Pá 15.11.19 19:30 DEKAN Emergency Dropa FC B   (HL7I)

5. 12. 19 17:45 MIKU1 Real Oranjes Yakuza 11. 4:3 (2:1)
Martin Nacházel – David Chadraba, Pavel Dedík, David Janošec, Michal Kroužek, Jan Novák, Martin Souček, Marek Vojáček vs Lukáš Fadrhons – Jan Fukala, Martin Kopečný, Matyáš Král, Jakub Psotta, Pavel Řihák, Martin Zyka
60. Jan Novák
19. Jan Fukala
53., 58. Martin Zyka
21. 11. 19 19:15 MOTO2 Pivní balet Real Oranjes 10. 1:2 (1:0)
Pivní balet pěkně baletil v první půli a vyhrál ji jen 1:0. Probuzení Realu ve druhé půli bylo velké a stačilo na otočení na 1:2. Hošek
Pivní balet Real Oranjes
Filip Průcha – Marek Böhm, Martin Míča, Roman Míča, Vít Petrák, Lukáš Podaný, Jan Šikl, Josef Soukup, Pavel Žák vs Martin Nacházel – David Chadraba, Pavel Dedík, David Janošec, Michal Kroužek, Lukáš Sadecký, Marek Vojáček
3. Martin Míča 43. Michal Kroužek
49. Marek Vojáček
14. 11. 19 20:30 TEMPO Real Oranjes Pigs FC 9. 6:0 (3:0)
Jednoznačné utkání. O vítězi nebylo od začátku pochyb. David Řezáč, Petr Hošek
Real Oranjes Pigs FC
Martin Nacházel – David Janošec, Michal Kroužek, Hai Nguyen Nguyen, Jan Novák, Lukáš Sadecký, Marek Vojáček vs Václav Svatoch – Jakub Dekr, David Jirotka, Jakub Marek, Ondřej Marek, Jiří Veškrna, Adam Vraný
2. Marek Vojáček
6. David Janošec
28. Hai Nguyen Nguyen
35., 38. Michal Kroužek
49. Jan Novák
7. 11. 19 20:30 TEMPO Kopanda team FC Real Oranjes 8. 2:4 (1:3)
Rozhodl první poločas, kdy si Real díky hattricku Součka vytvořil dvougólový náskok, který si ve druhé půli pohlídal.
Kopanda team FC Real Oranjes
Alois Sečkár – Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Martin Hložek, Radek Janoušek, Jan Togner, Václav Žofka vs Martin Nacházel – Pavel Dedík, Michal Kroužek, Hai Nguyen Nguyen, Jan Novák, Lukáš Sadecký, Martin Souček, Marek Vojáček
12. Jan Togner
50. Martin Hložek
3., 25., 27. Martin Souček
46. Lukáš Sadecký
31. 10. 19 20:30 TEMPO Real Oranjes Juventus Pivus 7. 3:2 (1:0)
Oba týmy sehrály slušnou fotbalovou partii. Real Oranges měli o trochu více ze hry a v závěru utkání skórovali na 3:2.
Real Oranjes Juventus Pivus
Martin Nacházel – David Janošec, Michal Kroužek, Hai Nguyen Nguyen, Jan Novák, Martin Souček, Marek Vojáček vs Tomáš Prošek – Miroslav Křesina, Jan Oliva, Dominik Sahula, Martin Štolba, Vladimír Stopa, Jiří Vávra, Vojtěch Vokoun
17. Hai Nguyen Nguyen
33., 57. Michal Kroužek
38. Jan Oliva
55. Dominik Sahula
17. 10. 19 20:30 TEMPO Houbařův Ráj Real Oranjes 6. 4:6 (1:5)
První poločas byli mírně lepší hráči Realu, kterým do branky padlo doslova všechno, do čeho kopli. Ve druhém poločase se domácí zvedli a zápas zdramatizovali, ale náskok Realu z prvního poločasu byl příliš veliký.
Houbařův Ráj Real Oranjes
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Tomáš Komárek, Július Matisko, Radek Nejedlo, Petr Peřinka, Adam Svat, Jakub Zais vs Martin Nacházel – Pavel Bartoš, David Janošec, Michal Kroužek, Hai Nguyen Nguyen, Jan Novák, Lukáš Sadecký, Martin Souček, Jiří Vender, Marek Vojáček
26. David Janošec
10. 10. 19 20:30 TEMPO Real Oranjes XXX 5. 5:2 (3:2)
Domácí byli jistější v míči, lépe zakončovali a proto si do tabulky připisují dva body. Andrle
Real Oranjes XXX
Martin NacházelPavel Bartoš, Lukáš Sadecký, Martin Souček, Jurij Šulika, Jiří Vender, Marek Vojáček vs Martin Bílka – Karel Adamovský, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jakub Moťka
2., 8., 36. Marek Vojáček
29. Pavel Bartoš
59. Martin Souček
2. Tomáš Hájek
18. Jakub Moťka
54. Tomáš Hájek
3. 10. 19 19:15 MOTO2 WRP Real Oranjes 4. 4:3 (1:2)
WRP se štěstím vyhráli tento vyrovnaný duel. Husák
WRP Real Oranjes
Daniel Schafferhans – David Helma, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Petr Novosad, Filip Sebera, Dominik Smutný, Josef Vinklář vs Martin Souček – Pavel Bartoš, David Janošec, Michal Kroužek, Jan Novák, Lukáš Sadecký, Jurij Šulika, Marek Vojáček
54. Pavel Bartoš
26. 9. 19 20:30 TEMPO Real Oranjes Vo 3. 2:5 (0:5)
Atraktivní utkání se znatelnou převahou hostů v držení míče, která se však zpočátku minula výsledkem a hrozili spíše domácí z protiútoků. Od 14. minuty se však Vo dostalo do úspěšného zakončení a několika góly v krátkém čase v podstatě rozhodlo o osudu utkání. Dva slepené góly domácích v začátku druhé půle se ukázaly jako nedostačující, přestože nepočetné skupině fanoušků vlily naději do žil. Celkově však pohodové a koukatelné utkání v duchu fair-play.