Čt 1.10.20 20:45 ARIT Prtzalona C.F. Chlapi FK   (HL7G)
Ne 30.5.21 15:00 P1 Alkmar Atomový veverky B   (HL8N)
Ne 30.5.21 16:15 P1 Sací komando Modřany Devils of Zderaz   (HL5I)
Ne 30.5.21 17:30 P1 SoClose United Zmaštěný stroje SC   (HL7L)

29. 6. 21 17:45 ZABEH Prastará dáma El Barto 11. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza.
Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Karel Helman, Róbert Kuchár, Jan Vacíř, Martin Veselý, Jan Vosátka, Adam Zilvar, Michal Žofka vs Patrik Janda – Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Slavomír Peterka, Hynek Petřík
43. Jan Vacíř
60. Michal Chudoba
58. Ondřej Lebl
15. 6. 21 19:30 DEKAN El Barto MIFA Fighters FO 10. 0:4 (0:0)
Bojovný, rychlý a férově hraný zápas, ve kterém mírně lepší MIFA dokázala využít své šance.
El Barto MIFA Fighters FO
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Hynek Petřík, David Voborský vs Michal Kraus – Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, David Staněk
41. Martin Hošek
45. Tomáš Fuchs
58. Jaroslav Šimáček
60. David Staněk
8. 6. 21 18:15 PRKOP Démoni El Barto 9. 6:1 (2:0)
Hosté byli běhavější a měli více ze hry, přesto střelecky se více vedlo domácím, kteří zvítězili.
Démoni El Barto
Josef Kobza – Antonín Beránek, Emil Danihelka, Pavel Drápal, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Stolín vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Ondřej Lebl, Slavomír Peterka, Hynek Petřík
19., 36. Pavel Drápal
26. Karel Stolín
35., 43., 55. Filip Machulka
25 Josef Kobza 47. Vojtěch Hejda
1. 6. 21 20:45 HANSP El Barto Karcinogenní 8. 1:2 (0:0)
Utkání výborné úrovně. Husák
El Barto Karcinogenní
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Slavomír Peterka, Hynek Petřík, Josef Piškula vs Adam Brtna – Martin Beránek, Michal Mundl, Jan Rot, Robert Šimek, Radek Šulc, Martin Tousek, Michal Vašek
50. Matouš Černý 38. Robert Šimek
43. Martin Tousek
15. 12. 20 20:45 HANSP Junior Motol El Barto 7. 2:2 (0:0)
Už se zdálo, že domácí mají výhru v kapse, hosté však v posledních minutách vyrovnali. Zasloužená remíza. Filip Boubín
Junior Motol El Barto
Tomáš Novák – Hynek Černý, Filip Kracík, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Jiří Ponikelský, Jan Veverka, Radek Zuzák vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Ondřej Lebl, Slavomír Peterka, David Voborský
31. Jiří Ponikelský
35. Jan Veverka
57. David Voborský
60. Patrik Janda
8. 12. 20 20:45 HANSP El Barto Friends Prague 6. 0:5 (0:0)
Pěkné utkání mladých fotbalistů, lepší koncovku měli "Přátelé". Melíšek
El Barto Friends Prague
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Slavomír Peterka, Hynek Petřík, David Voborský vs Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Miroslav Blaha, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Václav Macháň, Radek Volf, Michal Zajíček, Jan Záruba
31. Aleš Kopeček
35. Michal Zajíček
40. Jan Záruba
50., 60. Miroslav Blaha
6. 10. 20 20:45 HANSP El Barto Zimbru Olymp A 5. 1:1 (0:1)
V první půli byli o něco lepší hosté a vypracovali si jednogólový náskok. Ve druhé půli domácí přidali a podařilo se jim rychle vyrovnat. Utkání tak skončilo remízou. Husák
El Barto Zimbru Olymp A
Patrik Janda – Matouš Černý, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Slavomír Peterka, Hynek Petřík, David Voborský vs Eugeniu Marandici – Oleksandr Larin, Vitalie Mereuta, Alexandr Nedostup, Artiom Pancratov, Denis Pazeniuc, Ruslan Rata, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov
35. Hynek Petřík 21. Denis Pazeniuc
29. 9. 20 20:45 HANSP Alkohol Tea FC El Barto 4. 4:6 (2:1)
Alkohol měl výbornou koncovku, dlouho držel vedení. Zlomit se ho podařilo až v závěru zápasu.
Alkohol Tea FC El Barto
Daniel Marek – Viktor Bobro, David Macháček, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Martin Soška, Filip Vodička vs Patrik Janda – Matouš Černý, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Slavomír Peterka, Hynek Petřík, David Voborský
60. Ondřej Lebl
22. 9. 20 20:45 HANSP El Barto Sorry FC 1. 3:2 (2:0)
Svižné utkání se zajímavým průběhem vyhráli domácí. Janda
El Barto Sorry FC
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Ondřej Lebl, Slavomír Peterka, Hynek Petřík, David Voborský vs Petr Schwank – Pavel Hájek, Tadeáš Kubíček, Pavel Kulík, Petr Nosálek, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Vilém Svoboda
2. David Voborský
23., 59. Ondřej Lebl
42., 45. Pavel Kulík
15. 9. 20 20:45 HANSP El Barto AG team 3. 0:2 (0:1)
Vynikající utkání. AG Team byl mírně lepší, měl dost šancí, avšak do poločasu skóroval pouze jednou. El Barto své největší šance nedalo a tak vítězství připadlo AG Teamu. Husák
El Barto AG team
Patrik Janda – Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Ondřej Lebl, Slavomír Peterka, David Voborský vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, David Holub, Adam Narwa, Milan Šácha, Jan Šafrata, Radek Šindelář
19., 58. David Holub
8. 9. 20 20:45 HANSP Tak dort jo El Barto 2. 6:1 (5:0)
Tak dort jo zaskočil El Barto poměrně přesnou kombinací a rychlou hrou si vytvořil komfortní náskok 5:0. Husák
Tak dort jo El Barto
Jakub Němeček – Marek Beneš, Radim Fořt, Jakub Harapát, František Hašpl, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Lukáš Měřička, Jakub Švejkovský vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Ondřej Lebl, Josef Piškula, David Voborský