6. Klokan Brightbox club 11 5 0 6 40:46 10
9. Restaurace U Pecků A 11 4 1 6 46:46 9
10. Sparta Pankrác 11 4 0 7 39:58 8
11. Deko 11 3 0 8 32:51 6
12. Holosmetky FC A 11 2 0 9 28:46 4

28. 6. 21 20:30 MOTO4 Lucián FC A Holosmetky FC A 11. 5:0 (2:0)
Utkání, ve kterém Lucián celý zápas tvořil hru a čekal na své příležitosti. Trpělivá hra slavil nakonec proti pevné defenzivě hostů úspěch. Řeháček
Lucián FC A Holosmetky FC A
Tomáš Bezstarosti – Marek Barták, Vratislav Kořínek, Adam Kraus, Dominik Pedro, Pavel Slánský, Pavel Soukup vs Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Cyril Golovko, David Minha, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
21. Marek Barták
30., 35., 38., 54. Pavel Slánský
52. Tomáš Birma
14. 6. 21 19:15 MALES Holosmetky FC A Restaurace U Pecků A 10. 3:4 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém se skóre přelévalo ze strany na stranu. Domácí v závěru vsadili všechno na útok, ale risk jim nevyšel a sami inkasovali. Kohout
Holosmetky FC A Restaurace U Pecků A
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Tomáš Birma, Jakub Grznárik, Stanislav Haluška, David Minha, Jakub Polák, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs Matej Mihálek – David Frič, Radek Hanzlík, Petr Hulinský, Jan Jelínek, Lukáš Kratochvíl, Jan Rajnoch, Lukáš Salachna, Václav Socher, Jiří Sodoma
5. Štěpán Vošta
45. Václav Bellada
47. David Minha
22., 30. Jan Jelínek
53. Jiří Sodoma
58. Václav Socher
7. 6. 21 18:00 MALES Klokan Brightbox club Holosmetky FC A 9. 5:2 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase rozhodli hosté vydařenou závěrečnou desetiminutovkou. Kohout
Klokan Brightbox club Holosmetky FC A
Jakub Stehno – Petr Hochman, Marek Kaník, František Mysliveček, Filip Stehno, Filip Štochl, Patrik Štorc, Antonín Valášek, Filip Vyskočil vs Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Tomáš Birma, Cyril Golovko, Jakub Grznárik, Ondřej Halbich, Radek Kříž, Jakub Polák, Jiří Tomek
53. Ondřej Halbich
31. 5. 21 18:00 MALES Holosmetky FC A Hoverla Zak 8. 1:3 (0:0)
Velice kvalitní utkání, které hosté rozhodli až v závěru. Krajči
Holosmetky FC A Hoverla Zak
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Tomáš Birma, Cyril Golovko, Jakub Grznárik, Stanislav Haluška, David Minha, Jakub Polák, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs Roman Chachun – Ivan Baisa, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Mykhailo Tsyliev, Dominik Vyleta, Oleksandr Yaroshenko
51. Cyril Golovko 46., 59. Denys Tokar
59. Roman Chachun
14. 12. 20 19:30 MOTO4 Holosmetky FC A Audi United FC 7. 4:2 (2:0)
Holosmetky byly v zakončení efektivnější, zejména díky rozdílovému hráči Birmovi. Petr
Holosmetky FC A Audi United FC
Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Milan Čámský, Ondřej Halbich, Stanislav Haluška, Radek Hrdý, Vít Koláček, David Minha, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs Mykola Shokodko – Musa Ansuma, Felix Awuku, Stanislav Hřebeček, Gidion Jimmy Peremene, Jan Měchura, Roman Mitakin, Tomáš Plánička, Martin Šimek, Tomáš Struška
2., 27., 48. Tomáš Birma
60. Stanislav Haluška
24 Ondřej Halbich 39. Felix Awuku
50. Musa Ansuma
29. Felix Awuku
7. 12. 20 20:15 P1 Deko Holosmetky FC A 6. 2:6 (0:2)
Utkání hrané v poklidném duchu, hosté zaslouženě vyhráli. Krajči
Deko Holosmetky FC A
Petr Štěpán – Daniel Černý, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Matěj Tomanec vs Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Milan Čámský, Ondřej Halbich, Stanislav Haluška, Radek Hrdý, Vít Koláček, David Minha, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
49. Martin Studecký
56. Ondřej Kocourek
5. Stanislav Haluška
10., 51. Tomáš Birma
32., 48., 57. Radek Hrdý
5. 10. 20 20:30 MOTO4 Holosmetky FC A Sparta Pankrác 5. 3:5 (2:2)
Velmi tvrdé utkání, ve druhém poločase byla o chlup lepší Sparta a hlavně díky individuálním schopnostem Alijagiče urvala výhru. Řeháček
Holosmetky FC A Sparta Pankrác
Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Milan Čámský, Ondřej Halbich, Stanislav Haluška, Vít Koláček, David Minha, Jakub Polák, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs David Pokorný – Denis Alijagič, Pavel Dufek, Jakub Hájek, Lukáš Jakobovský, Jakub Klír, František Sedláček, Marco Žiga
40. Marco Žiga
21. 9. 20 19:00 P1 Santa Dominica Holosmetky FC A 4. 5:3 (1:2)
Velmi vyrovnané a kvalitní utkání, domácí rozhodli o své výhře v posledních pěti minutách. Lafek
Santa Dominica Holosmetky FC A
Martin Petrů – David Brandejs, Michal Bureš, Stanislav Mařík, David Pozníček, Jakub Sklenář, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Milan Čámský, Ondřej Halbich, Vít Koláček, Radek Kříž, David Minha, Jakub Polák, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
14., 53. David Pozníček
34. Martin Tryml
56., 57. Stanislav Mařík
2. Štěpán Vošta
4. Radek Kříž
50. Ondřej Halbich
14. 9. 20 20:30 MALES Holosmetky FC A MFK 3. 2:7 (0:3)
Hosté ukázali svou kvalitu a zaslouženě vyhráli. Petr
Holosmetky FC A MFK
Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Ondřej Halbich, Stanislav Haluška, David Minha, Jan Turínek, Štěpán Vošta vs Adam Jákl – Stanislav Bejda, Tomáš Jelínek, Ondřej Křižka, Vojtěch Krupička, Vladislav Tkačenko, Karel Urbánek
36., 47. Tomáš Birma 23. Vladislav Tkačenko
26. Adam Jákl
30., 48. Tomáš Jelínek
43., 56. Ondřej Křižka
60. Karel Urbánek
7. 9. 20 20:15 P1 TJ Spoje Praha A Holosmetky FC A 2. 4:2 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání, které nakonec dokázaly Spoje otočit a vyhrát. Holosmetky v závěru hrály velmi útočně, ale pouze v poslední minutě znovu inkasovaly. Petr
TJ Spoje Praha A Holosmetky FC A
Petr Dočekal – David Baran, Antonín Hrdina, Tomáš Kanaval, Lukáš Koutenský, Miroslav Verner vs Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Ondřej Halbich, Stanislav Haluška, Radek Kříž, David Minha, Jakub Polák, Štěpán Vošta
25. OG
34. David Baran
48. Miroslav Verner
60. Tomáš Kanaval
4. David Minha
47. Tomáš Birma
31. 8. 20 20:30 MOTO4 Holosmetky FC A Les Miserables 1. 2:4 (1:1)
Pohledné utkání z obou stran, který pro sebe hosté rozhodli v poslední desetiminutovce. Kohout
Holosmetky FC A Les Miserables
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Tomáš Birma, Ondřej Halbich, Vít Koláček, David Minha, Jakub Polák, Štěpán Vošta vs Miroslav Routek – David Bezdička, Adam Fotr, Vojtěch Hron, Jakub Kodr, Marek Kodr, Denys Pelyak