Čt 3.10.19 19:15 MOTO2 WRP Real Oranjes   (HL7H)
Čt 3.10.19 20:30 MOTO2 Bratři v triku Digi Prague FC   (HL8B)

27. 11. 19 17:45 MIKU1 Lachtánci 1.WC Šméčka 11. 7:6 (3:4)
Poklidné, ale útočné utkání, ve kterém se skóre přelévalo ze strany na stranu.
Ivo Tyburec – Štěpán Blaška, Martin Chaloupka, Martin Grof, Radek Janouš, Martin Kamarád, Filip Mazánek, Ladislav Skalský, Martin Špička, Jan Tyburec, Michal Václavek, Tomáš Voříšek vs Marek Požár – Adam Hruška, Pavel Kasal, Tomáš Koranda, Dorian Král, Jan Mašek, Jiří Šmolík, Tomáš Vyšohlíd
8., 14., 25., 36. Pavel Kasal
16. Tomáš Vyšohlíd
58. Marek Požár
13. 11. 19 20:30 SCBEC Inter Bubeneč Lachtánci 1.WC 10. 0:3 (0:2)
Hosté měli územní převahu, lepší zpracování míče a přesnější zakončení, takže zaslouženě vyhráli. Andrle
Inter Bubeneč Lachtánci 1.WC
Filip Karel – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický, Bohuslav Stalmach vs Ivo Tyburec – Štěpán Blaška, Martin Chaloupka, Martin Grof, Martin Kamarád, Martin Špička, Jan Tyburec, Michal Václavek, Tomáš Voříšek
11., 14. Jan Tyburec
59. Martin Chaloupka
6. 11. 19 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC BongoBongo AC 9. 3:1 (1:1)
Fotbalovější, technicky vyspělejší a kombinačně zdatnější hosté nedokázali zúročit svou převahu. Naráželi totiž na soustředěnou obranu domácích, která povolila za celý zápas jen jednou. Naopak domácí vytěžili ze svých šancí maximum, když udeřili pokaždé, kdy koncentrace hostující obrany polevila.
Lachtánci 1.WC BongoBongo AC
Martin Kamarád – Štěpán Blaška, Martin Chaloupka, Martin Grof, Michal Horváth, Radek Janouš, Ladislav Skalský, Martin Špička, Ivo Tyburec, Jan Tyburec, Michal Václavek vs Filip Ackermann – Marek Four, Michal Javůrek, David Perl, Petr Sochůrek, David Vobořil
4. Jan Tyburec
47. Martin Chaloupka
58. Michal Horváth
23. Petr Sochůrek 60. Marek Four
30. 10. 19 19:15 ZAK GFC Regent A Lachtánci 1.WC 8. 4:4 (3:3)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Dufek
GFC Regent A Lachtánci 1.WC
Ondřej Soukup – Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Přemysl Krejčí, Lukáš Krupička, Lukáš Radouš vs Ivo Tyburec – Štěpán Blaška, Martin Chaloupka, Martin Grof, Radek Janouš, Ladislav Skalský, Martin Špička, Jan Tyburec, Michal Václavek
19., 35. Lukáš Radouš
23. Přemysl Krejčí
26. Rostislav Frolka
50 Lukáš Krupička 2., 32. Jan Tyburec
5. Martin Grof
18. Martin Chaloupka
23. 10. 19 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Barclays 7. 2:1 (0:0)
Moc pěkné bojovné utkání, hrané za mlhavého počasí. Hosté byli aktivnější v závěru prvního poločasu a na začátku druhé půle, kdy se dostali do vedení. Domácí ale dál makali a skóre otočili.
Lachtánci 1.WC Barclays
Ivo Tyburec – Štěpán Blaška, Radek Janouš, Martin Kamarád, Ladislav Skalský, Daniel Skučko, Martin Špička, Jan Tyburec, Michal Václavek vs Ondřej Horák – Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Lukáš Kunt, Pavel Šitina, Vladyslav Smolianov, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi
48. Jan Tyburec
48. Daniel Skučko
32. Oleksandr Iatsenko 51. Lukáš Kunt
14. 10. 19 20:30 STER1 4 TD Ala Bundy A Lachtánci 1.WC 6. 5:1 (2:0)
Zajímavé utkání, dominantní výkon domácích. Sebastián Nesét, Daniel Surovcev
4 TD Ala Bundy A Lachtánci 1.WC
Milan Sapík – Peter Brťka, Jan Čermák, Ondřej Kotal, Martin Kukla, Radek Palkoska, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan vs Ivo Tyburec – Štěpán Blaška, Radek Janouš, Martin Kamarád, Ladislav Skalský, Daniel Skučko
1., 29. Martin Kukla
36., 41. Peter Brťka
50. Matouš Skružný
39. Štěpán Blaška
9. 10. 19 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Stará dáma 5. 4:8 (2:3)
Pohledný zápas odehraný ve svižném tempu. Převaha hostů se projevila až ve druhém poločase. Roman Schich
Lachtánci 1.WC Stará dáma
Ivo Tyburec – Štěpán Blaška, Martin Chaloupka, Martin Grof, Radek Janouš, Martin Kamarád, Ladislav Skalský, Martin Špička, Michal Václavek, Tomáš Voříšek vs Jan Kroš – Jakub Berger, Ondřej Brusch, Nicolas Husenský, Libor Kopecký, Václav Kulhavý
5. Radek Janouš
24. Martin Kamarád
60. Štěpán Blaška
11., 31. Václav Kulhavý
23., 40., 49., 56., 58. Libor Kopecký
27. Nicolas Husenský
2. 10. 19 20:45 BECH Princ Praha FC Lachtánci 1.WC 4. 7:2 (3:2)
Domácí přehráli svého soupeře ve všech ohledech a zaslouženě vyhráli. Svoboda
Princ Praha FC Lachtánci 1.WC
Robert Machuta – Ladislav Novotný, Martin Pospíšil, Martin Sehnal, Ondřej Sehnal, Milan Šícha, Petr Smolka, Ondřej Tisovský, Pavel Urbanec, Mikuláš Veselý vs Ivo Tyburec – Štěpán Blaška, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Martin Kamarád, Filip Mazánek, Ladislav Skalský, Martin Špička, Jan Tyburec, Tomáš Voříšek
11. Štěpán Blaška
18. 9. 19 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Pozdní sběr II 3. 0:8 (0:2)
Lachtánci nedali ani gól a Pozdní sběr jasně ovládl zápas. Rataj
Lachtánci 1.WC Pozdní sběr II
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Martin Grof, Radek Janouš, Martin Kamarád, Ladislav Skalský, Michal Václavek, Tomáš Voříšek vs Miroslav Malý – Vilém Černý, Jakub Ngo, Lukáš Novák, Petr Panchártek, Josef Říha, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
15., 47. Lukáš Novák
23., 35., 53., 60. Ondřej Štefančik
41. OG
49. Vilém Černý
11. 9. 19 18:15 BECH Palouček AC Lachtánci 1.WC 2. 10:1 (2:1)
Tomáš Jakl, František Svoboda
Palouček AC Lachtánci 1.WC
Tomáš Kamler – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Radek Jiroušek, Ivan Junas, Jakub Kadeřábek, Roman Krichebauer, Ondřej Miček vs Ivo Tyburec – Štěpán Blaška, Michal Horváth, Radek Janouš, Jan Tyburec, Michal Václavek, Tomáš Voříšek
10. Ivo Tyburec
4. 9. 19 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Mystique Dynamo CF 1. 2:4 (1:0)
Na první branku se čekalo dvacet minut a v prvním poločase víc gólů vidět nebylo. Druhá část byla na góly bohatší, během chvilky Dynamo otočilo skóre a ve 42. minutě ho ještě navýšilo. Nejlepší hráč Lachtánků Tiburec ještě ve 45. minutě vykřesal naději, ale po dalších třech minutách již bylo rozhodnuto. Jambor
Lachtánci 1.WC Mystique Dynamo CF
Ivo Tyburec – Štěpán Blaška, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Martin Kamarád, Filip Mazánek, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Tomáš Voříšek vs Tomáš Moravec – Michal Burda, Marek Daněček, Michal Lampír, Jan Lenz, Jan Malý, Aleš Moravec, Lukáš Smetana