Čt 5.9.19 17:45 ZABEH FELace FK Mořský panny   (HL8H)
Čt 5.9.19 19:00 ZABEH Gumídci Méďové FC Indus   (HL5F)
Čt 5.9.19 20:15 ZABEH 4 TD Ala Bundy B Rito Pls   (HL6H)
Po 25.11.19 18:15 DEKAN Přezletice SK RSC Milenium Praha FC   (HL4A)
Po 25.11.19 19:30 DEKAN Těžká demence Fugas CF B   (HL7A)
Po 25.11.19 20:45 DEKAN Babočka Admirál FC A Blesk VK A   (HL5A)

4. 12. 19 19:00 MIKU3 Lokomotiva DP Gekad 11. 1:1 (1:1)
Lokomotiva DP Gekad
Pavel Trbušek – Rostislav Antal, Michal Grus, Ondřej Hlad, Josef Horký, Petr Komárek, Jakub Kosina, Martin Koubek vs Pavel Frühauf – Jan Čuřík, Štěpán Hlas, Cyril Mrva, Lukáš Nedvěd, Jiří Petr, Tomáš Petr, Martin Stehlík, Jan Vele, Leoš Zavřel
24. Michal Grus 27. Tomáš Petr
20. 11. 19 17:45 MIKU3 Forejt FC Lokomotiva DP 10. 2:1 (0:0)
Utkání bylo přerušeno ve 26. minutě po napadení domácího hráče hráčem Lokomotivy. V nervózní dohrávce Forejt proměnil své šance a nakonec těsně vyhrál. Tomáš Voldán
Forejt FC Lokomotiva DP
Lukáš Werner – Kajetán Bek, Filip Eichler, Matyáš Jirčík, Enrique Navarro, Jakub Plíhal, Lubomír Ryšan, Václav Špirek, Matyáš Tatíček, Tomáš Votava, Jakub Werner vs Pavel Trbušek – Rostislav Antal, David Čermák, Michal Grus, Ondřej Hlad, Josef Horký, Petr Komárek, Jakub Kosina, Martin Koubek, Kevin Ovečka, Jindřich Richter
54. Filip Eichler
58. Matyáš Jirčík
26 Kajetán Bek
42 Enrique Navarro
43. Martin Koubek 26. Kevin Ovečka
12. 11. 19 20:30 MOTO2 Lokomotiva DP Demínka A 9. 5:1 (3:0)
Hosté byli o něco lepší a po zásluze zvítězili.
Lokomotiva DP Demínka A
Pavel Trbušek – Rostislav Antal, David Čermák, Ondřej Hlad, Josef Horký, Jakub Kosina, Martin Koubek, Kevin Ovečka, Jindřich Richter vs Adam Macionczyk – Petr Filip, Libor Koláček, Radek Sapara, Robert Spálavský, Lukáš Urbánek, Tomáš Velinský
3., 18., 60. Kevin Ovečka
26. Josef Horký
49. David Čermák
38. Libor Koláček
6. 11. 19 19:15 HRAB2 Senioři Praha B Lokomotiva DP 8. 5:1 (2:0)
Senioři byli aktivnějším týmem, lépe kombinovali i zakončovali. Góly si pěkně rozvrhli do celého utkání.
Senioři Praha B Lokomotiva DP
Daniel Růžička – Lukáš Boček, Carlos Martinez Exposito, Jakub Kot, Daniel Růžička, Tomáš Vítek, Jakub Zajac vs Pavel Trbušek – David Čermák, Michal Grus, Ondřej Hlad, Josef Horký, Petr Komárek, Jakub Kosina, Martin Koubek
8. Jakub Kot
16. Jakub Zajac
35. Daniel Růžička
48., 60. Tomáš Vítek
58. Michal Grus
30. 10. 19 19:30 TEMPO Lokomotiva DP Petrovice A 3. 10:1 (5:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu.
Lokomotiva DP Petrovice A
Pavel Trbušek – Rostislav Antal, David Čermák, Michal Grus, Ondřej Hlad, Josef Horký, Petr Komárek, Martin Koubek, Kevin Ovečka, Jindřich Richter vs David Vojáček – Vladimír Čech, Pavel Dubský, Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Tomáš Kratochvíl, Petr Melezínek
52. Tomáš Kratochvíl
23. 10. 19 19:30 TEMPO Lokomotiva DP Budvarka B 7. 4:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas v prvním poločase, ale dva góly v úvodu druhého poločasu rozhodly o vítězství Lokomotivy, která ještě přidala dva góly a vyhrála. Petr
Lokomotiva DP Budvarka B
Pavel Trbušek – Rostislav Antal, David Čermák, Michal Grus, Ondřej Hlad, Josef Horký, Petr Komárek, Martin Koubek, Jindřich Richter vs Petr Winkler – Aleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Martin Janoušek, Tomáš Martinec, Jan Regent, Martin Šimáček, Vladimír Sršeň, Jakub Svoboda, Jiří Velenský
32., 35. David Čermák
59. Martin Koubek
15. 10. 19 17:45 MIKU2 Viktoria Bítovská A Lokomotiva DP 6. 0:3 (0:1)
Mírná převaha lokomotivy DP, daná pouze jejich nižším věkovým průměrem. Karel Šimek, Petr Vorm
Viktoria Bítovská A Lokomotiva DP
Jaroslav Heinitz – Jiří Číla, Jan Kučera, Jan Patka, Štěpán Šindelář, Josef Zitko vs Pavel Trbušek – Rostislav Antal, Ondřej Hlad, Josef Horký, Petr Komárek, Jakub Kosina, Martin Koubek, Kevin Ovečka, Jindřich Richter
23. Kevin Ovečka
46. Jakub Kosina
56. Martin Koubek
8. 10. 19 18:00 STER3 Lokomotiva DP Viktor 1.FC 5. 7:0 (4:0)
Hosté začali zápas v oslabení a třikrát inkasovali, než je doplnil chybějící hráč. Bohužel ani ten na výsledku nic nezměnil. Čapla
Lokomotiva DP Viktor 1.FC
Pavel Trbušek – Rostislav Antal, Michal Grus, Ondřej Hlad, Josef Horký, Petr Komárek, Martin Koubek, Kevin Ovečka, Jindřich Richter vs Jakub Novák – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Petr Procházka, Ondřej Šváb, Pavel Vozka
10., 50. Jindřich Richter
12. Petr Komárek
14. Michal Grus
20. Kevin Ovečka
37., 40. Josef Horký
57 Michal Grus
2. 10. 19 19:00 MIKU3 Playboy team AC Lokomotiva DP 4. 0:5 (0:2)
Lokomotiva přejela Playboye.
Playboy team AC Lokomotiva DP
Jiří Kopecký – Pavel Hrstka, Michal Koch, Dan Presler, David Presler, Petar Ralev vs Pavel Trbušek – Rostislav Antal, Michal Grus, Ondřej Hlad, Josef Horký, Petr Komárek, Martin Koubek, Kevin Ovečka
8. Kevin Ovečka
20. Martin Koubek
49., 51., 60. Rostislav Antal
3. 9. 19 19:15 MOTO4 Diablos Blancos C.F. Lokomotiva DP 1. 1:3 (0:2)
Slušně hrané utkání, ve kterém vyhrála Lokomotiva zcela zaslouženě. Měla celý zápas pod kontrolou. Diablos drželi krok do 27. minuty a poté se jejich výkon už jen snižoval. Trnka