Čt 10.9.20 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Alkohol Tea FC
Po 14.9.20 18:00, 19:15, 20:30 STER2 MIFA Fighters FO
St 16.9.20 18:00, 19:15, 20:30 SANC1 Tak dort jo
St 16.9.20 18:00, 19:15 KORAB Prastará dáma
Čt 17.9.20 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Démoni
Pá 18.9.20 18:00, 19:15 LITVI Friends Prague
St 30.9.20 17:45, 19:00, 20:15 MIKU4 Junior Motol
St 30.9.20 19:00, 20:15 P3 Alkohol Tea FC
Čt 1.10.20 18:15, 19:30, 20:45 ARIT El Barto
Pá 2.10.20 18:00, 19:15 MALES Karcinogenní
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Covidem hojně poznamenaná, dvakrát přerušená a historicky nejdelší 96. sezona Hanspaulky skončila. Soutěž trvala s přestávkami od loňského srpna až do letošního července a z různých důvodů ji nedokončilo rekordních více než 110 týmů. Tato "podivná" sezona nakonec přinesla nejvíce radosti MIFA Fighters, kteří se v nejkratší možné době vrací do čtvrté ligy. Za celou sezonu zaváhali jen dvakrát a postup měli jistý už kolo před koncem. Nakonec se jim podařilo přeskočit i dlouho vedoucí AG team. Ten si zajistil místenku ve vyšší soutěži ještě dříve než MIFA a následně oba zápasy prohrál. Démoni ho tak sice dokázali bodově dotáhnout, ale horší vzájemný zápas je udržel na třetím místě. O udržení se bojovalo až do posledních minut a štěstí se nakonec usmálo na Friends Prague, byť v posledním kole prohráli. Nedařilo se totiž ani konkurenci. El Barto zvládlo v závěru proti Prastaré dámě vyrovnat, snaha o rozhodující trefu ale vyšla vniveč a místo toho v poslední minutě podruhé inkasovalo. Ještě blíž byl Junior Motol, který vedl nad Démony ještě tři minuty před koncem, soupeř ale dokázal výsledek otočit. A sestupuje také Karcinogenní po porážce od Zimbru Olymp. Korunu krále střelců si za 16 gólů nasadil Pavel Drápal z Démonů, brankářům vévodil Daniel Marek z Alkohol Tea.

29. 6. 21 18:15 DEKAN MIFA Fighters FO Friends Prague 11. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro domácí. Kohout
MIFA Fighters FO Friends Prague
David Svoboda – Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Jan Slavík, David Staněk vs Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Josef Kopčil, Otakar Nehasil, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba
4. Tomáš Fuchs
30. Jindřich Šimáček
56. Jan Slavík
26., 53. Josef Kopčil
29. 6. 21 18:15 BECH Tak dort jo AG team 11. 4:2 (1:2)
Domácí se do zápasu pustili s plnou vervou a díky tomu zaslouženě vyhráli.
Tak dort jo AG team
Lukáš Měřička – Marek Beneš, Metoděj Komárek, Josef Marx, Jakub Němeček, Jakub Slavík, Jakub Švejkovský vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, David Holub, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Adam Narwa, Milan Šácha, Jan Šafrata, Dominik Šír
18. Jakub Švejkovský
40., 58. Marek Beneš
53. Metoděj Komárek
7. Dominik Šír
24. David Holub
29. 6. 21 18:15 HOSTI Sorry FC Alkohol Tea FC 11. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Čapla
Sorry FC Alkohol Tea FC
Petr Schwank – Pavel Hájek, Tadeáš Kubíček, Vojtěch Máca, Petr Nosálek, Gustav Ondrejčík, Michal Šístek, Vilém Svoboda vs Daniel Marek – Viktor Bobro, Michal Holzer, Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Stanislav Slušný, Martin Soška
28. Pavel Hájek
34. Petr Nosálek
10. Viktor Bobro
55. Jan Neuvirth
29. 6. 21 18:00 KORAB Démoni Junior Motol 11. 4:3 (2:1)
Vyrovnaný zápas, který v závěru rozhodli ve svůj prospěch domácí. Dufek
Démoni Junior Motol
Josef Kobza – Antonín Beránek, Emil Danihelka, Michal Freiberg, Stanislav Petroušek, Karel Stolín, Petr Wolf vs Filip Kracík – Hynek Černý, Miloš Kracík, Tomáš Novák, Jiří Ponikelský, Jan Veverka, Radek Zuzák
23. Antonín Beránek
26. Michal Freiberg
57., 59. Emil Danihelka
25. Jiří Ponikelský
38. Radek Zuzák
53. Jan Veverka
29. 6. 21 18:00 ZAK Karcinogenní Zimbru Olymp A 11. 1:3 (1:2)
Zápas v dobrém tempu, lepší byli hosté.
Karcinogenní Zimbru Olymp A
Adam Brtna – Martin Beránek, Michal Mundl, Jan Rot, Robert Šimek, Radek Šulc, Michal Vašek vs Eugeniu Marandici – Oleksandr Larin, Vitalie Mereuta, Denis Pazeniuc, Ruslan Rata, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov
30. Jan Rot 15. Vitalie Mereuta
26. Veaceslav Todorov
44. Vladimir Šarapanovschi
29. 6. 21 17:45 ZABEH Prastará dáma El Barto 11. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza.
Prastará dáma El Barto
Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Karel Helman, Róbert Kuchár, Jan Vacíř, Martin Veselý, Jan Vosátka, Adam Zilvar, Michal Žofka vs Patrik Janda – Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Slavomír Peterka, Hynek Petřík