Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 25.6.19 | 19:00 | MIKU4 | Koliba F.C.V. Endoprotéza | 11. | 0:6 k. |
St 12.6.19 | 20:15 | MIKU3 | Endoprotéza Tycho de Brahe SUP | 10. | 3:3 |
St 5.6.19 | 18:00 | HRAB3 | Slepí koně SUP Endoprotéza | 9. | 0:5 |
Út 28.5.19 | 18:00 | HRAB3 | Endoprotéza Radouč FC B | 8. | 2:1 |
Út 21.5.19 | 19:00 | MIKU3 | Kolotouš FC SUP Endoprotéza | 7. | 1:1 |
Út 14.5.19 | 20:45 | STOD | Endoprotéza Vibromax 2012 | 4. | 2:1 |
Út 7.5.19 | 19:00 | ZABEH | Endoprotéza Bítovská SUP | 6. | 3:1 |
St 1.5.19 | 19:15 | HRAB3 | Houbaři Endoprotéza | 5. | 5:1 |
St 17.4.19 | 20:15 | MIKU1 | Dehet Old 1.FC SUP Endoprotéza | 3. | 1:3 |
St 10.4.19 | 18:00 | SCBEC | Endoprotéza VV Vokra SV | 2. | 1:2 |
Út 2.4.19 | 19:15 | MOTO1 | Endoprotéza 1.FC RUM SUP | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolotouš FC SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 49:9 | 21 |
2. | VV Vokra SV | 11 | 8 | 1 | 2 | 38:17 | 17 |
3. | 1.FC RUM SUP | 11 | 8 | 0 | 3 | 46:24 | 16 |
4. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 7 | 2 | 2 | 37:17 | 16 |
5. | Endoprotéza | 11 | 7 | 2 | 2 | 29:16 | 16 |
6. | Radouč FC B | 11 | 5 | 0 | 6 | 22:29 | 10 |
7. | Koliba F.C.V. | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:38 | 9 |
8. | Bítovská SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 38:37 | 8 |
9. | Houbaři | 11 | 2 | 2 | 7 | 22:35 | 6 |
10. | Vibromax 2012 | 11 | 2 | 1 | 8 | 24:47 | 5 |
11. | Slepí koně SUP | 11 | 1 | 3 | 7 | 13:40 | 5 |
12. | Dehet Old 1.FC SUP | 11 | 1 | 1 | 9 | 19:49 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 1.4.19 | 18:00 | KORAB | GJS FK Ústavan 01 KK (HL7A) |
Po 1.4.19 | 19:15 | KORAB | Prague St. Gentlemen Santovi Sobi (HL5A) |
Po 1.4.19 | 20:30 | KORAB | Zlatý krysy FC Pavana AK VET (VL3A) |
St 26.6.19 | 18:15 | HOSTI | Pětka Diablos Blancos C.F. (HL8G) |
St 26.6.19 | 19:30 | HOSTI | Queen´s park club VET J.R.Club VET A (VL2B) |
St 26.6.19 | 20:45 | HOSTI | Tučňáci SUP B Úderka Žižkov SUP (SVL2B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Böhm Roman | 10 | 3 |
Bubeník Ladislav | 3 | 0 |
Hlaváč Viktor | 9 | 2 |
Hrdý Tomáš | 10 | 11 |
Nehasil Jiří | 9 | 2 |
Panenka Libor | 10 | 0 |
Slivka Petr | 2 | 0 |
Vácha Jiří | 10 | 3 |
Valenta Petr | 9 | 2 |
Vich Jindřich | 7 | 0 |
Wheeler Karel | 4 | 0 |