9. Válcovny plechu MS FC 11 2 4 5 36:43 8

Po 16.9.19 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Kvantanámo   (HL3C)
Po 16.9.19 19:15 SCBEC Primeira Equipe New Jersey Devils B   (HL6A)
Po 16.9.19 20:30 SCBEC GJS FK Nekopnem si FC   (HL7A)
Út 19.11.19 19:00 P3 Kulva PVC Modrá vopice TJ   (HL7C)
Út 19.11.19 20:15 P3 Killing power FC Medvědi B   (HL8E)

5. 12. 19 18:00 ZAK Válcovny plechu MS FC ALT 1.AK 11. 0:2 (0:2)
Brankář hostů vychytal všechny šance domácích a tak hosté mohli slavit důležité vítězství. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Válcovny plechu MS FC ALT 1.AK
Jakub Appelt – Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jaroslav Kovařík, Marek Macháček, Miroslav Mareček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Karel Kučera – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
22., 25. Oldřich Štecha
21. 11. 19 18:00 KORAB ALT 1.AK Zavináč FC 10. 5:0 (1:0)
Domácí byli lepším týmem po celou dobu utkání. Janča
ALT 1.AK Zavináč FC
Karel Kučera – Martin Bauer, Jaroslav Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec vs Filip Zelinka – Přemysl Chodura, Miroslav Hejzdral, Jakub Hon, Jaroslav Stasinka, Marek Strečko, Michal Vojta
15., 60. Serhiy Malanyak
44. Petr Höfner
45. Martin Bauer
59. Karel Pulec
14. 11. 19 20:45 ZAK Swag Martin Fenin ALT 1.AK 9. 0:6 k.
Velmi kvalitní a pohledný zápas vyhráli hosté.
Swag Martin Fenin ALT 1.AK
Vojtěch Dobeš – Patrik Bouřa, Tomáš Jakl, Pavel Šimek, Adam Sochůrek, Jan Turek, Jakub Valníček, Jakub Zenker vs Martin Bauer – Jaroslav Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka
20. Jakub Zenker 25., 55. Karel Pulec
60. Serhiy Malanyak
7. 11. 19 20:45 ZAK ALT 1.AK Inter Letná 8. 1:2 (1:0)
První půle přinesla bojovný, dynamický fotbal. Soupeři si nic nedarovali. Hosté tlačili, ale po chybě brankáře inkasovali v 17. minutě. Druhá půle přinesla zasloužený obrat hostů. Janča
ALT 1.AK Inter Letná
Ondřej Sirko – Martin Bauer, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Karel Pulec vs Jakub Peterka – Ondřej Dostál, Tomáš Haken, Tibor Hauksz, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek
17. Petr Höfner 50 Jaroslav Čejka 42. Tibor Hauksz
57. Dominik Šolc
54. Tomáš Haken
31. 10. 19 20:45 BECH Šejk Peterka ALT 1.AK 7. 8:3 (3:1)
V utkání dvou týmů z druhé poloviny tabulky si domácí s chutí zastříleli, navíc dali dvě tyče a vybojovali tak první vítězství v sezóně. Hostům se nedařilo, kazili dost přihrávek a v závěru již moc nebránili. Rataj
Šejk Peterka ALT 1.AK
Ondřej Kopal – František Časar, David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Jan Lhota, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Július Šaróka – Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
35., 48. Ondřej Sirko
17. 10. 19 20:45 ZAK ALT 1.AK ExŠemíci 6. 2:3 (0:2)
Pěkné, útočné utkání z obou stran. Alt mířil v prvním poločase čtyřikrát do tyče a dvakrát do břevna. Exšemíci dobře kombinovali s míčem a prosadili se i v koncovce. Nakonec uhájili těsné vítězství.
ALT 1.AK ExŠemíci
Miroslav Bílek – Martin Bauer, Jaroslav Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Ondřej Kříž – Pavel Černatovič, Jakub Madej, Jan Maršálek, Michael Pocar, Filip Procházka, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Ota Švabenický
48. Serhiy Malanyak
52. Oldřich Štecha
15. Jan Řezáč
25. Ota Švabenický
39. Pavel Černatovič
10. 10. 19 20:30 KORAB Bílá pohroma ALT 1.AK 5. 8:3 (2:1)
V první půli celkem vyrovnaný zápas, kde Alt statečně odolával tlaku Pohromy. Po změně stran Altu došly síly, Bílá pohroma v pohodě navyšovala skóre a zaslouženě zvítězili. Novotný
Bílá pohroma ALT 1.AK
Josef Viktora – David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Zdeněk Žížala, Václav Zubal vs Karel Kučera – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Serhiy Malanyak, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
35., 57. Serhiy Malanyak
3. 10. 19 20:45 ZAK ALT 1.AK Atletico Dělo SFC A 4. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Antonín Buriánek, Josef Čáslavský
ALT 1.AK Atletico Dělo SFC A
Karel Kučera – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Daniel Bacho – Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Pavel Latoň, Michal Pazderník, Jan Říha, Daniel Weinert
5. Oldřich Štecha 43. Pavel Latoň
26. 9. 19 20:45 ZAK ALT 1.AK Tutto bene B 3. 2:4 (2:3)
Oboustranně velmi kvalitní zápas se spoustou šancí. V prvním poločase na tutty o něco lepší hosté. Začátek druhého poločasu zase patřil domácím. Vstřelit vyrovnávací gól se jim nepovedlo a hosté si nakonec vítězství pohlídali.
ALT 1.AK Tutto bene B
Karel Kučera – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Jakub Šimovček – Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, David Pham, Patrik Popelka, Jiří Ruprecht, Matej Sekel, Zdeněk Zděblo
4., 17. Karel Pulec 10. Jan Krejčí
18. Jiří Ruprecht
29. Zdeněk Zděblo
46. Jiří Marek
12. 9. 19 20:45 ZAK A - klub 90 ALT 1.AK 2. 3:6 (1:1)
Pohledné utkání z obou stran se střeleckou převahou hostů. Domácí doplatili na to, že neměli hráče na střídání. Kohout
A - klub 90 ALT 1.AK
Bedřich Bílka – Martin Dvořák, Jiří Kožela, Václav Křivák, Lukáš Lebánek, František Mrázek, Milan Svoboda vs Karel Kučera – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha