Jakub Jaroš – Filip Hološko, Lukáš Kučera, Martin Novák, Rostislav Přibyl, František Rodr, Miroslav Tipta, Radek Vodička vs Daniel Pšanský – Daniel Brabec, Petr Gruda, Radek Polách, Jan Šimpach, Ondřej Vomočil
3., 41., 60. Petr Gruda
16. Ondřej Vomočil
49. Radek Polách
11. 11. 19 19:00 P3 Batalion 91 A Manchlastr FC 10. 4:1 (2:1)
Batalion po všech stránkách lepší a pohybovější a již v 15. získal dvoubrankové vedení. Ve 21. minutě se ovšem Manchlastru povedl snížit a dlouho držel tento nadějný stav. V 53. minutě se ale Batalion dostal do dvougólového vedení a v 58. minutě ho ještě navýšil. Jasná výhra.
Batalion 91 A Manchlastr FC
Daniel Pšanský – Adam Cizner, Tomáš Demjanovič, Pavel Gruda, Jan Kmoch, Radek Polách, Oldřich Vohnout, Ondřej Vomočil vs Jakub Tichý – Jakub Čížkovský, Marek Filko, Tomáš Hubáček, Jan Křemen, Antonín Lanhaus ml., Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka
5. Ondřej Vomočil
15., 53. Oldřich Vohnout
58. Radek Polách
21. Matěj Závorka
4. 11. 19 20:15 ZABEH Green shock FC Batalion 91 A 9. 1:4 (1:3)
Bojovné utkání, ve kterém rozhodla lepší koncovka hostů. Jiří Bouše ml.
Green shock FC Batalion 91 A
Radek Kohák – Dominik Jírovec, Jan Mareš, Jan Obermajer, Jiří Štecher, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Daniel Pšanský – Daniel Brabec, Adam Cizner, Pavel Gruda, Jan Kmoch, Radek Polách, Jan Šimpach, Oldřich Vohnout
23. Václav Vaněček 3. Pavel Gruda
5., 7. Radek Polách
50. Jan Kmoch
23. 10. 19 19:30 HOSTI Batalion 91 A Gólostroje FC 8. 3:6 (0:5)
V první půli jasně lepší hosté, kteří pravidelně navyšovali skóre, druhá půle už se pouze dohrávala, i když domácí se snažili utkání zdramatizovat. Svoboda
Batalion 91 A Gólostroje FC
Daniel Pšanský – Daniel Brabec, Tomáš Demjanovič, Pavel Gruda, Jan Kmoch, Radek Polách, Jan Šimpach, Oldřich Vohnout vs Jan Mádr – Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás
29. OG
16. 10. 19 19:15 MOTO1 GK Ohradní A Batalion 91 A 7. 2:2 (0:1)
Utkání se vyvíjelo ve prospěch hostů, kteří byli v prvním poločase lepší a ve 43. minutě vedli 2:0. Ovšem domácí se vzchopili a v závěru dokázali vyrovnat. Rataj
GK Ohradní A Batalion 91 A
Jan Lehejček – Martin Borota, Martin Borovec, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, František Kába, Jan Votýpka vs Oldřich Vohnout – Daniel Brabec, Tomáš Demjanovič, Pavel Gruda, Petr Gruda, Jan Kmoch, Jan Šimpach, Ondřej Vomočil
58. Tomáš Hubata-Vacek
58. Jan Votýpka
26. Ondřej Vomočil
43. Pavel Gruda
7. 10. 19 19:15 STER1 Batalion 91 A Dynamo R.U.M. A 6. 7:1 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil. V prvním poločase šlo o vcelku vyrovnané utkání, kde domácí podržel skvěle chytající gólman. V druhé půli to byla exhibice hráčů Batalionu.
Batalion 91 A Dynamo R.U.M. A
Daniel Pšanský – Daniel Brabec, Tomáš Demjanovič, Pavel Gruda, Jan Kmoch, Radek Polách, Jan Šimpach, Oldřich Vohnout, Ondřej Vomočil vs Milan Matoušek – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Petr Pohorský, Michael Povolný, Radek Říha
5. Oldřich Vohnout
27. Jan Kmoch
38., 40., 45., 47., 50. Radek Polách
47. Jiří Charvát
30. 9. 19 19:00 P2 Cvrčci FC Batalion 91 A 5. 3:7 (1:3)
První poločas byl vcelku vyrovnaný. Po půli však úřadovali hosté. Vojtěch Soukup, Tomáš Petrus
Cvrčci FC Batalion 91 A
Tomáš Růžička – Petr Brejcha, Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Jiří Smitka, Petr Štípl, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek vs Daniel Pšanský – Daniel Brabec, Adam Cizner, Pavel Gruda, Jan Kmoch, Radek Polách, Jan Šimpach, Ondřej Vomočil
45. Daniel Brabec
23. 9. 19 20:30 STER1 Batalion 91 A Bronx KKK A 4. 2:7 (0:4)
Hosté vlétli do zapasu jako tajfun. V sedmé minutě již vedli 3:0 a zaslouženě vyhráli. Jambor
Batalion 91 A Bronx KKK A
Daniel Pšanský – Daniel Brabec, Adam Cizner, Pavel Gruda, Petr Gruda, Jan Kmoch, Ondřej Vomočil vs Zdeněk Tomášek – Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Petr Malý, Petr Špánek, Daniel Urban, Martin Žižkovský