28. 6. 21 20:15 P3 MFK Santa Dominica 11. 1:8 (0:2)
Pohledné utkání, ve kterém si hosté zkušeně pohlídali výsledek. Kohout
Milen Kirov – Stanislav Bejda, Tomáš Jelínek, Ondřej Křižka, Vojtěch Krupička, Karel Urbánek, Radek Zachoval vs Marek Štěpánek – František Hakl, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, Dominik Škarda, Jakub Sklenář, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal
42., 55. Stanislav Kodr
57. Jakub Sklenář
39. Stanislav Mařík
14. 6. 21 19:00 P1 Santa Dominica TJ Spoje Praha A 10. 1:1 (0:0)
Velmi pěkné, útočné utkání, ve kterém o titul bojující hosté zachraňovali bod až v samotném závěru. Novotný
Santa Dominica TJ Spoje Praha A
Michal Zukal – Michal Bureš, František Hakl, Stanislav Mařík, Dominik Škarda, Jakub Sklenář, Marek Štěpánek, Michal Uhlíř vs Maksym Dikusar – David Baran, Dominik Kostka, Lukáš Koutenský, Denis Laňka, Lukáš Šedivý, Miroslav Verner, Martin Vojtěšek, Aleš Vondráček
57. František Hakl 53 Michal Bureš 33. Dominik Kostka
7. 6. 21 19:00 P1 Les Miserables Santa Dominica 9. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
31. 5. 21 19:00 P1 Santa Dominica Lucián FC A 8. 3:3 (3:2)
Pohledné utkání, ve kterém se domácí povedenými protiútoky dostali do poločasového vedení. Lucián ale gólem do šatny snížil a v závěru zaslouženě vyrovnal. Kohout
Santa Dominica Lucián FC A
Marek Štěpánek – Michal Bureš, Stanislav Mařík, David Podzimek, David Pozníček, Dominik Škarda, Jakub Sklenář, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Tomáš Bezstarosti – Marek Barták, Tomáš Jurčík, Vratislav Kořínek, Adam Kraus, Pavel Slánský, Pavel Soukup
21. Dominik Škarda
24. David Podzimek
25. Jakub Sklenář
8. Adam Kraus
30. Marek Barták
55. Vratislav Kořínek
14. 12. 20 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Santa Dominica 7. 3:8 (1:2)
Hosté byli kombinačně lepší, a když se Peckové trochu přiblížili, dokázali rychle ve skóre znovu odskočit. Kohout
Restaurace U Pecků A Santa Dominica
Matej Mihálek – Petr Hulinský, Jan Jelínek, Lukáš Kratochvíl, Jan Petržílka, Jan Rajnoch, Lukáš Salachna, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Pavel Šultes, Vít Turtenwald vs Marek Štěpánek – Michal Bureš, František Hakl, Stanislav Mařík, David Pozníček, Jakub Sklenář, Martin Tryml, Michal Uhlíř
52. Michal Bureš
7. 12. 20 19:00 P1 Santa Dominica Klokan Brightbox club 6. 7:3 (2:1)
Pohledné utkání, ve kterém vyhráli produktivnější domácí. Krajči
Santa Dominica Klokan Brightbox club
Marek Štěpánek – Michal Bureš, František Hakl, Stanislav Mařík, David Pozníček, Dominik Škarda, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Jakub Stehno – Lukáš Budějský, Petr Hochman, Daniel Hudec, Edis Shahini, Filip Stehno, Filip Štochl
13., 41. David Pozníček
14., 37. Stanislav Mařík
47. Dominik Škarda
58., 59. František Hakl
5., 55. Petr Hochman
46. Edis Shahini
5. 10. 20 19:00 P1 Hoverla Zak Santa Dominica 5. 4:4 (4:2)
Vyrovnaný zápas, domácí v závěru neubránili dvoubrankový náskok. Petr
Hoverla Zak Santa Dominica
Serhii Sholiak – Ivan Baisa, Serhii Honcharenko, Ivan Komorskyy, Sándor Lemák, Oleksandr Tarasiuk, Mykola Tkachenko, Denys Tokar, Mykhailo Tsyliev, Oleksandr Yaroshenko vs Marek Štěpánek – Michal Bureš, František Hakl, Ondřej Kodr, Stanislav Mařík, Dominik Škarda, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal
57. Stanislav Mařík
21. 9. 20 19:00 P1 Santa Dominica Holosmetky FC A 4. 5:3 (1:2)
Velmi vyrovnané a kvalitní utkání, domácí rozhodli o své výhře v posledních pěti minutách. Lafek
Santa Dominica Holosmetky FC A
Martin Petrů – David Brandejs, Michal Bureš, Stanislav Mařík, David Pozníček, Jakub Sklenář, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Milan Čámský, Ondřej Halbich, Vít Koláček, Radek Kříž, David Minha, Jakub Polák, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
14., 53. David Pozníček
34. Martin Tryml
56., 57. Stanislav Mařík
2. Štěpán Vošta
4. Radek Kříž
50. Ondřej Halbich
14. 9. 20 20:15 P1 Deko Santa Dominica 3. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, kde v prvním poločase hosté svou převahu neproměnili v góly. Po přestávce bylo lepší Deko, paradoxně ale Santa Dominica zásluhou Maříka urvala oba body. Novotný
Deko Santa Dominica
Petr Štěpán – Jakub Hromádka, František Janoušek, Václav Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký vs Martin Petrů – Michal Bureš, František Hakl, Stanislav Mařík, David Podzimek, Dominik Škarda, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal
14. Martin Studecký 13., 49., 60. Stanislav Mařík 53. Michal Uhlíř
7. 9. 20 20:30 KORAB Santa Dominica Sparta Pankrác 2. 8:5 (5:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězilo produktivnější mužstvo. Krajči
Santa Dominica Sparta Pankrác
Jakub Sklenář – Michal Bureš, Stanislav Mařík, David Pozníček, Dominik Škarda, Martin Tryml, Michal Uhlíř vs David Pokorný – Pavel Dufek, Lukáš Jakobovský, Jiří Ptáček, František Sedláček, Marco Žiga