Po 23.3.20 19:30, 20:45 DEKAN Gladiators Beroun
Ne 29.3.20 12:30, 13:45, 15:00 HANSP Na zdraví p.Macháčka
Po 30.3.20 19:30, 20:45 DEKAN Gladiators Beroun
Út 14.4.20 18:15, 19:30, 20:45 DEKAN Lucky team
St 15.4.20 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Pyjavíce FK
Čt 16.4.20 17:45, 19:00, 20:15 MIKU1 Zimbru Olymp A
Ne 19.4.20 15:00, 16:15, 17:30 HANSP Notor Střešovice FC
Po 20.4.20 17:45, 19:00, 20:15 MIKU2 Devils of Zderaz
Po 20.4.20 19:30, 20:45 DEKAN Gladiators Beroun
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Legion Aliena a Beach attack se sešly na prvních dvou místech po prvním kola a nakonec se tam setkaly i po tom posledním, byť jejich osudy v průběhu sezony byly trochu jiné. Legionáři totiž první místo po celou sezonu neopustili, poprvé prohráli až v sedmém kole s Gladiators, podruhé když zatáhli derniéru s Co je? To Beach attack se celou druhou polovinu podzimu naháněl s Romanií, aby nakonec svého konkurenta na poslední chvíli definitivně přeskočil. V posledním kole totiž přehrál 6:3 Gladiators, kterým útok na návrat do čtvrté ligy vůbec nevyšel, zatímco rumunský soupeř v balkánském derby nováčků nestačil nečekaně na Yugo. I tak je konečná třetí pozice pro Romanii dobrým odrazovým můstkem do příští sezony, také v případě Yuga je páté místo víc, než se asi na začátku čekalo. Třetí z nováčků Lužinýýý boys bojoval srdnatě o udržení až do konce, v rozhodujícím přímém souboji ale na Pyjavíce nestačil a sestupuje. Padá také Homogen, který nedokázal navázat na povedené jaro a na závěr utrpěl debakl 1:9 s Defectem. Last minute záchranu naopak slaví Devils of Zderaz, proti oslabeným Ukradeným širákům si drželi pohodlný náskok a soupeř následně kvůli nedostatku hráčů v druhém poločase odstoupil. Širákům už totiž o nic nešlo, tak jako tak by skončili poslední. Na rok 2019 tak nebudou vzpomínat v dobrém, po postupu do čtyřky totiž zažili dvakrát studenou sprchu poroučí se o dvě patra níž.

Statistika skupiny za jaro

Poslední aktualizace 23. 4. 24, 19:35 Našli jste chybu? Napište na vedouci@psmf.cz.