Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.6.21 | 20:45 | DEKAN | K.T.S. FC Stará dáma | 11. | 4:7 |
Út 22.6.21 | 20:30 | MOTO1 | Stará dáma Serval KPKS | 10. | 6:0 k. |
Út 15.6.21 | 19:00 | MIKU3 | Gente - Yeti FC Stará dáma | 9. | 0:6 k. |
Út 1.6.21 | 19:00 | MIKU3 | Stará dáma Pivson a Pofel | 8. | 9:5 |
Út 15.12.20 | 18:15 | STER2 | Felix club Stará dáma | 7. | 2:9 |
Út 8.12.20 | 20:45 | ARIT | Stará dáma Pfefrs FC | 6. | 9:4 |
Út 6.10.20 | 19:00 | MIKU4 | Deportivo Estudiantil FC A Stará dáma | 5. | 4:5 |
Út 29.9.20 | 19:00 | MIKU4 | Stará dáma MVS Vršovice A | 4. | 6:0 k. |
Út 22.9.20 | 19:15 | HRAB3 | Alkohol Vršovice FC Stará dáma | 3. | 0:6 k. |
Út 8.9.20 | 20:15 | ZABEH | Stará dáma Samson Bonella A | 2. | 10:5 |
Út 1.9.20 | 19:15 | SCBEC | Víťazný február FK Stará dáma | 1. | 6:8 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará dáma | 11 | 11 | 0 | 0 | 81:30 | 22 |
2. | K.T.S. FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 46:24 | 17 |
3. | Pivson a Pofel | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:18 | 17 |
4. | Pfefrs FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 50:31 | 14 |
5. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 6 | 0 | 5 | 42:22 | 12 |
6. | Serval KPKS | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:22 | 12 |
7. | Samson Bonella A | 11 | 5 | 2 | 4 | 45:33 | 12 |
8. | Felix club | 11 | 6 | 0 | 5 | 34:34 | 12 |
9. | Víťazný február FK | 11 | 4 | 0 | 7 | 40:39 | 8 |
10. | Alkohol Vršovice FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
11. | Gente - Yeti FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | MVS Vršovice A | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 1.9.20 | 20:30 | SCBEC | Inter Ohradní Steaua FC (HL2B) |
Čt 3.9.20 | 17:45 | ZABEH | Indus SUP B Trops 1.SK SUP (SVL3C) |
Čt 3.9.20 | 19:00 | ZABEH | Black mamba IBD Indus (HL4C) |
Čt 3.9.20 | 20:15 | ZABEH | Ladronka Super Naděje B (SVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Berger Jakub | 1 | 0 |
Brusch Ondřej | 8 | 21 |
Čapek Pavel | 4 | 2 |
Engelmann Vojtěch | 1 | 2 |
Hajný Michal | 4 | 2 |
Hanák Milan | 7 | 2 |
Hořínek Michal | 7 | 4 |
Husenský Nicolas | 7 | 9 |
Kopecký Libor | 7 | 1 |
Kopecký Ondřej | 7 | 7 |
Křelina Vladimír | 5 | 2 |
Kulhavý Václav | 9 | 3 |