Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.6.21 | 18:00 | KORAB | Démoni Junior Motol | 11. | 4:3 |
Út 15.6.21 | 19:15 | HRAB2 | Friends Prague Démoni | 10. | 1:3 |
Út 8.6.21 | 18:15 | PRKOP | Démoni El Barto | 9. | 6:1 |
Út 15.12.20 | 19:30 | STER2 | Démoni AG team | 7. | 1:2 |
Út 8.12.20 | 19:30 | MOTO4 | Tak dort jo Démoni | 6. | 3:3 |
Út 6.10.20 | 20:15 | P3 | Démoni Sorry FC | 5. | 1:1 |
Út 29.9.20 | 19:15 | STER3 | Prastará dáma Démoni | 4. | 3:4 |
Út 22.9.20 | 17:00 | HANSP | Alkohol Tea FC Démoni | 8. | 2:2 |
Út 15.9.20 | 19:30 | DEKAN | Démoni MIFA Fighters FO | 3. | 7:3 |
Út 8.9.20 | 18:00 | SCBEC | Zimbru Olymp A Démoni | 2. | 0:3 |
Út 1.9.20 | 20:15 | ZABEH | Karcinogenní Démoni | 1. | 4:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MIFA Fighters FO | 11 | 9 | 0 | 2 | 43:28 | 18 |
2. | Démoni | 11 | 6 | 3 | 2 | 37:23 | 15 |
3. | AG team | 11 | 7 | 1 | 3 | 36:26 | 15 |
4. | Alkohol Tea FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 35:29 | 14 |
5. | Zimbru Olymp A | 11 | 5 | 2 | 4 | 22:18 | 12 |
6. | Tak dort jo | 11 | 4 | 3 | 4 | 36:26 | 11 |
7. | Prastará dáma | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:34 | 11 |
8. | Sorry FC | 11 | 2 | 5 | 4 | 24:33 | 9 |
9. | Friends Prague | 11 | 3 | 1 | 7 | 37:36 | 7 |
10. | Karcinogenní | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:33 | 7 |
11. | Junior Motol | 11 | 2 | 3 | 6 | 31:46 | 7 |
12. | El Barto | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:36 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 17.9.20 | 17:45 | ZABEH | Umělci z Prahy Vožralý pandy (HL7G) |
Čt 17.9.20 | 19:00 | ZABEH | Gaučáci FC Tyran Saens 1.FC VET B (VL3C) |
Čt 17.9.20 | 20:15 | ZABEH | Rokoska SUP Super Naděje B (SVL2B) |
Po 7.12.20 | 18:15 | ARIT | Bohemia AFK Legends are back (HL6B) |
Po 7.12.20 | 19:30 | ARIT | Restaurace U Pecků B Ekonom WT (HL3A) |
Po 7.12.20 | 20:45 | ARIT | Břewnow boys KMK Hertha ZMZ (HL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beránek Antonín | 10 | 3 |
Danihelka Emil | 11 | 3 |
Drápal Pavel | 10 | 16 |
Freiberg Michal | 9 | 1 |
Hartig Jan | 7 | 1 |
Kobza Josef | 10 | 0 |
Machanský Petr | 5 | 0 |
Machulka Filip | 10 | 8 |
Petroušek Stanislav | 9 | 0 |
Stolín Karel | 10 | 5 |
Wolf Petr | 9 | 0 |