4. 12. 19 18:15 BECH Czech line Young Guns Prag 11. 6:3 (0:1)
Domácí byli lepším týmem a berou oba body. Janča
Milan Salavec – Martin Ejem, Tomáš Hettner, Jan Kettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Jakub Skořepa, Tomáš Smeták, Libor Zientek vs Lukáš Nasli – Miloš Drha, Štěpán Faměra, Jakub Fejtek, Zdeněk Fejtek, Matěj Klubal, Blahoslav Kříž, Michael Možný
56. Jakub Skořepa
1. Štěpán Faměra
31., 33. Jakub Fejtek
20. 11. 19 18:15 STER2 Pětapůl TJ Czech line 10. 3:1 (1:0)
V prvním poločase domácí dokázali vícekrát ohrozit branku hostí a zaslouženě vedli 1:0. Jinak v poli vyrovnaný poločas, oba brankáři chytali spolehlivě. Ve druhém poločase hosté ve snaze skórovat zapomněli bránit a ve 37. minutě prohrávali 0:3. Ve 49. minutě přeci jen hosté skórovali a tlačili až do konce, avšak skórovat již nedokázali. Rozhodla efektivita a lepší obrana domácích. Jedlička
Pětapůl TJ Czech line
Vlastimil Janoušek – Václav Bednář, Josef Černý, David Hartmann, Michal Hladík, Ondřej Podráský, Tomáš Ryšan, Jakub Weiss vs Milan Salavec – Martin Ejem, Tomáš Hettner, Erik Klemš, Václav Přeučil, Roman Sahula, Jakub Skořepa, Tomáš Smeták
19., 37. Josef Černý
35. Václav Bednář
49. Roman Sahula
14. 11. 19 20:30 KORAB Czech line Midget 9. 3:4 (0:3)
Domácím se podařilo v závěru utkání ještě zdramatizovat, ale na body už to nestačilo. Boubín
Czech line Midget
Josef Viktora – Martin Ejem, Tomáš Hettner, Jan Kettner, Erik Klemš, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Jakub Skořepa, Radek Skořepa, Tomáš Smeták, Libor Zientek vs Richard Bureš – David Bala, Filip Beneš, Jakub Chudárek, Jakub Kalányos, Lukáš Krutek, Oliver Matoušek, Michael Talík
36., 57. Tomáš Hettner
60. Libor Zientek
10. Jakub Kalányos
11. Jakub Chudárek
15., 50. Filip Beneš
6. 11. 19 18:15 PRKOP Klamovka Praha FK Czech line 8. 2:8 (0:4)
Jednoznačné vítězství Czech Line.
Klamovka Praha FK Czech line
Josef Rajnyš – Filip Borkowski, Vasyl Erdeli, Peter Hlaváč, Jaroslav Kotěšovský, Pavel Kučera, Štefan Kurina, Jan Kurka, Radovan Mařík, Tomáš Mařík, Dominik Mayer, Daniel Padevět, Radek Tomečka, Jakub Trcka, Pavel Veszpremi vs Martin Ejem – Tomáš Hettner, Jan Kettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Jakub Skořepa, Radek Skořepa, Josef Viktora, Libor Zientek
55. Zdeněk Máslo
30. 10. 19 19:30 LITVI Czech line Hulla hulla FC 7. 1:2 (1:0)
Zápas podprůměrný, hektický, nepříliš pohledný. Hosté zaslouženě otočili vývoj utkání. Jedlička
Czech line Hulla hulla FC
Roman Sahula – Martin Ejem, Tomáš Hettner, Jan Kettner, Erik Klemš, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Stanislav Smeták vs Tomáš Martinek – Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Jiří Kolařík, Jiří Studený, Zdeněk Vrána
14. Erik Klemš 44. Zdeněk Vrána
45. Jaroslav Guzy
23. 10. 19 17:30 ARIT Black Ballet Czech line 6. 1:1 (1:0)
Slušné a takticky hrané utkání. Remíza je spravedlivá.
Black Ballet Czech line
Miroslav Tošner – Michal Algayer, Martin Čunta, Ladislav Dely, David Hora, Artem Sajkin, Stanislav Sýs, Vojtěch Tomášek vs Roman Sahula – Martin Ejem, Tomáš Hettner, Jan Kettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Milan Salavec, Radek Skořepa, Stanislav Smeták, Libor Zientek
30. Artem Sajkin 41. Jan Kettner
9. 10. 19 18:00 STER1 Czech line Výstavby KK 5. 3:4 (1:2)
One man show hráče Kaliny, jenž svou kvalitní koncovkou vyřešil otázku vítěze zápasu. Jedlička
Czech line Výstavby KK
Libor Zientek – Martin Ejem, Tomáš Hettner, Erik Klemš, Václav Přeučil, Roman Sahula, Jakub Skořepa, Radek Skořepa, Tomáš Smeták vs Petr Uhlíř – Jiří Ečer, Jiří Kalina, Martin Kubín, David Pelc, Petr Svatoň
6. Radek Skořepa
46. Erik Klemš
60. Václav Přeučil
3., 21., 53. Jiří Kalina
34. Martin Kubín
2. 10. 19 18:00 STER3 Vošach gang-bang Czech line 4. 1:5 (1:4)
Díky lepší souhře, přesnosti v zakončení a důslednější obraně vyhráli hosté. Andrle
Vošach gang-bang Czech line
Lukáš Borovička – Roman Dušek, Tomáš Girl, Martin Korbel, Filip Muška, Jakub Sobotka vs Josef Viktora – Tomáš Hettner, Jan Kettner, Erik Klemš, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Jakub Skořepa, Radek Skořepa, Tomáš Smeták, Libor Zientek
20. Lukáš Borovička 20. Jan Kettner
23. Zdeněk Máslo
28. Jakub Skořepa
30. Libor Zientek
41. Tomáš Hettner
25. 9. 19 20:00 BIHOR Czech line Vibromax 1985 3. 2:4 (1:2)
Hosté měli zápas pod kontrolou, a nebýt zákroků domácího gólmana, mohli zvítězit ještě vyšším rozdílem. Andrle
Czech line Vibromax 1985
Roman Sahula – Martin Ejem, Tomáš Hettner, Erik Klemš, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Milan Salavec, Tomáš Smeták vs Ondřej Freml – Petr Endrst, Tomáš Hanibal, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Ondřej Paul, Lukáš Tumpach, Marek Záhorský
4. Martin Ejem
33. Milan Salavec
13. Ondřej Paul
25. Petr Endrst
38. Daniel Janda
44. Marek Záhorský
18. 9. 19 20:15 METE2 Prase FC Czech line 2. 3:3 (1:1)
Zápas se hrál v tréninkovém tempu. Od začátku byly šance na obou stranách. Žádný z týmů nebyl jednoznačně lepší.
Prase FC Czech line
Tomáš Trnka – Petr Burzanovský, Richard Cuřín, Jan Freidinger, Martin Havlíček, Jan Kočí, Tomáš Poláček, Jiří Pudil vs Josef Viktora – Martin Ejem, Tomáš Hettner, Jan Kettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Milan Salavec
28. Jiří Pudil
35. Tomáš Trnka
49. Jan Freidinger
4. Milan Salavec
48. Zdeněk Máslo
6. 9. 19 19:30 HOSTI Czech line Praetorians FC A 1. 4:2 (2:2)
Pohledné utkání rozhodli ve druhém poločase dvěma góly ve svůj prospěch Czech line. Hošek
Czech line Praetorians FC A
Josef Viktora – Martin Ejem, Tomáš Hettner, Jan Kettner, Erik Klemš, Václav Přeučil, Roman Sahula, Milan Salavec, Jakub Skořepa, Radek Skořepa, Tomáš Smeták, Silvestr Svoboda, Libor Zientek vs Daniel Kübl – Peter Bilka, Tomáš Cigánek, Jan Hedbávný, Jakub Hrdlička, Richard Kubernát, Miroslav Malý, Michal Provazník, Matěj Štědrý, Marek Štěpánek