19. 11. 19 19:00 P3 Kulva PVC Modrá vopice TJ 10. 4:4 (2:0)
Hosté se na góly nadřeli, domácí byli efektivní. Remíza je zasloužená. Pešek
Miloš Jerman – Jaroslav Čižmodij Dušek, František Papáček, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Michal Víšek, Martin Zajíc vs Jakub Skála – Albert Cheikh, Jan Hanzlík, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Adam Kasal, Viktor Klečar, Lukáš Radil
52. Michal Víšek
37., 39., 56. Lukáš Radil
46. Adam Kasal
12. 11. 19 19:00 P2 Modrá vopice TJ Horoušany FC 9. 1:3 (0:2)
V první poločase byli lepší hosté. Ve druhé se zatáhli a soustředili se na defenzivu. Zasloužené vítězství. Rosenberger
Modrá vopice TJ Horoušany FC
Jakub Skála – Albert Cheikh, Jan Hanzlík, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Petr Karel, Adam Kasal, Viktor Klečar, Lukáš Radil, Petr Šilhánek, Lukáš Vítek vs Zdeněk Nechvátal – Daniel Bílý, Ivan Jánošík, Filip Nechanský, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička, Kamil Sládek
47. Petr Karel 10. Tomáš Regner
18. Tomáš Růžička
50. OG
5. 11. 19 19:00 P2 K.K.K. Modrá vopice TJ 8. 2:3 (0:0)
Hosté byli o něco lepší. Kovařík
K.K.K. Modrá vopice TJ
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Vojtěch Hrůša, Libor Jelen, Milan Melišík, Jiří Pilař, Michal Šmíd, Martin Špína vs Jakub Skála – Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Petr Karel, Adam Kasal, Lukáš Radil, Petr Šilhánek
43. Martin Špína
53. Petr Brabec
12 Petr Brabec 37. Lukáš Radil
45. Petr Šilhánek
47. Petr Karel
22. 10. 19 19:00 P1 Modrá vopice TJ Blue Debils 7. 4:3 (2:2)
Vyrovnané utkání z obou stran. Hosté tlačili, ale domácí z brejků trestali.
Modrá vopice TJ Blue Debils
Jakub Skála – Roman Jakubec, Marek Jaroš, Petr Karel, Adam Kasal, Viktor Klečar, Lukáš Radil, Lukáš Vítek vs Vojtěch Kučera – Patrik Ilušák, Tadeáš Janda, Patrik Machytka, Kryštof Polák, Daniel Vlach
16., 44. Lukáš Radil
26. Petr Karel
36. Roman Jakubec
13., 57. Patrik Machytka
14. Tadeáš Janda
15. 10. 19 19:00 P2 Squadra Azzurra Modrá vopice TJ 6. 1:5 (0:3)
V pohledném utkání měli lepší zakončení hosté a zaslouženě vyhráli. Kohout
Squadra Azzurra Modrá vopice TJ
Tomáš Dittrich – Max Beyer, Filip Cicala, Tomáš Klupsa, Martin Kratochvíl, Tomáš Kratochvíl, Martin Roman vs Jakub Skála – Albert Cheikh, Jan Hanzlík, Roman Jakubec, Petr Karel, Adam Kasal, Viktor Klečar, Martin Kmoch
59. Martin Kratochvíl 1., 14. Albert Cheikh
23. Jan Hanzlík
32. Adam Kasal
51. Viktor Klečar
8. 10. 19 19:00 P2 Modrá vopice TJ Rošambo 5. 4:4 (1:2)
Vyrovnaná první půle. Po nástupu do druhé půle domácí diktovali tempo hry, ale hostům se podařilo vyrovnat. Jiří Chlum, Mikuláš Kubáček
Modrá vopice TJ Rošambo
Jakub Skála – Albert Cheikh, Jan Hanzlík, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Adam Kasal, Viktor Klečar vs Michal Papež – Martin Černý, Tomáš Fojtek, Matouš Kostlivý, Mircea Mihai Lechaciu, Martin Šamalík, Marek Sič, Vojtěch Šusta
20. Marek Jaroš
34. Roman Jakubec
44. Viktor Klečar
15. Matouš Kostlivý
28. Martin Černý
50., 58. Tomáš Fojtek
24. 9. 19 20:45 LITVI Polnohospodár Praha Modrá vopice TJ 4. 1:4 (1:1)
Pohodové utkání od obou celků. Začátek utkání byl vyrovnaný. Až ve druhém poločase Modrá vopice přidala na tempu a prosadila se i gólově. Bojovné utkání nakonec Modrá vopice zvládla a odváží si vítězství 4:1.
Polnohospodár Praha Modrá vopice TJ
Jan Zahrádka – Rostyslav Balaban, Petr Jičínský, Tomáš Mikula, Karel Podrazký, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Sklenář, Jakub Študent vs Marek Jaroš – Jan Hanzlík, Roman Jakubec, Petr Karel, Adam Kasal, Viktor Klečar, Petr Šilhánek, Jakub Skála
7. Pavel Škába 30., 53. Petr Karel
36. Adam Kasal
50. Petr Šilhánek
17. 9. 19 19:00 P3 Modrá vopice TJ Omlékované Sojky 3. 9:1 (5:0)
Takticky perfektně zvládnutý zápas ze strany vítězného týmu. Filip Liška
Modrá vopice TJ Omlékované Sojky
Jakub Skála – Roman Jakubec, Marek Jaroš, Petr Karel, Adam Kasal, Viktor Klečar vs Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Michal Ducháček, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, Marek Verner
7., 8., 9., 29., 41. Petr Karel
28., 48., 52. Adam Kasal
38. Roman Jakubec
49. Tomáš Mrkvička
10. 9. 19 19:00 P3 SG-II Butovice Modrá vopice TJ 2. 1:0 (0:0)
Bojovné utkání s mírnou převahou Modrých vopic, které ale nedaly gól. V závěru domácí jeden vsítili a zaslouženě vyhráli. Tomáš Jelínek st., Vladimír Verner
SG-II Butovice Modrá vopice TJ
Lukáš Krist – Jakub Beran, Vítězslav Černý, Michal Chytka, Andrew Fitzsimons, Martin Hajdl, Jan Hanton, Přemysl Horký, Miroslav Páv, Petr Staněk, Lukáš Tesař vs Jakub Skála – Albert Cheikh, Filip Hamza, Jan Hanzlík, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Petr Karel, Adam Kasal, Viktor Klečar, Petr Šilhánek
58. Přemysl Horký
3. 9. 19 19:00 P2 Měcholupská střeva Modrá vopice TJ 1. 6:0 (2:2)
Na úvod sezóny velice slušný zápas. Vopice působila sehranějším dojmem, v úvodu druhé půle strhla vedení na svou stranu a uhájila ho až do konce. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Měcholupských střev pro start hráče v trestu v týmu Modrá vopice. Martin Petřina, Luboš Řezníček
Měcholupská střeva Modrá vopice TJ
Juraj Vrla – Martin Fiala, Vít Gaupmann, Lukáš Kuřina, Ondřej Matějka, Ondřej Novotný, Vojtěch Reischl, David Snop, Ladislav Sojka, Jakub Stárek, Jan Trögl vs Jakub Skála – Jan Hanzlík, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Petr Karel, Adam Kasal, Martin Kmoch, Lukáš Radil