Pá 8.11.19 20:45 HOSTI Heliport SK Vocasuna CA   (HL7I)
Po 2.12.19 18:15 HOSTI Legends are back New Jersey Devils B   (HL6A)
Po 2.12.19 19:30 HOSTI Morová rána 1.FC Bakera   (HL2B)
Po 2.12.19 20:45 HOSTI Nottoric Forest Tream Deam FC   (HL7B)

27. 11. 19 19:00 CESMI Pendula Bona AC Dirty Bastards 11. 1:5 (0:1)
Střet dvou generací vyzněl lépe pro hosty, kteří ale svou územní převahu vyjádřili až v závěru. Andrle
Pavel Žák – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák vs Petr Šujan – Rudolf Kojma, Ondřej Krampera, Josef Kurka, Jan Lanhaus, Václav Malčánek, Ondřej Melichar
37. Ondřej Petrů 18., 44. Ondřej Melichar
34., 58. Václav Malčánek
59. Jan Lanhaus
13. 11. 19 18:15 CESMI Dirty Bastards Pavilon 8 AHC 10. 5:2 (2:2)
Ze začátku vyrovnané utkání, kde Pavilon dokázal dvakrát vyrovnat vedení soupeře. Druhý poločas už ale patřil jen domácím.
Dirty Bastards Pavilon 8 AHC
Petr Šujan – Martin Císař, Rudolf Kojma, Ondřej Krampera, Josef Kurka, Václav Malčánek, Ondřej Melichar vs Patrik Balej – Jakub Hnaníček, Jakub Jirousek, Michal Knotek, Tomáš Nosek, Michal Schneider, Štěpán Široký, Radek Vondráček
2. Ondřej Krampera
19. Ondřej Melichar
33., 53., 59. Martin Císař
54 Petr Šujan 7., 21. Tomáš Nosek 49. Michal Schneider
6. 11. 19 18:15 CESMI Pajzovna FC Dirty Bastards 9. 8:4 (4:2)
Hosté vlétli do zápasu jako uragán a rychle vedli 2:0. Postupně se ale začala prosazovat Pajzovna, která následně otočila výsledek a jednoznačně vyhrála.
Pajzovna FC Dirty Bastards
Marek Kouba – Martin Blažek, Václav Klán, Lukáš Lefler, Martin Matoušek, Luděk Steinocher, David Světlík, Tomáš Vodsloň vs Petr Šujan – Petr Janošík, Ondřej Krampera, Josef Kurka, Jan Lanhaus, Václav Malčánek, Ondřej Melichar, Martin Špaček
58. Ondřej Krampera
30. 10. 19 18:15 CESMI Dirty Bastards K.T.S. FC 8. 4:2 (3:1)
Velmi dobrá úroveň zápasu, hraného v duchu fair-play. Jindřich Vich, Petr Slivka
Dirty Bastards K.T.S. FC
Petr Šujan – Martin Císař, Ondřej Krampera, Josef Kurka, Jan Lanhaus, Václav Malčánek, Ondřej Melichar vs Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Patrik Macej, Tomáš Miko, Josef Němeček, Tomáš Pata
5., 11. Josef Kurka
26., 59. Martin Císař
8. Martin Fiala
37. Josef Němeček
23. 10. 19 20:15 MIKU3 Medvídkova tlapička Dirty Bastards 7. 7:7 (4:6)
Krásná přestřelka a ukázka individuálních schopností hráčů obou týmů. V průběhu zápasu se rozchytali i brankáři. Zasloužená remíza.
Medvídkova tlapička Dirty Bastards
Tomáš Malina – Michal Kajaba, Pavel Lajda, Luboš Neveršil, Ondřej Psutka, Adam Rözler, Matouš Vacík vs Petr Šujan – Ondřej Krampera, Josef Kurka, Jan Lanhaus, Václav Malčánek, Roman Sluka, Martin Špaček
51. Josef Kurka
16. 10. 19 18:15 CESMI Dirty Bastards Homunculus 6. 5:8 (4:5)
Domácí měli velmi dobrý vstup do zápasu a vedli o tři góly. Postupem času hosté zabrali a výsledek otočili. Dufek
Dirty Bastards Homunculus
Petr Šujan – Martin Císař, Petr Janošík, Josef Kurka, Jan Lanhaus, Václav Malčánek, Ondřej Melichar, Martin Wittmayer vs Nikolas Kačurik – Nikolas Deči, František Janů, Andreas Köpf, Alexander Krivosheev, Lukáš Kunc, Matúš Majer, Viktor Semančík, Filip Spišak
29. František Janů
9. 10. 19 18:15 CESMI Dirty Bastards Sparta Pivaři AC 5. 10:3 (3:1)
Jasné utkání ve prospěch domácích.
Dirty Bastards Sparta Pivaři AC
Petr Šujan – Martin Císař, Ondřej Krampera, Jan Lanhaus, Václav Malčánek, Ondřej Melichar, Martin Špaček, Marek Zahořák vs Bohumil Říčař – Jan David, Michal Dvořák, Antonín Frank, Lukáš Klinka, Václav Král, Ondřej Kulovaný, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík
13., 14., 20., 47., 55., 56., 59. Martin Císař
40., 48. Jan Lanhaus
57. Václav Malčánek
11. Lukáš Klinka
52. Petr Lochman
60. David Škvor
2. 10. 19 18:15 CESMI Bulánci Dirty Bastards 4. 0:6 k.
25. 9. 19 18:15 CESMI Dirty Bastards AC SK FC 3. 2:4 (0:1)
Fotbalově vyzrálejší hosté zaslouženě vyhráli. Jacob Šimek, Petr Vorm
Dirty Bastards AC SK FC
Petr Šujan – Martin Císař, Josef Kurka, Václav Malčánek, Ondřej Melichar, Martin Špaček vs Petr Homolka – Jakub Kyselka, David Linhart, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý
43. Václav Malčánek
47. Martin Císař
7. Pavel Málek
37. Tomáš Linhart
49., 53. Jakub Kyselka
18. 9. 19 18:15 CESMI Rumpra Praha FC Dirty Bastards 2. 1:5 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase se ve druhém projevila větší sehranost a lepší zakončení na straně hostí.
Rumpra Praha FC Dirty Bastards
Jiří DoleželLeo Búžik, Daniel Hancko, Tomáš Kochman, Libor Kosman, Nikita Nemtsov, Martin Pospíšil, Vladislav Svetlichnyy vs Petr Šujan – Martin Císař, Ondřej Krampera, Jan Lanhaus, Václav Malčánek, Ondřej Melichar, Roman Sluka
24. Leo Búžik 18., 57., 58. Martin Císař
34., 36. Václav Malčánek
11. 9. 19 18:15 CESMI Dirty Bastards Petrohradská BFK A 1. 3:3 (0:2)
Vyrovnané utkání hrané ve vysokém tempu. Hosté se dvěma slepenými góly dostali do vedení. Domácí ve druhém poločase využili pasivity hostů a snížili, ale pár minut před koncem vyrobili vekou chybu a opět inkasovali. Závěrečný obrovský tlak domácích nakonec přinesl zaslouženou remízu.
Dirty Bastards Petrohradská BFK A
Petr Šujan – Petr Janošík, Ondřej Krampera, Josef Kurka, Jan Lanhaus, Ondřej Melichar, Roman Sluka, Martin Wittmayer vs Radek Stránský – Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Martin Prel, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš, Tomáš Smolík, Milan Špaček