St 30.10.19 19:30 TEMPO Lokomotiva DP Petrovice A   (HL8F)
St 30.10.19 20:45 TEMPO Cerveza 18.FC Alibi   (HL5D)
St 20.11.19 18:00 HRAB1 Footside Rebel Circus   (HL5D)
St 20.11.19 19:15 HRAB1 Cerveza 18.FC GE Team   (HL5D)

1. 12. 19 20:00 P2 Příkopy FC Koza znezaneřáděná 11. 0:4 (0:2)
Klidné utkání rozhodla lepší a jistější koncovka hráčů Kozy. Martin Čurda, Lukáš Havlíček
Příkopy FC Koza znezaneřáděná
Vladimír Peršl – Jan Bartůněk, Jiří Grozanič, Marek Horák, Volodymyr Hrytsak, Vitalii Ihnatiuk, Karel Matějka, Petr Najman, Pavel Ryneš vs Jan Kopal – Miroslav Cölba, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk
14. Pavel Ptáček
27., 49. Jan Kopal
48. Aleš Pleštil
17. 11. 19 16:15 MIKU2 Koza znezaneřáděná Opat Praha FC 10. 3:5 (1:3)
Zápas dobré úrovně pro sebe rozhodli důraznější hráči Opatu.
Koza znezaneřáděná Opat Praha FC
Miroslav Cölba – Rafael Berakčjan, Jan Kopal, Jan Papoušek, Petr Piskáček, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Robert Šenk vs Filip Koklar – Pavel Bočinský, Jiří Chlum, Tadeáš Hájek, David Hruška, Jakub Hutr, Teodor Jarý, Mikuláš Kubáček, Jakub Mareš
2. Jan Kopal
46., 51. Petr Piskáček
3., 30., 50. Jiří Chlum
16., 40. Jakub Mareš
10. 11. 19 20:00 DEKAN DDR FC Koza znezaneřáděná 9. 7:5 (5:1)
Po první půli se zdálo, že o vítězi nebude pochyb. Nicméně Koza utkání zdramatizovala a soupeř mel v závěru co dělat, aby vítězství udržel. Jakub Krebs, Jiří Čurda
DDR FC Koza znezaneřáděná
Michal Chovanec – Luboš Bláha, Gabriel Bugár, Lukáš Chytráček, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Jan Lejsek, Jan Pouska, Tomáš Pudil vs Miroslav Cölba – Ruben Berakchyan, Rafael Berakčjan, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Petr Piskáček, Pavel Ptáček, Robert Šenk
47. Jan Kopal
3. 11. 19 17:30 MIKU3 Koza znezaneřáděná Liviroff SC 8. 3:5 (1:4)
Vyrovnané a pohledné utkání. Daniel Svoboda, Jan Soukup
Koza znezaneřáděná Liviroff SC
Miroslav Cölba – Jan Barták, Ruben Berakchyan, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Petr Piskáček, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Jiří Smolka vs Stefan Cioclu – Šimon Bárt, Veaceslav Cojocari, Mykhailo Kovach, Serhii Kovalchuk, Valentyn Kovalchuk, Maksim Muzyka, Mykhailo Popovych, Nicolae Sirbu
29. Pavel Ptáček
35. Pavel Sehnal
45. Jan Papoušek
1., 3., 5. Mykhailo Kovach
13., 52. Nicolae Sirbu
20. 10. 19 16:15 HANSP Koza znezaneřáděná Strašný kouře FC 7. 0:10 (0:3)
Utkání rozhodlo, že Koza hrála celý zápas ve čtyřech. Vostatek
Koza znezaneřáděná Strašný kouře FC
Kryštof Kobeda – Jan Kopal, Petr Piskáček, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal vs Patrik Fürst – Jakub Bokri, Jan Bulušek, Matěj Bušek, Vladimír Eck, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Dominik Malík, Martin Malý
9., 47., 53. Jakub Bokri
23. Vladimír Eck
24., 36., 41., 51. Martin Malý
39. Daniel Farnbauer
60. Dominik Malík
13. 10. 19 20:00 MIKU2 Kolomajzna TJ Koza znezaneřáděná 6. 4:0 (3:0)
První poločas jednoznačně lepší Kolomajzna, která si vytvořila třígólové vedení. Koza byla v zakončení nepřesná. Druhý poločas přidala Kolomajzna další branky a zaslouženě zvítězila. Husák
Kolomajzna TJ Koza znezaneřáděná
David Hanus – Petr Burda, Daniel Čepelka, Petr Houdek, Karel Klíma, Michal Košlík, Michal Mikuláš, Adam Paleček, Jiří Philipp vs Miroslav Cölba – Jan Barták, Ruben Berakchyan, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Petr Piskáček, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Jiří Smolka
9., 17., 38. Michal Mikuláš
13. Michal Košlík
6. 10. 19 17:30 MIKU4 Koza znezaneřáděná Česlo 5. 8:0 (2:0)
Jednoznačné utkání, hosté hráli celý zápas ve čtyřech. Jedlička
Koza znezaneřáděná Česlo
Miroslav Cölba – Jan Barták, Ruben Berakchyan, Rafael Berakčjan, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Petr Piskáček, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Jiří Smolka vs Vladimír Černák – Michal Klumpar, Jiří Pučálka, Josef Saller, Jakub Tylle
1., 37., 42. Petr Piskáček
3., 43. Ruben Berakchyan
50. Aleš Pleštil
56. Rafael Berakčjan
59. Pavel Ptáček
29. 9. 19 18:45 MIKU4 Bohemia Roztyly Koza znezaneřáděná 4. 4:4 (3:1)
Bojovné utkání, kdy se Bohemia dostala do vedení, ale Koza ve druhém poločase zápas díky velké bojovnosti zaslouženě vyrovnala.
Bohemia Roztyly Koza znezaneřáděná
Marcel Schiffler – Nicolai Cojocari, Jan Malý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Aleš Tylinger, Martin Zeman vs Kryštof Kobeda – Rafael Berakčjan, Miroslav Cölba, Jan Kopal, Jan Papoušek, Petr Piskáček, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk
27. Miroslav Cölba
22. 9. 19 17:30 MIKU4 Koza znezaneřáděná SČZP 3. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Smetana
Koza znezaneřáděná SČZP
Miroslav Cölba – Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Pavel Sehnal, Robert Šenk vs
15. 9. 19 12:30 TEMPO Samson Žižkov 1.FC Koza znezaneřáděná 2. 0:1 (0:0)
Samson Žižkov měl více šancí, ale šťastnější byla v tomto utkání Koza znezaneřáděná. Čapla
Samson Žižkov 1.FC Koza znezaneřáděná
Pavel Tošnar – Jan Cupl, Pavel Drbohlav, Eduard Hindl, David Hlaváček, Tomáš Klíma, Vladimír Roubíček, Miroslav Segeťa vs Pavel Ptáček – Miroslav Cölba, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Petr Piskáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk
32. Petr Piskáček
8. 9. 19 16:15 ZAK Koza znezaneřáděná Rapid Libeň 1. 1:3 (0:0)
Druhá půle byla běhavější, Rapid začal mít převahu v útoku, gólově se vyjádřil a vydržel tlak Kozy v závěru.
Koza znezaneřáděná Rapid Libeň
Miroslav Cölba – Jan Barták, Ruben Berakchyan, Jan Kopal, Jan Papoušek, Petr Piskáček, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Jiří Smolka vs Kryštof Šimon Kasha – Šimon Choleva, František Vlastimil Novák, Kristián Rosenkranz, Šimon Šenk, Adam Sýkora, Adam Tran, Tadeáš Vachek