22. 6. 21 20:30 MOTO1 Stará dáma Serval KPKS 10. 6:0 k.
15. 6. 21 20:30 MOTO1 Pivson a Pofel Serval KPKS 9. 3:1 (2:1)
Michal Kovář – Michael Augustin, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Matěj Pavlíček, Václav Pinkas, Oldřich Sedlák, Petr Valášek vs Václav Falc – Jiří Anděl, Petr Bakos, Jan Čanda, Daniel Knespl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Jakub Vítek
7., 18. Václav Pinkas
60. Jiří Kolísko
26. Daniel Knespl
1. 6. 21 20:30 MOTO1 Serval KPKS Pfefrs FC 8. 6:3 (1:2)
Pohledné utkání, hrané ve velkém tempu. Oba týmy si vytvořily řadu šancí, proměňovat je ale dokázali více domácí. Pfefrs ve druhé půli naráželi na pevnou obranu soupeře a o poločasový náskok přišli.
Serval KPKS Pfefrs FC
Václav Falc – Petr Bakos, Jan Čanda, Daniel Knespl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Jakub Vítek vs Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Jan Polák, Tomáš Rothe, Filip Veselý
6., 36. Jan Čanda
32., 59. Daniel Knespl
40., 60. Vojtěch Plecitý
13. Matyáš Hájek
16. Tomáš Rothe
59. Štěpán Hájek
15. 12. 20 20:45 MOTO1 MVS Vršovice A Serval KPKS 7. 0:6 k.
Specifický zápas, ve kterém na úvod zůstaly obrany "v šatně". Serval dokázal dvoubrankový náskok domácích vyrovnat ještě do poločasu a pak už obrany vládly. Zasloužená remíza.
MVS Vršovice A Serval KPKS
Leoš Knap – Patrik Bečvář, Ivan Havlan, Luboš Horáček, Pavel Korabarov, Lukáš Veselý, Martin Veselý vs Václav Falc – Jiří Anděl, Jan Čanda, Daniel Knespl, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Jakub Vítek
2., 3. Ivan Havlan
5. Martin Veselý
4. OG
22. Jakub Vítek
28. Josef Řebíček
8. 12. 20 20:45 MOTO1 Serval KPKS Samson Bonella A 6. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání hrané za deště. Oba týmy dobře kombinovaly.
Serval KPKS Samson Bonella A
Václav Falc – Jiří Anděl, Petr Bakos, Jan Čanda, Daniel Knespl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Jakub Vítek vs Michal Svoboda – Martin Čermák, Petr Čermák, Ondřej Losos, Josef Masner, Jakub Šindelář, David Vaško
25., 37. Daniel Knespl 18. Jakub Šindelář
32. David Vaško
6. 10. 20 20:30 MOTO1 K.T.S. FC Serval KPKS 5. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání nepřineslo více gólových situací, ze kterých by mohl některý ze soupeřů rozhodnout. Remíza je spravedlivá. Andrle
K.T.S. FC Serval KPKS
Pavel Švejda – Michal Bíško, Adam Brentner, Martin Fiala, Jakub Hejret, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Patrik Macej, Tomáš Miko, Jakub Stránský vs Václav Falc – Jiří Anděl, Petr Bakos, Jan Čanda, Daniel Knespl, Josef Krušina, Josef Řebíček, Jakub Vítek
40. Jakub Hejret 32. Petr Bakos
29. 9. 20 20:30 MOTO1 Serval KPKS Gente - Yeti FC 4. 6:0 k.
Domácí byli ze začátku aktivnější a tvořili si šance. Jenže pak se Gente dostalo do dvoubrankového vedení a převzalo iniciativu. Nakonec hosté jasně vyhráli.
Serval KPKS Gente - Yeti FC
Václav Falc – Jiří Anděl, Petr Bakos, Jan Čanda, Daniel Knespl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Jakub Vítek vs Jan Doskočil – Lukáš Cotman, Roman Kadavý, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, Michael Repetný, David Šámal, Marek Zámečník
52. OG 8. Lukáš Cotman
11. David Šámal
22., 33. Josef Klapkovský
37. Roman Kadavý
42. Tomáš Kolařík
22. 9. 20 20:30 MOTO1 Felix club Serval KPKS 3. 2:1 (0:0)
Hosté hráli bez střídání, přesto měli více šancí. Felix nakonec přetavil svou převahu ve vítězství. Marek Lisý, Josef Vojáček
Felix club Serval KPKS
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Jan Mikyska, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Radek Troják, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Václav Falc – Petr Bakos, Jan Čanda, Daniel Knespl, Josef Řebíček, Jakub Vítek
37. Jaroslav Hněvkovský
56. Pavel Žirko
40. Josef Řebíček
8. 9. 20 20:30 MOTO1 Serval KPKS Deportivo Estudiantil FC A 2. 2:3 (2:3)
Pohledný zápas, který rozhodl první poločas, ve kterém bylo lepší Deportivo. Druhá půle patřila domácím, vyrovnat ale nedokázali. Mlynařík