Čt 10.10.19 19:30 CESMI Fugas CF A Ducksicks   (HL5F)
Čt 10.10.19 20:45 CESMI F.C.K. Orange Predators B   (HL6H)
St 6.11.19 18:00 HRAB1 HNK Praha FC Sváteční mančaft   (HL5D)
St 6.11.19 19:15 HRAB1 Rebel Circus Opatovští kanonýři FC   (HL5D)

27. 11. 19 19:00 MIKU4 FELace FK Vožralý pandy 11. 0:4 (0:0)
Hosté byli aktivnější a zaslouženě vyhráli.
Ladislav Trejtnar – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Ondřej Švarc, Miloš Zerzán vs Matyáš Vališ – Václav Hájek, Dominik Kasl, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, Jakub Vostárek, Ján Wolf
32. Štěpán Švarc
39., 43. Jakub Vostárek
57. Václav Hájek
14. 11. 19 18:00 SCBEC Vožralý pandy Sean team B 10. 2:2 (1:1)
První poločas vcelku vyrovnané utkání. Ve druhém se dostali do vedení hosté a vypadalo to dlouho na jejich vítězství, ale v poslední minutě vyrovnal Svatoš. Lukáš Černý, Ondřej Benačan
Vožralý pandy Sean team B
Matyáš Vališ – Václav Hájek, Michal Jansta, Dominik Kasl, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, David Svatoš, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek, Ján Wolf vs Martin Drozd – Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Šmigol
28. Jakub Vostárek
60. David Svatoš
19., 38. Petr Šmigol
7. 11. 19 20:30 MOTO4 Dynamo Warriors FC Vožralý pandy 9. 3:3 (3:1)
Vyrovnané utkání. Dynamo Warios vedli v prvním poločase 3:1. Vožralý pandy přidaly v druhém poločase na obrátkách a v závěru utkání sahali po vítězství. Dobře chytající brankář Dynama však vychytal skoro vše a utkání skončilo remízou.
Dynamo Warriors FC Vožralý pandy
Tomáš Matějka – Jakub Forman, David Hradil, Ondřej Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, David Podrábský, Miloslav Soukup, Zdeněk Valut, Ondřej Vít vs Matyáš Vališ – Václav Hájek, Dominik Kasl, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, David Svatoš, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek, Ján Wolf
15. Ondřej Vít
21. David Podrábský
30. Josef Novotný
5., 43., 46. Ján Wolf
31. 10. 19 20:30 STER2 Vožralý pandy Rarach FC 8. 6:1 (1:1)
V první půli vyrovnaný zápas, hra nahoru, dolů. Ve druhé půli se hra změnila a domácí začali více kombinovat a hrát technickou hru, a zlepšili i proměňování šancí. Hosté už se jen bránili.
Vožralý pandy Rarach FC
Matyáš Vališ – Michal Jansta, Dominik Kasl, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, David Svatoš, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek, Ján Wolf vs Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský, Petr Zvěřina
20., 34. Pavel Vostárek
45., 46., 59. Ján Wolf
57. David Svatoš
23. František Kovářík
24. 10. 19 17:45 MIKU4 DHL Brohemians Vožralý pandy 7. 1:10 (1:5)
Jednoznačné utkání. Domácí přišli na zápas jen v pěti a bylo to znát. Dufek
DHL Brohemians Vožralý pandy
Jeremie Touret – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, Jonathan Kenyon, Robert Millan, Benjamin Mitchell vs Matyáš Vališ – Václav Hájek, Dominik Kasl, Bohumil Křivonoska, David Svatoš, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek, Ján Wolf
58. Bohumil Křivonoska
15. 10. 19 20:30 MOTO4 Vožralý pandy Prosím, nesmějte se 6. 6:0 (1:0)
Z vyrovnaného utkání se v závěru stala exhibice.
Vožralý pandy Prosím, nesmějte se
Matyáš Vališ – Václav Hájek, Michal Jansta, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek, Ján Wolf vs Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk
17. Štěpán Švarc
43. Ján Wolf
45., 53. Pavel Vostárek
54., 55. Václav Hájek
3. 10. 19 20:30 MOTO3 Bro´s Vožralý pandy 5. 0:4 (0:1)
Vyrovnaný zápas, dobré tempo i technická vyspělost. Vyhráli hosté.
Bro´s Vožralý pandy
Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Marek Jakoubek, Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Milan Švajcr, David Tůma vs Matyáš Vališ – Michal Jansta, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek, Ján Wolf
30. Ján Wolf
31. Pavel Vostárek
33., 53. Michal Jansta
27. Michal Jansta
23. 9. 19 20:30 MOTO3 Vožralý pandy Proradost FK 4. 6:2 (3:0)
Mládí zvítězilo. Procházka
Vožralý pandy Proradost FK
Matyáš Vališ – Václav Hájek, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, David Svatoš, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek vs Jan Svoboda – Radovan Dostál, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad
3., 18. Václav Hájek
21., 58. Pavel Vostárek
43. Štěpán Švarc
46. Jakub Vostárek
32. Radek Sauer
50. Radovan Dostál
18. 9. 19 19:00 METE1 Botostroj SK Vožralý pandy 3. 4:2 (3:2)
Slušný zápas především, v první polovině velmi vyrovnaný. Ve druhém poločase začaly Pandám docházet síly a Botostroje zaslouženě urvaly oba body pro sebe.
Botostroj SK Vožralý pandy
Jan Coufalík – Richard Hampl, Hynek Hilbert, Stanislav Máčala, Tomáš Vrána, Radek Záhorovský vs Matyáš Vališ – Michal Jansta, Dominik Kasl, Bohumil Křivonoska, David Svatoš, Ján Wolf
4., 25., 59. Stanislav Máčala
27. Richard Hampl
9. Ján Wolf
17. David Svatoš
11. 9. 19 20:30 MOTO1 Vožralý pandy Mořský panny 2. 5:0 (3:0)
Domácí svého soupeře jasně přehráli a vyhráli. Boubín
Vožralý pandy Mořský panny
Matyáš Vališ – Václav Hájek, Michal Jansta, Dominik Kasl, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, David Svatoš, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek, Ján Wolf vs Martin Lippert – Miroslav Beran, Michal Pergl, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Filip Zejman
9., 60. Michal Jansta
16. Pavel Vostárek
17., 33. David Svatoš
5. 9. 19 19:30 HANSP Atlético Cerveza Vožralý pandy 1. 4:3 (2:2)
Dynamické utkání nadprůměrné úrovně skončilo vítězstvím týmu Atlético Cerveza. Trnka
Atlético Cerveza Vožralý pandy
Martin Lukáč – Tomáš Beneš, Daniel Kropík, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek, Petr Vančura vs Matyáš Vališ – Václav Hájek, Michal Jansta, Dominik Kasl, Bohumil Křivonoska, Štěpán Švarc, Jakub Vostárek, Pavel Vostárek, Ján Wolf