Čt 5.9.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU3 Beach attack 90210
Čt 5.9.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU2 Beach attack 90210
Út 17.9.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU3 Lužinýýý Boys
Út 17.9.19 19:30, 20:45 STOD Legion Aliena A
St 18.9.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU4 Ukradený širáci
Ne 22.9.19 18:45, 20:00 DEKAN Romania F.C.
Út 24.9.19 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Pyjavíce FK
Út 24.9.19 18:00, 19:15, 20:30 STER3 Homogen 1.FC A
Út 24.9.19 18:15, 19:30, 20:45 BECH Devils of Zderaz
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Legion Aliena a Beach attack se sešly na prvních dvou místech po prvním kola a nakonec se tam setkaly i po tom posledním, byť jejich osudy v průběhu sezony byly trochu jiné. Legionáři totiž první místo po celou sezonu neopustili, poprvé prohráli až v sedmém kole s Gladiators, podruhé když zatáhli derniéru s Co je? To Beach attack se celou druhou polovinu podzimu naháněl s Romanií, aby nakonec svého konkurenta na poslední chvíli definitivně přeskočil. V posledním kole totiž přehrál 6:3 Gladiators, kterým útok na návrat do čtvrté ligy vůbec nevyšel, zatímco rumunský soupeř v balkánském derby nováčků nestačil nečekaně na Yugo. I tak je konečná třetí pozice pro Romanii dobrým odrazovým můstkem do příští sezony, také v případě Yuga je páté místo víc, než se asi na začátku čekalo. Třetí z nováčků Lužinýýý boys bojoval srdnatě o udržení až do konce, v rozhodujícím přímém souboji ale na Pyjavíce nestačil a sestupuje. Padá také Homogen, který nedokázal navázat na povedené jaro a na závěr utrpěl debakl 1:9 s Defectem. Last minute záchranu naopak slaví Devils of Zderaz, proti oslabeným Ukradeným širákům si drželi pohodlný náskok a soupeř následně kvůli nedostatku hráčů v druhém poločase odstoupil. Širákům už totiž o nic nešlo, tak jako tak by skončili poslední. Na rok 2019 tak nebudou vzpomínat v dobrém, po postupu do čtyřky totiž zažili dvakrát studenou sprchu poroučí se o dvě patra níž.

29. 11. 19 18:15 STOD Gladiators Beroun Beach attack 90210 11. 3:6 (1:3)
Utkání dobré úrovně skončilo vítězstvím týmu Beach attack. Trnka
Gladiators Beroun Beach attack 90210
Samuel Kuchař – Milan Březina, Asen Jovkov, Filip Krištof, Adam Kuchař, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk, Jakub Švéda vs Lukáš Vincent – Jan Boltnar, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Pavel Voska, Petr Žáček
58. Štěpán Haifler
29. 11. 19 18:00 P3 Lužinýýý Boys Pyjavíce FK 11. 3:8 (2:2)
V první půli vyrovnaný zápas. Ve druhém poločase se rozstřílel Majerníček a zajistil tak Pyjavicím výhru.
Lužinýýý Boys Pyjavíce FK
Oleg Koval – Lukáš Adámek, Stanislav Adámek, Petr Dušek, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, Emin Sulejmanov, Jiří Uher vs Zdeněk Kopelent – David Brožek, Jan Daubner, Jan Friml, Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Tomáš Tominec
12. Jiří Uher
17. Stanislav Adámek
42. Emin Sulejmanov
9., 41., 48., 56., 60. Marek Majerníček
24., 54., 58. Jan Daubner
29. 11. 19 18:00 SCBEC Legion Aliena A Co je? 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Legion Aliena A Co je?
vs Jozef Ščury – Jan Doležal, Jakub Hybš, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Vokoun
29. 11. 19 18:00 P1 Romania F.C. Yugo FC 11. 1:3 (1:1)
V prvním poločase byli hosté více než vyrovnaným soupeřem favoritovi utkání. Ve druhém poločase se vedení ujali hosté, kteří vstřelili dva góly a rozhodli o svém vítězství.
Romania F.C. Yugo FC
Igor Ceban – Maxim Andritchi, Mihail Botnari, Mihail Catansus, Andrei Cepoi, Ion Cepoi, Petru Cerevatov, Gabriel Feraru, Cristian Modol, Andrei Trahim vs Omar Kamaleldin – Asif Aslanov, Dominik Juriga, Nikola Kranjčevič, Mykyta Patramanskyi, Jan Řehák, Igor Tumbaš
15. Andrei Trahim 20., 55. Mykyta Patramanskyi
33. Igor Tumbaš
29. 11. 19 18:00 BECH Ukradený širáci Devils of Zderaz 11. 0:6 k.
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 40. minutě pro pokles hráčů týmu Ukradený širáci pod povolenou mez.
Ukradený širáci Devils of Zderaz
Ivan Osypov – Jan Hazlbauer, Bohdan Kondratenko, Dominik Kosina, Vladimír Novák, Andrei Petrov vs Aleš Kučera – Petr Balek, Adam Bouguetouta, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Orest Ivanykovych, Antonín Novotný, Miroslav Nýč
35. Andrei Petrov 10., 16., 33. Adam Bouguetouta
13. Petr Balek
28., 29. Jindřich Dobřanský st.
29. 11. 19 17:45 ZABEH Homogen 1.FC A Defect Praha 11. 1:9 (0:3)
Jednoznačné utkání ve prospěch Defectu. Dobrá sehranost a mrštnost jim zajistila vítězství a body z tohoto utkání. Jambor
Homogen 1.FC A Defect Praha
Ondřej Šinágl – Lukáš Hron, Alexandr Kedyarov, Petr Schimon, Ivo Zábranský, Vladimír Zeman vs Jan Korostenski – Jan Hammer, Jaroslav Kára, Jan Smetana, Jan Soukup, Václav Soukup, Martin Štoncner