Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 20.6.19 | 19:30 | BECH | DP Xaverov SUP Klokan Perón club SUP | 11. | 2:3 |
Čt 20.6.19 | 19:15 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Pražačka seniors A | 11. | 1:7 |
Čt 20.6.19 | 19:00 | ZABEH | Indus SUP A Defect SUP | 11. | 6:4 |
Čt 20.6.19 | 19:00 | DEKAN | Oblouci 81 AFC SUP Zelená liška TJ SUP A | 11. | 3:3 |
Čt 20.6.19 | 19:00 | MIKU2 | Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet | 11. | 4:6 |
Čt 20.6.19 | 19:00 | MIKU3 | SG Malešice Super Naděje A | 11. | 0:8 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 61:7 | 21 |
2. | DP Xaverov SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 90:16 | 20 |
3. | Indus SUP A | 11 | 9 | 1 | 1 | 65:21 | 19 |
4. | Defect SUP | 11 | 8 | 0 | 3 | 67:35 | 16 |
5. | Super Naděje A | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:40 | 13 |
6. | Pražačka seniors A | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:33 | 10 |
7. | Sen ČM PG supervet | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:61 | 8 |
8. | Tučňáci SUP A | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:49 | 6 |
9. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:60 | 6 |
10. | SG Malešice | 11 | 2 | 2 | 7 | 33:70 | 6 |
11. | Oblouci 81 AFC SUP | 11 | 1 | 3 | 7 | 24:69 | 5 |
12. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:51 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 25.3.19 | 19:15, 20:30 | TEMPO | Indus SUP A |
Út 26.3.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU3 | Sen ČM PG supervet |
Út 26.3.19 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | DP Xaverov SUP |
St 27.3.19 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Tučňáci SUP A |
Čt 28.3.19 | 19:15, 20:30 | MOTO1 | Defect SUP |
Út 9.4.19 | 18:15, 19:30 | ARIT | Super Naděje A |
Ne 14.4.19 | 16:15, 17:30 | ZAK | Starci na chmelu SUP A |
St 24.4.19 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | DP Xaverov SUP |
Čt 2.5.19 | 18:15, 19:30 | ARIT | Super Naděje A |
Po 6.5.19 | 19:15, 20:30 | TEMPO | Indus SUP A |
Po 6.5.19 | 19:30, 20:45 | DEKAN | SG Malešice |
St 8.5.19 | 18:15, 19:30, 20:45 | CESMI | Zelená liška TJ SUP A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Vasil Boev | SC Xaverov SUP | 33 |
2. | Karel Kocian | Defect SUP | 25 |
3. | Zdeněk Tichý | Klokan club SUP B | 21 |
4. | Martin Lafek | Klokan club SUP A | 14 |
5. | Zoran Jovanoski | SC Xaverov SUP | 13 |
6. | Michal Dufek | Indus SUP A | 11 |
7. | Dalibor Slezák | SC Xaverov SUP | 11 |
8. | Jan Toman | Defect SUP | 11 |
9. | Jan Syrovátka | Pražačka seniors A | 10 |
10. | David Ronn | Klokan club SUP B | 10 |
11. | Karel Kristen | Klokan club SUP A | 10 |
12. | Michal Stejskal | Rokoska SUP | 10 |
13. | Slavomír Trepera | SC Xaverov SUP | 9 |
14. | Pavel Fín | Indus SUP A | 9 |
15. | Robert Nykl | Sen ČM PG supervet | 9 |
16. | Luděk Kula | Indus SUP A | 9 |
17. | Ladislav Němec | Super Naděje A | 9 |
18. | Marek Ladomerský | SC Xaverov SUP | 9 |
19. | Pavel Baláž | Sen ČM PG supervet | 9 |
20. | Karel Janďourek | Tučňáci SUP A | 8 |