Ne 8.9.19 16:15 P3 Plameňák MFK Vzteklé Želvičky   (HL7L)
Ne 8.9.19 17:30 P3 Basta fidli B Tvoje máma FC   (HL8M)
Út 15.10.19 19:30 DEKAN Javorák plus Endoprotéza   (SVL2A)
Út 15.10.19 20:45 DEKAN Cvrčci FC Tycho de Brahe FC A   (HL5B)
Út 12.11.19 19:00 METE1 Koberce Trend ARG Dvorce SK MPI   (HL3B)
Út 12.11.19 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Audi United FC   (HL2B)

29. 11. 19 18:00 P1 Romania F.C. Yugo FC 11. 1:3 (1:1)
V prvním poločase byli hosté více než vyrovnaným soupeřem favoritovi utkání. Ve druhém poločase se vedení ujali hosté, kteří vstřelili dva góly a rozhodli o svém vítězství.
Romania F.C. Yugo FC
Igor Ceban – Maxim Andritchi, Mihail Botnari, Mihail Catansus, Andrei Cepoi, Ion Cepoi, Petru Cerevatov, Gabriel Feraru, Cristian Modol, Andrei Trahim vs Omar Kamaleldin – Asif Aslanov, Dominik Juriga, Nikola Kranjčevič, Mykyta Patramanskyi, Jan Řehák, Igor Tumbaš
15. Andrei Trahim 20., 55. Mykyta Patramanskyi
33. Igor Tumbaš
15. 11. 19 20:45 BECH Yugo FC Homogen 1.FC A 10. 3:2 (0:0)
Pohledné utkání skončilo vítězstvím týmu domácích. Trnka
Yugo FC Homogen 1.FC A
Nikola Kranjčevič – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Andrii Ponomarenko, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić vs Ondřej Šinágl – Michael Bárta, Lukáš Hron, Pavel Mašek, Vít Mašek, Petr Schimon, Ivo Zábranský, Vladimír Zeman
36. Andrii Ponomarenko
45. Lukáš Beran
48. Miloš Zrnić
50. Michael Bárta
59. Pavel Mašek
8. 11. 19 18:00 P3 Pyjavíce FK Yugo FC 9. 3:3 (0:2)
Domácí v závěrečné desetiminutovce dokázali získat bod v už téměř ztraceném zápase. Jakub Pečenka, Jaroslav Chvojka
Pyjavíce FK Yugo FC
Zdeněk Kopelent – Pavel Blahoňovský, David Brožek, Jan Friml, Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Karel Roubíček, Tomáš Tominec, Tomáš Vyležík vs Nikola Kranjčevič – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Mykyta Patramanskyi, Andrii Ponomarenko, Igor Tumbaš
38. Pavel Blahoňovský
50. Marek Majerníček
56. Jan Friml
15. Lukáš Beran
17. Njegoš Krajišnik
44. Mykyta Patramanskyi
1. 11. 19 19:30 STOD Yugo FC Gladiators Beroun 8. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání dobré úrovně rozhodla branka ve 43. minutě a vítězství si tak připisují hosté. Trnka
Yugo FC Gladiators Beroun
Andrii Ponomarenko – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Omar Kamaleldin, Njegoš Krajišnik, Mykyta Patramanskyi, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić vs Samuel Kuchař – Milan Březina, Asen Jovkov, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk, Jakub Švéda
27. Andrii Ponomarenko
51. Igor Tumbaš
1. Asen Jovkov
16., 43. Milan Březina
18. 10. 19 19:15 P1 Devils of Zderaz Yugo FC 7. 4:8 (0:4)
O výsledku rozhodl první poločas, ve kterém si hráči Yuga vytvořili náskok, který do konce zápasu v pohodě udržovali. Libor Viták, Martin Mačalík
Devils of Zderaz Yugo FC
Martin Dobřanský – Petr Balek, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jan Dovrtěl, Stanislav Khanetskyy, Miroslav Nýč, Roman Venclíček vs Njegoš Krajišnik – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Mykyta Patramanskyi, Andrii Ponomarenko, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić
31. Dominik Juriga
11. 10. 19 19:15 P2 Yugo FC Legion Aliena A 6. 3:5 (0:2)
Vyrovnaný zápas. Velmi fotbalové utkání. Rychlý a technický fotbal. Martin Kučera, Daniel Krčmář
Yugo FC Legion Aliena A
Njegoš Krajišnik – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Omar Kamaleldin, Nikola Kranjčevič, Mykyta Patramanskyi, Andrii Ponomarenko, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić vs Rostyslav Kushney – Nikita Anokhin, Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Dmytro Donchuk, Ilshat Irkin, Nazariy Shukatka, Evgenii Smirnov
56., 60. Andrii Ponomarenko
59. Mykyta Patramanskyi
3. Rostyslav Chernyshov
25., 47., 52. Dmytro Donchuk
55. Nikita Anokhin
4. 10. 19 19:15 SCBEC Co je? Yugo FC 5. 3:1 (1:0)
Pěkné utkání, vyrovnaný zápas. Vyhráli domácí. Hošek
Co je? Yugo FC
Jozef Ščury – Jan Doležal, Jakub Hybš, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Jacob Šimek, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun vs Nikola Kranjčevič – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Mykyta Patramanskyi, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić
20. Jiří Klůna
59. OG
60. Jacob Šimek
31. Igor Tumbaš
27. 9. 19 19:15 P1 Yugo FC Ukradený širáci 4. 6:0 (2:0)
Jednoznačná záležitost. Libor Viták, Martin Mačalík
Yugo FC Ukradený širáci
Njegoš Krajišnik – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Omar Kamaleldin, Nikola Kranjčevič, Mykyta Patramanskyi, Andrii Ponomarenko, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić vs Tomáš Katz – Miroslav Havlík, Štěpán Holý, Dominik Kosina, Petr Kučera, Vladimír Novák, Andrei Petrov
28., 30. Igor Tumbaš
33. Mykyta Patramanskyi
44. Dominik Juriga
46., 58. Miloš Zrnić
20. 9. 19 18:00 P3 Beach attack 90210 Yugo FC 3. 2:1 (0:1)
Pohledné utkání. Yugo bylo fotbalovějším týmem, ale hráči Attaku obstojně bránili a své brejkové šance využili. Český
Beach attack 90210 Yugo FC
Josef Bína – Jan Boltnar, Filip Exner, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Vít Svoboda, Lukáš Vincent, Pavel Voska, Petr Žáček vs Miloš Zrnić – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Omar Kamaleldin, Njegoš Krajišnik, Nikola Kranjčevič, Mykyta Patramanskyi, Andrii Ponomarenko, Igor Tumbaš
45. Štěpán Haifler
52. Daniel Klimek
18. Njegoš Krajišnik
13. 9. 19 19:15 P3 Yugo FC Lužinýýý Boys 2. 6:3 (1:2)
Hosté ve druhé půli nezvládli zareagovat na obdrženou branku a kapitulovali ještě jednou. Totéž se opakovalo u branky na 4:2, kdy gól na 5:2 rozhodl zápas.
Yugo FC Lužinýýý Boys
Miloš ZrnićLukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Nikola Kranjčevič, Mykyta Patramanskyi, Andrii Ponomarenko vs Filip Vonderka – Lukáš Adámek, Martin Bechyně, Petr Dušek, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, Oleg Koval, Tomáš Rosenberg, Jiří Uher
7., 36., 47. Lukáš Beran
38., 46. Miloš Zrnić
58. Nikola Kranjčevič
12. Petr Dušek
21. Pavel Hořeňovský
54. Jiří Uher
6. 9. 19 19:15 P3 Defect Praha Yugo FC 1. 3:4 (1:4)
Zápas dvou poločasů, na konci zbytečně vyhrocený. Trnka
Defect Praha Yugo FC
Jan Korostenski – Jan Hammer, Ján Somora, Jan Soukup, Václav Soukup, Martin Štoncner, Kristian Zradička vs Miloš Zrnić – Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Mykyta Patramanskyi, Andrii Ponomarenko, Nenad Puhalak, Igor Tumbaš