14. 11. 19 20:45 ARIT Atlético Cerveza Rarach FC 10. 5:4 (2:3)
Vyrovnané utkání, které se rozhodlo v závěru.
Petr Vančura – Tomáš Beneš, Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Šimek vs Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský, Petr Zvěřina
56. Tomáš Beneš
14., 27. Pavel Vízdal
17., 44. František Kovářík
7. 11. 19 17:00 HANSP Prosím, nesmějte se Atlético Cerveza 9. 2:2 (1:2)
Smolné utkání za strany hostů. Výborně hráli, ale nešťastné dva vlastní góly je připravily o důležité body do tabulky.
Prosím, nesmějte se Atlético Cerveza
Jiří Smíšek – Petr Friedman, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk vs Petr Vančura – Tomáš Beneš, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek
28., 49. OG 26., 30. Tomáš Beneš
31. 10. 19 18:15 ARIT Atlético Cerveza Proradost FK 8. 1:5 (1:2)
Zasloužená výhra hostujícího týmu. Procházka
Atlético Cerveza Proradost FK
Petr Vančura – Tomáš Beneš, Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek vs Jan Svoboda – Radovan Dostál, Štěpán Ježek, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Vladimír Trpišovský, Jan Uhlík, Vlastimil Vilímek
18. Tomáš Beneš 17 Petr Vančura 3., 29., 48. Radovan Dostál
37., 38. Radek Sauer
24. 10. 19 19:30 ARIT Mořský panny Atlético Cerveza 7. 3:12 (1:4)
Jednoznačná záležitost v podání týmu hostů.
Mořský panny Atlético Cerveza
Michal Pergl – Miroslav Beran, Ondřej Beran, Martin Lippert, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Daniel Zejman, Filip Zejman, Petr Židoň vs Petr Vančura – Tomáš Beneš, Petr Engliš, Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek
45. OG
14. 10. 19 20:30 MOTO3 Atlético Cerveza FELace FK 6. 3:0 (2:0)
Atlético Cerveza FELace FK
Petr Vančura – Tomáš Beneš, Petr Engliš, Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Procházka vs Ladislav Trejtnar – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Jan Pípal, Ondřej Renza, Miloš Zerzán
5. Daniel Kropík
20. Martin Lukáč
55. Tomáš Beneš
9. 10. 19 20:30 MOTO1 Atlético Cerveza DHL Brohemians 4. 1:3 (1:2)
Atletico se sice dostalo do vedení, ale soupeř během deseti minut skóre otočil ve svůj prospěch. Atletico se snažilo vyrovnat, ale techničtější soupeř je k tomu prakticky nepustil. Vítězství DHL je zasloužené.
Atlético Cerveza DHL Brohemians
Petr Vančura – Tomáš Beneš, Petr Engliš, Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek vs Ilya Paul Kreys – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, David Janeček, Jonathan Kenyon, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret
11. Petr Engliš 15 Daniel Kropík 13., 21. David Janeček
32. Jeremie Touret
3. 10. 19 20:45 ARIT Dynamo Warriors FC Atlético Cerveza 5. 3:3 (2:1)
Domácí vedli již 2:0, hosté do půle snížili a ve 42. minutě vyrovnali, avšak v 51. minutě opět prohrávali. V 57. minutě však vypadl brankáři domácích po střele míč z rukou a Beneš pohotově doklepl na zasloužených 3:3. Rataj
Dynamo Warriors FC Atlético Cerveza
Tomáš Matějka – Jakub Forman, Vojtěch Hlaváček, David Hradil, Ondřej Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, David Podrábský, Jakub Rubeš, Miloslav Soukup, Zdeněk Valut, Ondřej Vít vs Petr Vančura – Tomáš Beneš, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek, Jiří Uhlíř
11. Jamal Oraiqat
19. Josef Novotný
51. David Hradil
28., 57. Tomáš Beneš
42. Jan Šimek
19. 9. 19 20:30 KORAB Bro´s Atlético Cerveza 3. 5:3 (2:2)
Domácí se za stavu 0:2 nahecovali, do poločasu vyrovnali a v poslední desetiminutovce rozhodli zápas ve svůj prospěch. Velmi dobré, bojovné utkání. Voldán
Bro´s Atlético Cerveza
Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jan Marek, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma vs Jan Procházka – Tomáš Beneš, Petr Dědina, Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Šimek
24., 56. Roman Beňák
29., 50., 58. David Tůma
9., 18. Tomáš Beneš
51. Petr Dědina
11. 9. 19 19:00 METE1 Atlético Cerveza Botostroj SK 2. 5:2 (3:2)
Utkání bylo vyrovnané, ač tomu konečný výsledek neodpovídá. Domácí stříleli góly, zatímco hosté stříleli nepřesně nebo do výborně chytajícího brankáře domácích.
Atlético Cerveza Botostroj SK
Petr Vančura – Tomáš Beneš, Petr Dědina, Daniel Kropík, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek vs Petr GrätzerJakub Baumann, Ondřej Bureš, Filip Hendrych, Hynek Hilbert, Tomáš Vrána, Radek Záhorovský
12. Petr Lukáč
16. Jan Šimek
27., 50., 59. Tomáš Beneš
17. Hynek Hilbert
19. Jakub Baumann
5. 9. 19 19:30 HANSP Atlético Cerveza Vožralý pandy 1. 4:3 (2:2)
Dynamické utkání nadprůměrné úrovně skončilo vítězstvím týmu Atlético Cerveza. Trnka
Atlético Cerveza Vožralý pandy
Martin Lukáč – Tomáš Beneš, Daniel Kropík, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek, Petr Vančura vs Matyáš Vališ – Václav Hájek, Michal Jansta, Dominik Kasl, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek, Ján Wolf