10. VSK MFF UK Praha VET A 11 4 1 6 17:27 9

St 16.10.19 18:15 CESMI Dirty Bastards Homunculus   (HL4D)
St 16.10.19 19:30 CESMI Dynamo UK Hertha ZMZ   (HL2A)
St 16.10.19 20:45 CESMI Břewnow boys KMK Inter Ohradní   (HL2A)
Čt 7.11.19 18:00 KORAB Kings of Kent B.O. Gold La Plate   (SVL2B)
Čt 7.11.19 19:15 KORAB Modrý Svině A Ducksicks   (HL5F)
Čt 7.11.19 20:30 KORAB Bílá pohroma ExŠemíci   (HL6G)

26. 11. 19 20:45 HOSTI UTS Vršovice VET Bakera VET 11. 1:0 (0:0)
Zápas vyrovnaný, šance na obou stranách. Neproměněné standardní situace na obou stranách. Chybou obrany hostů domácí dotlačili míč do brány. Štěstí se přiklonilo k domácím.
UTS Vršovice VET Bakera VET
David Šefara – Jan Drbohlav, Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jiří Krejcar, Tomáš Krtička, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Filip Šmahel, Petr Střelka vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Attila Magyar, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík
57. Jan Drbohlav
11. 11. 19 19:00 MIKU3 Bakera VET Tyran Saens 1.FC VET A 10. 1:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas. O vítězi rozhodla povedená akce.
Bakera VET Tyran Saens 1.FC VET A
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Attila Magyar, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs Sergey Greshnyakov – Štěpán Holý, Pavel Janošov, Miloslav Jonáš, Petr Kochman, Daniel Korda, Otto Kovář, Jiří Pertl, Miroslav Weiner
12. Jan Tauš 27. Daniel Korda
39. Petr Kochman
5. 11. 19 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Bakera VET 9. 4:6 (0:3)
Fotbalovější Bakera si postupně vytvořila šestigólový náskok, který ale v posledních deseti minutách málem prohospodařila.
Santa Dominica VET Bakera VET
Martin Petrů – Marek Drabina, Petr Dvořák, Vladimír Klupsa, Michal Lipovský, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Tomáš Sobotka vs Miroslav Fritz – Petr Beroušek, Filip Burda, Petr Dům, Jiří Kuděj, Attila Magyar, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík
51., 55., 58. Michal Lipovský
56. Petr Dvořák
5., 25., 31. Martin Ullík
30., 44. Jan Tauš
35. Petr Dům
22. 10. 19 19:00 METE2 Bakera VET Nemesis VET 8. 10:1 (5:0)
Jednoznačná záležitost týmu Bakery, který od začátku dominoval utkání. Kohout
Bakera VET Nemesis VET
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Attila Magyar, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs Stanislav Šidlo – Jan Beneš, David Bimka, Martin Bušek, Jan Kotrhonz, Martin Průša, Martin Ptáček, Karel Vyšata
53. Martin Bušek
15. 10. 19 20:45 STOD Legends a Veterans Bakera VET 7. 2:0 (0:0)
Taktickou bitvu rozhodly dvě trefy Legends ve druhé půli. Hošek
Legends a Veterans Bakera VET
Petr Bartoníček – Tomáš Drahovzal, Josef Dvořák, Juraj Jaborník, Jakub Kadeřábek, Lukáš Pecha, Pavel Poláček, Radek Švarc, Jakub Urban vs Václav Kohout – Petr Dům, Jiří Kuděj, Attila Magyar, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Jan Tauš, Martin Ullík
34. Pavel Poláček
57. Radek Švarc
8. 10. 19 20:15 METE1 Bakera VET Kříženeček plus 6. 4:4 (0:3)
První poločas byl lepší Kříženeček, ale Bakera to nevzdala a dosáhla na remízu. Vitalie Dumitras, Andrei Turculet
Bakera VET Kříženeček plus
Václav Kohout – Petr Dům, Attila Magyar, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs Jan Niessner – Vít Bednařík, Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Marek Nečas, Marcel Němec, Petr Nový, Jiří Panocha, Bohuslav Pixa, Rudolf Stein, Jiří Vejr
39. Martin Ullík
50. Jan Tauš
53. Václav Kohout
60. OG
11., 28. Bohuslav Pixa
22., 37. Marek Čermák
1. 10. 19 19:00 METE2 Kings of Kent Bakera VET 5. 1:2 (1:1)
I přes menší počet šancí vyhrál tým Bakera. Vostatek
Kings of Kent Bakera VET
Jiří Rattay – Ondřej Červinský, Jan Falc, David Kantor, Zdeněk Polanský, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Jiří Šindela, Filip Turšner vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Petr Dům, Attila Magyar, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš
20. Filip Turšner 13. Jan Tauš
50. Petr Beroušek
24. 9. 19 18:00 SCBEC Bakera VET J.R.Club VET A 4. 1:2 (1:0)
Bakera vyhrála nejtěsnějším rozdílem první poločas. Druhý poločas J.R. Club vyrovnal a pak stačil vstřelit ještě druhý gól. Husák
Bakera VET J.R.Club VET A
Václav Kohout – Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Petr Kolář, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Marek Šulc
8. Pavel Šimáček 42., 54. David Mička
16. 9. 19 18:15 ARIT Ekonom WT VET Bakera VET 3. 2:2 (0:2)
Bouřlivé utkání nakonec dopadlo remízou. Šance na výhru byla na obou stranách. Janča
Ekonom WT VET Bakera VET
Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Pavel Čálek, Jiří Čapla, Martin Froněk, Aleš Kejmar, Tomáš Kubr, Ondřej Rybka, Václav Starosta, Ladislav Švertšal, Martin Vidman vs Petr Beroušek – Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Attila Magyar, Robert Šafránek, Jan Tauš
38. Ondřej Rybka
58. Martin Vidman
22. Miroslav Fritz
25. Attila Magyar
10. 9. 19 17:00 DEKAN Bakera VET Dirty Bastards VET 2. 2:4 (0:2)
Místy vyhecované utkání zvládli lépe hosté.
Bakera VET Dirty Bastards VET
Miroslav Fritz – Petr Beroušek, Filip Burda, Jiří Kuděj, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš vs Ladislav Velíšek – Jaromír Ambrus, Tomáš Bláha, Lukáš Horák, Ondřej Jon, Jan Švára, Roman Tichý, Martin Vodňanský
42., 50. Robert Šafránek 6., 37. Tomáš Bláha
28. Ondřej Jon
45. Jaromír Ambrus
3. 9. 19 18:15 DEKAN Bakera VET VSK MFF UK Praha VET A 1. 2:1 (0:1)
Úvod zápasu byl klidný s minimem šancí na obou stranách. Až v závěru první půle padla branka a to ze strany hostí, kteří si do pauzy odnesli těsné vedení. V druhé půli byli aktivnější domácí, kteří po dvou slepených gólech zvítězili 2:1.
Bakera VET VSK MFF UK Praha VET A
Miroslav Fritz – Petr Beroušek, Petr Dům, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Pavel Borský, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Jakub Müller, Vítězslav Stejskal, Petr Sváček