubomír Hebký – David Antić, Tomáš Hrouda, Lukáš Kalous, Petr Karoch, Michal Kroupa, Matěj Schmalz, Marek Vilánek
6., 29., 34., 60. Jan Šlapák
19., 42. David Kratina
22. Václav Zamrazil
24., 25. Lukáš Kalous
59. Marek Vilánek
23. 4. 19 19:15 STER3 Primitivové Punisher FC 5. 5:1 (2:0)
Domácí od začátku aktivnější, lépe kombinovali a hlavně proměňovali šance. Hosté bojovali a měli také dost šancí, ale neproměnili je, což rozhodlo o vítězství Primitivů. Novotný
Primitivové Punisher FC
Ondřej Kuchta – Mike Ernesto Hönnicke, David Kratochvíl, Robert Kuchta, Tomáš Kuchta, Filip Lukeš, Michal Polesný, Petr Svoboda, Martin Tožička, Jiří Zemek vs Michal Polášek – David Antić, Lubomír Hebký, Richard Hodan, Tomáš Hrouda, Lukáš Kalous, Petr Karoch, Michal Kroupa, Matěj Schmalz, Marek Vilánek
24., 56., 58. Tomáš Kuchta
28. Petr Svoboda
48. Filip Lukeš
57. Marek Vilánek
16. 4. 19 19:15 KORAB Punisher FC 64! FC Kobylisy B 4. 6:2 (4:1)
Hosté se snažili, ale na víc jak na jeden gól se nevzmohli. Ve druhé půli se hosté snažili stáhnout nepříznivý výsledek, ale domácí vstřelili dva góly a jednoznačně vyhráli. Janča
Punisher FC 64! FC Kobylisy B
Michal Polášek – Karel Hanzlík, Lubomír Hebký, Tomáš Hrouda, Lukáš Kalous, Petr Karoch, Michal Kroupa, Matěj Schmalz, Marek Vilánek vs Přemysl Vodička – Kristian Chmel, Matej Hušták, Petr Kašpárek, Jiří Petrášek, Jakub Routner, Petr Schütz, Tomáš Tumpach, Petr Vojáček, Lukáš Vysokomenský, Jonáš Zýka
2. Petr Karoch
9. Marek Vilánek
10. Matěj Schmalz
24., 37., 50. Lukáš Kalous
20. Tomáš Tumpach
35. Petr Kašpárek
9. 4. 19 20:30 STER3 Praga Calcio CC Punisher FC 3. 5:3 (1:1)
V první půli vyrovnané utkání. Do druhé půle vstoupili lépe domácí, mezi 45. a 48. minutou dali tři branky a tím rozhodli zápas. Mykhailo Pukhal, Mykhaylo Pukhal
Praga Calcio CC Punisher FC
Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch vs Michal Polášek – Václav Dvořák, Karel Hanzlík, Lubomír Hebký, Tomáš Hrouda, Lukáš Kalous, Petr Karoch, Michal Kroupa, Petr Michetschläger, Matěj Schmalz, Marek Vilánek
17., 36. Tomáš Valouch
45. Jaroslav Krejčí
47. Stanislav Mazouch
49. Martin Hladílek
23., 58. Lukáš Kalous
39. Marek Vilánek
4. 4. 19 19:30 CESMI Punisher FC Mořský panny 2. 6:2 (4:1)
Zápas ve vysokém tempu vyhráli domácí.
Punisher FC Mořský panny
Michal Polášek – Danilo Antić, Václav Dvořák, Karel Hanzlík, Lubomír Hebký, Tomáš Hrouda, Petr Karoch, Michal Kroupa, Matěj Schmalz, Marek Vilánek vs Martin Lippert – Miroslav Beran, Michal Pergl, Matěj Příhoda, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Daniel Zejman, Filip Zejman
9., 33., 48. Danilo Antić
16., 18., 29. Marek Vilánek
20. Daniel Zejman
57. Filip Zejman
26. 3. 19 18:15 STER2 Perpetis Punisher FC 1. 3:2 (3:2)
Pěkné utkání s řadou šancí na obou stranách. Boubín
Perpetis Punisher FC
Lukáš Vlk – Karel Jančák, Ladislav Koucký, David Král, Miroslav Lacman, Petr Nezbeda, Zdeněk Vaněček, Martin Vlk, Michal Vlk vs Matěj Schmalz – Danilo Antić, Václav Dvořák, Karel Hanzlík, Lubomír Hebký, Petr Karoch, Michal Kroupa, Petr Michetschläger, Michal Polášek, Marek Vilánek