Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 26.6.19 | 20:45 | HOSTI | Tučňáci SUP B Úderka Žižkov SUP | 11. | 0:6 k. |
Út 11.6.19 | 20:15 | P3 | Úderka Žižkov SUP Torzo AFZ | 10. | 4:2 |
St 29.5.19 | 20:15 | P3 | Prohibice FKK SUP Úderka Žižkov SUP | 9. | 1:2 |
Út 21.5.19 | 19:30 | BECH | Úderka Žižkov SUP Starci na chmelu SUP B | 8. | 9:2 |
Pá 17.5.19 | 18:00 | P3 | Jawa-Suprtechno A Úderka Žižkov SUP | 7. | 3:9 |
Út 7.5.19 | 19:00 | MIKU2 | Úderka Žižkov SUP Ortopedie | 6. | 5:3 |
Út 23.4.19 | 19:30 | DEKAN | Javorák plus Úderka Žižkov SUP | 5. | 2:3 |
Út 16.4.19 | 19:00 | METE1 | Úderka Žižkov SUP Rokoska SUP | 4. | 3:3 |
St 3.4.19 | 18:15 | LITVI | Domácí potřeby SUP Úderka Žižkov SUP | 3. | 2:4 |
Út 26.3.19 | 19:15 | HRAB1 | Úderka Žižkov SUP Kickers 1990 ČFC | 2. | 4:1 |
St 20.3.19 | 20:15 | P2 | Benda All Stars FC Úderka Žižkov SUP | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 51:20 | 21 |
2. | Torzo AFZ | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:20 | 17 |
3. | Benda All Stars FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 34:20 | 17 |
4. | Javorák plus | 11 | 6 | 1 | 4 | 41:28 | 13 |
5. | Domácí potřeby SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:31 | 13 |
6. | Prohibice FKK SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:32 | 10 |
7. | Ortopedie | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:37 | 10 |
8. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 4 | 0 | 7 | 33:43 | 8 |
9. | Rokoska SUP | 11 | 2 | 3 | 6 | 31:42 | 7 |
10. | Starci na chmelu SUP B | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:51 | 7 |
11. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 2 | 1 | 8 | 18:43 | 5 |
12. | Tučňáci SUP B | 11 | 1 | 2 | 8 | 19:42 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 1.4.19 | 19:15 | TEMPO | Digi Prague FC Vysmátí zajíci B (HL8A) |
Po 1.4.19 | 20:30 | TEMPO | Bedna 98 FC Smutný potapěči (HL2A) |
Po 29.4.19 | 19:00 | DABLI | UltraNova L.F.C. Žvahov UVL (UVL2A) |
Po 29.4.19 | 20:15 | DABLI | Zimbru Olymp A TBC Lachtan A (HL3A) |
Ne 26.5.19 | 13:45 | MALES | Sporting GCL Tropa de Elite (HL8M) |
Ne 26.5.19 | 15:00 | MALES | SAS fans Hattrick Prosek FC (HL5H) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Antonický Michal | 6 | 0 |
Dokoupil Oldřich | 7 | 0 |
Fligl Pavel | 8 | 5 |
Janků Zdeněk | 5 | 3 |
Jebousek Václav | 10 | 13 |
Krajina Evžen | 8 | 0 |
Řezáč Pavel | 9 | 1 |
Richter Jiří | 10 | 5 |
Skopal Josef | 10 | 2 |
Vydra Jaromír | 10 | 16 |