Pá 29.11.19 19:15 P3 Sen Černý Most II PG KTB B   (HL4E)

4. 12. 19 19:00 P2 Kluci bez budoucnosti Dynamit Vršovice 11. 4:2 (0:0)
Jan Vorel – David Brezina, Marek Brož, Tomáš Petrus, Jan Polívka, Tomáš Rožníček, Vojtěch Soukup vs Tomáš Frantík – Petr Dvořák, Jan Heteš, Petr Heteš, Vojtěch Mirovský, Václav Mlynář, Martin Slabý
53. Marek Brož
43. Jan Heteš
56. Petr Dvořák
20. 11. 19 19:30 STER1 Athletico KMF Kluci bez budoucnosti 10. 1:4 (1:1)
Dynamický a bojovný fotbal, soupeři si nic nedarovali. První půle vítěze nepřinesla, na gól hostů z 13. minuty odpověděli domácí ve 25. minutě střelou z dálky. Ve druhé půli stříleli jenom hosté a zaslouženě vyhráli. Janča
Athletico KMF Kluci bez budoucnosti
Sorin-Cristian Moldoveanu – Jakub Fousek, Miloš Kočárník, Ladislav Kříž, Václav Kysela, Josef Mizerovský, Ondřej Šíp vs Jan Vorel – Martin Aschermann, David Brezina, Tomáš Petrus, Jan Polívka, Tomáš Rožníček, Vojtěch Soukup, Nikolaj Votlučka
25. Ondřej Šíp 13. Tomáš Petrus
37. Jan Polívka
51. Nikolaj Votlučka
60. Vojtěch Soukup
14. 11. 19 17:45 MIKU2 Kluci bez budoucnosti Czech Inn Hotels 9. 11:2 (5:1)
Mladí hráči byli jednoznačně lepší, běhavější, Czech Inn přesto bojoval. Jan Severa, Jan Severa
Kluci bez budoucnosti Czech Inn Hotels
Jan Vorel – Martin Aschermann, Matěj Bláha, David Brezina, Tomáš Petrus, Jan Polívka, Tomáš Rožníček, Jakub Sedláček vs Oleksandr Borysov – Marek Boura, Jan Cupal, Štěpán Kulhánek, Pavel Mynařík, Patrik Semela, David Svoboda, Jaroslav Svoboda
10., 14., 47. Jakub Sedláček
20. Matěj Bláha
23., 26., 37., 42., 46. Jan Polívka
56., 59. Martin Aschermann
17. Jaroslav Svoboda
38. Patrik Semela
7. 11. 19 20:45 CESMI Bad Boys FC Kluci bez budoucnosti 8. 0:2 (0:1)
Domácí důrazem a vynikajícím výkonem gólmana drželi s favoritem krok. Chyběl jim jen větší klid u některých útočných akcí. Klail
Bad Boys FC Kluci bez budoucnosti
Jonathan Vopěnka – Michal Coubal, Daniel Doležal, Milan Doležal, Michal Jonáš, Martin Konečný, Václav Kremer, Petr Milovanovič, Tomáš Sedláček, Štěpán Šnederfler vs Jan Vorel – Martin Aschermann, David Brezina, Marek Brož, Tomáš Petrus, Tomáš Rožníček, Vojtěch Soukup, Nikolaj Votlučka
15., 53. Vojtěch Soukup
23. 10. 19 19:00 MIKU3 Kluci bez budoucnosti Dejnámbůra FC 7. 4:1 (2:1)
Ze začátku se jevil zápas jako jednoznačný pro domácí, kdy se celkem brzy ujali vedení. Poté to po snížení bylo drama, až vítězným gólem na 3:1 si domácí pojistili výhru.
Kluci bez budoucnosti Dejnámbůra FC
Jan Vorel – Matěj Bláha, David Brezina, Marek Brož, Tomáš Petrus, Jan Polívka, Tomáš Rožníček, Vojtěch Soukup vs Václav Hrstka – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Jan Velíšek, Allan Zípek
10. Marek Brož
19. OG
54. Jan Polívka
58. Tomáš Rožníček
20. Miloslav Goll
16. 10. 19 19:15 STER3 Virtus Praha FK Kluci bez budoucnosti 6. 2:4 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase hosté začali proměňovat šance a nakonec vcelku zaslouženě berou dva body. Domácí jen upravili skóre na konci utkání.
Virtus Praha FK Kluci bez budoucnosti
Martin Hamrle ml. – Josef Halama, Štěpán Kvapil, Václav Lancinger, Jakub Navrátil, Miroslav Petrásek, Tomáš Ryska vs Jan Vorel – Martin Aschermann, Tomáš Petrus, Jan Polívka, Tomáš Rožníček, Vojtěch Soukup, Nikolaj Votlučka
53., 59. Tomáš Ryska 43., 55. Martin Aschermann
50. Vojtěch Soukup
52. Nikolaj Votlučka
9. 10. 19 20:30 MOTO4 The Hamptons Kluci bez budoucnosti 4. 0:4 (0:3)
Zápas od prvních chvil měli v moci hosté, kteří se dostali do vedení. Skóre postupně navyšovali a dokráčeli si pro vítězství.
The Hamptons Kluci bez budoucnosti
Jan Stejskal – Tomáš Hyánek, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Michael Málek, Tomáš Palme, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda vs Jan Vorel – Martin Aschermann, Matěj Bláha, David Brezina, Marek Brož, Tomáš Petrus, Jan Polívka, Tomáš Rožníček, Jakub Sedláček, Vojtěch Soukup
12. Tomáš Rožníček
14., 50. Marek Brož
29. Tomáš Petrus
2. 10. 19 20:15 MIKU3 Kluci bez budoucnosti JUDr. Brouk Pytlík 5. 6:1 (0:1)
Vyrovnané utkání v první půli, ale pak Kluci začali hrát a rozstříleli soupeře.
Kluci bez budoucnosti JUDr. Brouk Pytlík
Jan Polívka – Matěj Bláha, David Brezina, Marek Brož, Tomáš Petrus, Tomáš Rožníček, Vojtěch Soukup, Jan Vorel vs Jakub Škarda – Lukáš Dolejška, Tomáš Hlinka, Jan Kosina, Vladimír Oliberius, Luděk Rýdlo, Jiří Sedlák, Aleš Vaněk
44., 57., 60. Tomáš Petrus
53. David Brezina
56. Tomáš Rožníček
30. Jan Kosina
19. 9. 19 17:45 MIKU1 Kluci bez budoucnosti Kovárna PC 3. 6:2 (1:0)
Zasloužené vítězství domácích. Hosté bez střídání drželi krok.
Kluci bez budoucnosti Kovárna PC
Jan Vorel – Martin Aschermann, David Brezina, Marek Brož, Tomáš Petrus, Jan Polívka, Tomáš Rožníček, Vojtěch Soukup vs Patrik Doubek – Petr Bažata, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Michal Veselý
30., 52., 53. Martin Aschermann
32., 54. Vojtěch Soukup
43. Jan Polívka
33. Petr Bažata
55. Zdeněk Grunt
11. 9. 19 20:30 STER3 VZ Kluci bez budoucnosti 2. 0:4 (0:1)
Mladší kluci bez budoucnosti si oběhali, co potřebovali a v pohodě vyhráli. Hošek
VZ Kluci bez budoucnosti
Marek Petráček – Tomáš Černý, Petr Kasalický, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Ivan Žalmánek vs Jan Vorel – Matěj Bláha, Miroslav Chytra, Tomáš Petrus, Jan Polívka, Tomáš Rožníček, Vojtěch Soukup, Nikolaj Votlučka
30. Vojtěch Soukup
37. Nikolaj Votlučka
55. Tomáš Rožníček
59. Jan Polívka
4. 9. 19 20:45 HOSTI Tralalalala Kluci bez budoucnosti 1. 2:13 (2:6)
První půle jasně v dominanci hostů. Domácí ve čtyřech dokázali vstřelit dva góly, ale první půli vyhráli jednoznačně hosté. Druhá půle opět v režii hostů, kteří přidali další góly a zaslouženě vyhráli. Domácí už gól nepřidali, i když se ve druhé půli snažili, co mohli. Janča
Tralalalala Kluci bez budoucnosti
Petr Lichý – Tomáš Hambálek, Václav Jiříček, Michal Kviatkovský, Ondřej Šubrt vs Tomáš Rožníček – Matěj Bláha, David Brezina, Marek Brož, Jan Polívka, Vojtěch Soukup, Nikolaj Votlučka