Čt 3.10.19 20:30 MOTO1 Garáže Klíčov Podolka FC SUP   (SVL3C)
Čt 24.10.19 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Metro AFK VET   (VL3C)
Čt 24.10.19 19:30 HANSP SP Clif Ya Basta! A   (HL8C)
Út 12.11.19 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Palouk SK   (HL3B)
Út 12.11.19 20:30 MOTO1 Smíchov PSK Bylo nás pět plus jedna   (HL5C)

4. 12. 19 18:15 CESMI Praetorians FC A Pětapůl TJ 11. 1:2 (0:0)
Domácí byli po celou dobu lepší, ale smůla v koncovce je připravila o výhru.
Richard Kubernát – Peter Bilka, Tomáš Cigánek, Jan Hedbávný, Jakub Hrdlička, Daniel Kübl, Vladislav Nitrai, Michal Provazník, Matěj Štědrý vs Tomáš Ryšan – Josef Černý, Filip Dohnal, Martin Hartmann, Jaroslav Havlíček, Michal Hladík, Ondřej Podráský, Jakub Weiss
50. Matěj Štědrý 46. Michal Hladík
54. Filip Dohnal
20. 11. 19 18:15 STER2 Pětapůl TJ Czech line 10. 3:1 (1:0)
V prvním poločase domácí dokázali vícekrát ohrozit branku hostí a zaslouženě vedli 1:0. Jinak v poli vyrovnaný poločas, oba brankáři chytali spolehlivě. Ve druhém poločase hosté ve snaze skórovat zapomněli bránit a ve 37. minutě prohrávali 0:3. Ve 49. minutě přeci jen hosté skórovali a tlačili až do konce, avšak skórovat již nedokázali. Rozhodla efektivita a lepší obrana domácích. Jedlička
Pětapůl TJ Czech line
Vlastimil Janoušek – Václav Bednář, Josef Černý, David Hartmann, Michal Hladík, Ondřej Podráský, Tomáš Ryšan, Jakub Weiss vs Milan Salavec – Martin Ejem, Tomáš Hettner, Erik Klemš, Václav Přeučil, Roman Sahula, Jakub Skořepa, Tomáš Smeták
19., 37. Josef Černý
35. Václav Bednář
49. Roman Sahula
14. 11. 19 17:00 DEKAN Pětapůl TJ Young Guns Prag 9. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
6. 11. 19 20:30 MOTO4 Midget Pětapůl TJ 8. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Midget Pětapůl TJ
vs Michal Hladík – Josef Černý, David Hartmann, Vlastimil Janoušek, Ondřej Podráský, Tomáš Ryšan
30. 10. 19 18:15 PRKOP Pětapůl TJ Klamovka Praha FK 7. 5:5 (4:2)
Vyrovnaný zápas, který se zaslouženě podařil hostům ke konci srovnat. Svoboda
Pětapůl TJ Klamovka Praha FK
Michal Hladík – Josef Černý, Filip Dohnal, David Hartmann, Martin Hartmann, Vlastimil Janoušek, Ondřej Podráský, Tomáš Ryšan vs Josef Rajnyš – Filip Borkowski, Jaroslav Kotěšovský, Pavel Kučera, Štefan Kurina, Radovan Mařík, Tomáš Mařík, Dominik Mayer, Daniel Padevět, Radek Tomečka, Matěj Trcka, Pavel Veszpremi
37. Radek Tomečka
23. 10. 19 18:00 STER3 Hulla hulla FC Pětapůl TJ 6. 3:2 (2:2)
Domácí začali dobře, ale v závěru první půle po dvou slepených gólech Pětapůl o náskok přišli. Po přestávce oba týmy nastřelili tyč, domácí dali na 3:2 a na to už hosté odpovědět nedokázali.
Hulla hulla FC Pětapůl TJ
Jiří Studený – Pavol Bors, Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Jiří Kolařík, Zdeněk Vrána vs Vlastimil Janoušek – Václav Bednář, Josef Černý, Filip Dohnal, David Hartmann, Martin Hartmann, Michal Hladík, Josef Kovář, Tomáš Ryšan, Jakub Weiss
12., 45. Jaroslav Guzy
25. Zdeněk Vrána
27., 28. Filip Dohnal
9. 10. 19 18:45 ARIT Pětapůl TJ Black Ballet 5. 0:0 (0:0)
Pohledné bezgólové utkání. Hošek
Pětapůl TJ Black Ballet
Michal Hladík – Josef Černý, Filip Dohnal, Martin Hartmann, Ondřej Podráský, Tomáš Ryšan, Jakub Weiss vs Miroslav Tošner – Jakub Čihák, Martin Čunta, Ladislav Dely, David Hora, Illya Leheta, Artem Sajkin, Stanislav Sýs, Vojtěch Tomášek
2. 10. 19 20:00 ARIT Výstavby KK Pětapůl TJ 4. 2:2 (0:1)
Utkání plné zvratů bylo vedeno ze strany obou týmů korektně.
Výstavby KK Pětapůl TJ
Vilém Smižanský – Roman Bartoš, Jiří Ečer, Martin Kubín, Michael Pečinka, David Pelc, Petr Svatoň, Petr Uhlíř vs Tomáš Ryšan – Josef Černý, Filip Dohnal, Martin Hartmann, Vlastimil Janoušek, Ondřej Podráský, Daniel Smrčka, Jakub Weiss
52. Roman Bartoš
52. Martin Kubín
12., 36. Jakub Weiss
25. 9. 19 18:15 BECH Pětapůl TJ Vošach gang-bang 3. 3:3 (0:0)
Celý zápas byl velice vyrovnaný a plný šancí na obou stranách, nakonec skončil zaslouženou remízou. Svoboda
Pětapůl TJ Vošach gang-bang
Michal Hladík – Josef Černý, David Hartmann, Martin Hartmann, Vlastimil Janoušek, Tomáš Jirák, Ondřej Podráský, Tomáš Ryšan vs Roman Dušek – Lukáš Borovička, Tomáš Girl, Petr Klajl, Martin Korbel, Filip Muška, Jan Rosenheim, Dominik Vostrovský, Martin Vostrovský
38. Josef Černý
44. David Hartmann
53. Vlastimil Janoušek
36. Filip Muška
39. Martin Korbel
55. Tomáš Girl
18. 9. 19 20:00 BIHOR Vibromax 1985 Pětapůl TJ 2. 1:3 (0:1)
První poločas se hrál za vytrvalého tlaku Vibromaxu, který si vytvořil spoustu šancí, ale místo toho inkasoval. Hosté po přestávce svůj náskok navýšili a zaslouženě vyhráli. Husák
Vibromax 1985 Pětapůl TJ
Marek Záhorský – Ondřej Freml, Tomáš Hanibal, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Ondřej Paul, Lukáš Tumpach vs Michal Hladík – Josef Černý, Filip Dohnal, Martin Hartmann, Vlastimil Janoušek, Ondřej Podráský, Tomáš Ryšan, Jakub Weiss
49. Ondřej Paul 21., 39. Josef Černý
49. Michal Hladík
4. 9. 19 20:15 METE1 Pětapůl TJ Prase FC 1. 5:2 (2:0)
Pětapůl byli po celé utkání aktivnější a dovedli zápas k zasloužené výhře. Kohout